شماره تماس: 09387894096 

انجام پایان نامه مدیریت آموزشی - تزیسمی

انجام پایان نامه مدیریت آموزشی

انجام پایان نامه مدیریت آموزشی آخرین و مهمترین وظیفه پژوهشی دانشجویان عزیز این رشته است که در طول سال تحصیلی باید آماده و ارائه نماید. همانطور که میدانید نگارش پایان نامه اصول و قواعد خاصی دارد که لازمه کسب موفقیت در آن؛ داشتن دانش کافی، تجربه و فرصت بسیار زیاد مطالعاتی است که شاید این شرایط برای همه دانشجوان فراهم نباشد بنابراین استفاده از خدمات مشاوره اجتناب ناپذیر است. تزیسمی با بهره  گیری از گروه بی نظیری از محققین ممتاز کشوری آمادگی دارد تا در مراحل مختلف نگارش پایان نامه در کنار شما باشد هدف ما پشتیبانی، اموزش و توانمندسازی شما برای ارائه یک کار بی نظیر و قابل تحسین است.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه فوری

رشته مدیریت آموزشی

رشته مدیریت آموزشی یکی از گرایشهای محبوب رشته علوم تربیتی است که در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در بسیاری از دانشگاههای سراسر کشور ارائه می گردد. هدف از ارائه و شکل گیری رشته مدیریت آموزشی تربیت نیروی انسانی متخصصی است که بتوانند در سطح های مختلف آموزشی فعالیت کرده و نیاز های آموزشی مربوط به دانشگاه ها ، موسسات آموزشی ، وزارت خانه ها و… را برآورده سازد.

مطالعه کنید: انجام مقاله

مراحل صفر تا صد نگارش پایان نامه مدیریت آموزشی

انجام مراحل صفر تا صد نگارش پایان نامه مدیریت آموزشی یکی از نگرانی های دانشجویانی است که در این رشته تحصیل می کنند. دانشجویان اغلب در انجام این کار تخصصی با مشکلاتی مواجه می شوند و نیاز است که از مرحله انتخاب موضوع پایان نامه گرفته تا نگارش فصول مختلف و اصلاحات تخصصی و در نهایت یک ارائه خوب تحت نظارت یک مشاوره خبره و متخصص عمل کنند. بسیاری از دانشجویان در این راه، مردد می شوند و نمی دانند که دقیقا باید پروژه خود را از کجا شروع کنند. از شما دعوت می کنیم تا انجام مراحل صفر تا صد نگارش پایان نامه خود را با آسودگی خاطر به کارشناسان تزیسمی بسپارید.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت کسب و کار

انجام پروپوزال علوم تربیتی مدیریت آموزشی

نوشتن پروپوزال مدیریت آموزشی بدون تردید نیازمند مهارت، دانش و تجربه کافی است. پروپوزال هر دانشگاهی فرمت و قالب خاصی دارد که دانشجو می بایست نسبت به تکمیل مولفه های آن اقدام نماید.
از آنجایی که پروپوزال؛ چهارچوب اصلی پایان نامه را مشخص می کند؛ در تدوین آن باید دقت زیادی را معطوف کنیم و هرگونه تعلل یا کوتاهی در ارائه یک پروپوزال با کیفیت؛ باعث میشود تصویب آن در شورای پژوهشی دانشگاه دچار مشکل شده و مشمول زمان بشود. چنانچه در نگارش پروپوزال دچار چالش هستید می توانید از مشورت پژوهشگران ممتاز تزیسمی بهره مند شوید مشکلاتتان را با ما مطرح کنید چراکه ما می دانیم شما به چه چیزی نیاز دارید.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت

مشاوره جهت انتخاب عنوان پایان نامه مدیریت

انتخاب عنوان مناسب و علمی-کاربردی برای پایان نامه مدیریت برای کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت

مقاله بیس یا مقاله مبنای لاتین از سایت امرالد، ساینس دایرکت و اسپرینگر مربوط به سال جاری

مقاله دارای پرسشنامه، مدل و فرضیه‌ها و سوالات پژوهشی روشن

امکان سفارش ترجمه مقاله با کیفیت بالا و ترجمه طلایی پارس‌مدیر

مشاوره در زمینه انتخاب روش تحقیق مناسب برای مقاله مبنا

نوآوری در عنوان و ارائه موضوع کاربردی و نوآورانه

مطالعه کنید: انجام پایان نامه ارشد

هزینه انجام پروپوزال و پایان نامه رشته مدیریت

نوشتن پروپوزال و پایان نامه مدیریت همواره برای دانشجویان عزیز هزینه هایی در داشته است حتی دانشجویانی که خود شخصا مایل به انجام پروژه پایان نامه شان هستند هم باید بودجه ای برای سرچ و دانلود مقالات، ترجمه منابع معتبر، تجزیه و تحلیل داده ها، تایپ، آموزش، ویراستاری و … در نظر بگیرند.
دانشجویانی که مایل هستند از خدمات مشاوره؛ آموزش و پشتیبانی این موسسه بهره مند شوند لازم است قبل از مراجعه به جدول قیمت خدمات، این نکته را مد نظر داشته باشند که هزینه انجام پایان نامه مدیریت به عوامل متعددی از جمله موضوع انتخابی، روش تحقیق، فرصتی که دانشجو در اختیار دارد، سطح کیفیت مورد انتظار اساتید راهنما، شرایط مالی دانشجویان کم بضاعت و … بستگی دارد بنابراین قیمتهای خدمات حدودی است و جهت اطلاع از قیمت دقیق پس از بررسی همه جوانب کار تعیین میشود.

مطالعه کنید: انجام پروپوزال

انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت

انتخاب موضوع برای پایان نامه مدیریت یکی از مهمترین و حساسترین مراحل مقدماتی پیش روی شماست. در انتخاب موضوع برای پایان نامه یا رساله مدیریت؛ باید موارد بسیار مهمی از جمله تکراری نبودن موضوع، دسترسی به منابع کافی و معتبر، نوآوری و جدید بودن موضوع، کاربردی و ارزشمند بودن تحقیق و … مورد توجه قرار بگیرند.
انتخاب موضوع برای پایان نامه مدیریت مستلزم صرف وقت کافی و بررسی همه جوانب کار است اقدام عجولانه در این مرحله ممکن است دانشجو را با مشکلات متعددی مواجه کند. از عزیزانی که در انتخاب موضوع پایان نامه شان دچار سردرگمی شده اند دعوت می کنیم از ایده های پژوهشگران ممتاز موسسه تزیسمی بهره مند شوند. تهیه و پیشنهاد ناب ترین موضوعات پایان نامه مدیریت، برای دانشجویانی که قصد دارند از خدمات تخصصی این موسسه بهره مند شوند؛ کاملا رایگان می باشد.
در صورت تمایل می توانید فرم پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت را تکمیل کنید تا کارشناسان موسسه در اسرع وقت مقدمات کار را مهیا کنند.

مطالعه کنید: انجام مقاله مدیریت

استخراج مقاله از رساله مدیریت

بهتر است بدانید استخراج مقاله از پایان نامه های رشته مدیریت از خدمات ویژه موسسه تزیسمی است. استخراج مقاله از پایان نامه مستلزم داشتن تجربه و مهارت کافی است.  پژوهشگری که این امر مهم را برعهده می گیرد بایستی علاوه بر تسلط کامل نسبت به مباحث روز به رشته مدیریت، با شیوه نگارش مقاله هم آشنایی کامل داشته باشد.
اگر پایان نامه شما در تزیسمی  نگارش شود، حائز شرایطی هست که از محتوای پایان نامه دو مقاله استخراج کنید. در مجلات معتبر بین المللی به چاپ برسانید. اما اگر پایان نامه را خودتان نوشته اید یا اینکه در موسسات دیگری انجام شده است. باید از لحاظ محتوای علمی و رعایت سایر اصول نگارشی مورد بررسی قرار بگیرد.  اگر سطح علمی مناسبی داشته باشد؛ در زمینه تهیه مقاله می توانیم در خدمت شما عزیزان باشیم.

مطالعه کنید: نوشتن مقاله برای دکتری

انجام پایان‌نامه چیست؟

انجام پایان‌نامه یا تز در دوران ارشد و دکتری پایان‌بخش مقطع تحصیلی است و بخشی از واحدهای تحصیلی آن ها به‌حساب می‌آید. پایان‌نامه در دوران ارشد 6 واحد و در مقطع دکتری 18 واحد می‌باشد. در پایان‌نامه دانشجو یک موضوع یا سؤالی را از روش‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد و پاسخی منطقی را برای آن می‌یابد.

پایان‌نامه‌ها نباید موضوع تکراری داشته باشند، در غیر این صورت موضوع آن پذیرفته نمی‌شود. این حساسیت در پایان‌نامه‌های مقطع دکتری بیشتر است و دانشجو دکتری باید یک موضوع کاملاً جدید را مورد بررسی قرار دهد.

پایان‌نامه‌ها باید از لحاظ نگارشی نیز کامل باشد. تمام استانداردهای آن رعایت شده باشد. در غیر این صورت ایرادات زیادی از طرف اساتید به آن وارد می‌شود.

مطالعه کنید: قیمت پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

بهتر است انجام پایان نامه ارشد یکی از وظایف و کارهای دانشجویان کارشناسی ارشد می باشد. اهمیت آن بر هیچ دانشجویی پوشیده نیست و دانشجویان باید انجام آن را به نحو احسن انجام بدهند.  موفقیت های بیشماری را برای خود به ارمغان بیاورند. انجام پایان نامه کارشناسی ارشد نیازمند تجربه زیاد و مهارت بالا می باشد.  اکثر دانشجویان به علت کمبود وقت نمیتوانند مهارت های خود را در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد بالا ببرند. بنابراین موسسه های انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برای کمک به دانشجویان گرامی به وجود آمده است.  دانشجویان برای دستیابی به موفقیت کمک کنند و زمان فرایند نگارش پایان نامه را به حداقل برسانند.

مطالعه کنید: انجام مقاله فوری

این موضوعات می توانند راهنمایی برای شما جهت انتخاب یک موضوع مناسب برای پایان نامه رشته مدیریت آموزشی باشند :

بررسی رابطه بین عملکرد مدیران مدارس با شرح وظایف آنها از دیدگاه دبیران مطالعه موردی ؟؟؟ .

بررسی رابطه بین هوش عاطفی مدیران با اثر تعدیل گری سبک رهبری بر عملکرد معلمان.

برسی ارتباط بین دلبستگی شغلی، رضایت شغلی، تعهد سازمانی و ادراک از رفتار شهروندی سازمانی با رفتار تسهیم دانش دربین مدیران و معاونان مطالعه موردی ؟؟؟ .

شناسایی و اولویت بندی روشهای شاداب سازی مدارس با توجه به استانداردهای کالبدی طراحی فضاهای آموزشی از دیدگاه معلمان مطالعه موردی ؟؟؟ .

شناسایی و رتبه بندی روش های یادگیری مشارکتی در راستای رشد مهارت‌های اجتماعی دانش‌آموزان با استفاده از تکنیک فرایند تحلیل سلسله مراتبی مطالعه موردی ؟؟؟ .

شناسایی و رتبه بندی عوامل سازمانی موثر بر تسهیم دانش درون گروهی با استفاده از روش ahp.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی

طراحی الگویی جهت ارزیابی عدالت آموزشی مطالعه موردی ؟؟؟ .

طراحی الگویی جهت بررسی رابطه بین رضایت شغلی،تعهد عاطفی،تبعیض و ترک خدمت معلمان مطالعه موردی ؟؟؟ .

بررسی و تعیین تاثیر درگیری شغلی با میانجیگری عدالت سازمانی بر عملکرد سازمانی مطالعه موردی: ؟؟.

بررسی تاثیر درگیری شغلی بر رفتار شهروندی سازمانی با نقش تعدیلگری ابعاد توسعه منابع انسانی مطالعه موردی: ؟؟.

بررسی تاثیر مدیریت دانش بر عملکرد سازمانهای آموزشی با اثر تعدیل گیری جو سازمانی مطالعه موردی: ؟؟.

بررسی تاثیر آموزش مدیریت زمان برکاهش استرس دانش آموزان مطالعه موردی: ؟؟.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت صنعتی

بررسی وضعیت هوش اجتماعی و رابطه آن با رفتار شهروندی و خلاقیت سازمانی مطالعه موردی: ؟؟.

بررسی رابطه بین هوش معنوی و فرسودگی با اثر تعدیل گیری جو سازمانی مطالعه موردی: ؟؟.

بررسی روش‌ها و ابزارهای آموزش مجازی به‌منظور ارتقاء کیفیت آموزش از دیدگاه اساتید مطالعه موردی: ؟؟.

رابطه بین هوش اجتماعی و رفتار مدنی– تحصیلی با اثربخشی آموزشی مطالعه موردی: ؟؟.

تاثیر آموزش مدیریت زمان برکاهش استرس دانش آموزان مطالعه موردی: ؟؟.

ارزیابی کیفیت خدمات آموزشی و رتبه بندی عوامل مؤثر بر آن با استفاده از تکنیک AHP، مطالعه موردی: ؟؟.

بررسی رابطه بین رهبری خدمتگزار و رهبری پدرسالارانه و مولفه‌های آن.

نیازسنجی دوره های آموزش ضمن خدمت دبیران ادبیات فارسی ازدیدگاه مدیران کارشناسان و دبیران دوره ی راهنمایی.

شناسایی مؤلفه‌های سرمایه اجتماعی در دانشگاه‌ها به منظور ارائه مدلی جهت ارتقاء آن.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت بیمه

بررسی رابطه سبک تفکر مدیران آموزشی با سبک رهبری تحولی آنان بر اساس مدل بس و اولیو.

مطالعه تاثیر برنامه‌های مصوب آموزش خلاقیت بر صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمان.

پیش‌بینی تعهد سازمانی معلمان دوره ابتدایی بر اساس مولفه‌های امنیت شغلی و ابعاد استرس شغلی.

بررسی و تعیین ارتباط بین مدیریت استعداد و فرآیند انتخاب مدیران مطالعه موردی ؟؟؟ .

بررسی و تعیین تاثیر سواد برنامه‌ریزی درسی معلمان بر عملکرد شغلی آنان با اثر تعدیل گری سبک رهبری مدیران مطالعه موردی ؟؟؟ .

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

بررسی تاثیر استرس شغلی با میانجیگری جو سازمانی بر تعهد سازمانی معلمان مطالعه موردی ؟؟؟ .

بررسی تاثیر اخلاق سازمانی مدیران بر اثربخشی سازمانی با میانجیگری سلامت سازمانی مطالعه موردی ؟؟؟ .

بررسی تاثیر راهبردهای مدیریت تعارض بر سلامت سازمانی معلمان با میانجیگری مهارت‌های ارتباطی مدیران در مدارس متوسطه مطالعه موردی ؟؟؟ .

بررسی تاثیر رهبری معنوی بر رفتار شهروندی سازمانی کارکنان با اثر تعدیل گری جو سازمانی مطالعه موردی ؟؟؟ .

بررسی تاثیر سبک رهبری عمل‌گرا و تحول‌گرا بر عملکرد معلمان با میانجیگری مدیریت سرمایه فکری.

بررسی تاثیر گذاری بین عدالت سازمانی بر رفتار‌های شهروندی سازمانی با میانجیگری خستگی هیجانی مطالعه موردی ؟؟؟

بررسی تاثیر گذاری راهبردهای مدیریت تعارض بر مهارت‌های ارتباطی مدیران با یمانجیگری سلامت سازمانی.

بررسی تاثیر گذاری رهبری اخلاقی بر توانمندسازی در دبیران با اثر میانجیگری اعتماد سازمانی مطالعه موردی ؟؟؟ .

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت دولتی

ستعلام همانندجویی مرحله ای مهم از صفر تا صد نگارش پایان نامه مدیریت آموزشی

همانطور که می دانید سرقت ادبی یکی از مسائلی است که باعث ریجکت شدن پایان نامه می شود. یکی از چالش های جدی دانشجویان و محققین، بررسی میزان همانندجویی در پایان نامه هایشان است و هنگامیکه دانشجو از میزان  همانندی و یا همانندجویی در پایان نامه یا رساله خود مطمئن باشد می تواند قبل از تحویل آن به استاد راهنما و دانشگاه نسبت به رفع آن ها اقدام کند. درصد همانندجویی قابل قبول در دانشگاه ها متفاوت است؛ برخی از دانشگاه ها 35 و یا 30 درصد و برخی از دانشگاه ها همانندجویی زیر 15 درصد را مورد قبول می دانند. پس از استعلام همانند جویی، گزارش نتیجه و یک فایل هایلایت شده برای شما ارسال می شود و می توانید به منابعی که از آن ها در پایان نامه شما استفاده شده و لینک آن ها دسترسی داشته باشید.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت گردشگری

تهیه فایل پاورپوینت جلسه دفاع

تهیه فایل پاورپوینت جلسه دفاع کاری تخصصی است که دقت زیادی برای انجام آن لازم است. این کار تخصصی از اهمیت به سزایی برخوردار است زیرا نتیجه سال ها تلاش و درس خواندن و همچنین شایستگی دانشجو را برای اخذ مدرک تحصیلی نشان می دهد. در هر دانشگاهی، اصول و قواعد خاصی برای تهیه پاورپوینت در نظر گرفته شده است. برای تهیه پاورپوینت بهتر است ابتدا مدت زمانی که برای ارائه و سخنرانی برای شما تعیین شده است را در نظر بگیرید و تعداد اسلایدها را براساس این بازه زمانی تقسیم کنید تا بتوانید تمامی نکات را به خوبی بیان کنید و توضیح دهید. نکته دیگری که باید به آن دقت داشته باشید این است که اسلایدها را با متن های طولانی پر نکنید و جهت جلوگیری از دلزدگی و خسته شدن حضار به صورت تیتر بندی شده مطالب خود را بیان کنید. به یاد داشته باشید که صفحات اسلاید را شماره گذاری کنید تا داوران و حضار بتوانند بعد از ارائه شما، سوالات مرتبط را با اشاره به صفحه مورد نظر انتخاب کنند و نکته ای که در نهایت به آن اشاره می کنیم این است که طرح و زمینه ای درخور و مناسب جلسه دفاع برای پاورپوینت خود انتخاب کنید. با انتخاب پکیج مراحل صفر تا صد نگارش پایان نامه مدیریت آموزشی در پژوهشگاه مدیریت آموزشی، از پایان نامه خود در جلسه دفاع  با خیالی آسوده دفاع کنید و به اساتید خود مطالبتان را ارائه دهید.

مطالعه کنید: انجام رساله دکتری

استخراج مقاله از پایان نامه

همانطور که می دانید هر موسسه ای که مراحل صفر تا صد نگارش پایان نامه مدیریت آموزشی را بر عهده می گیرد،  استخراج مقاله از پایان نامه را نیز از قلم نمی اندازد.  استخراج مقاله از پایان نامه کاری تخصصی است اما اگر قواعد کار را بدانید خیلی سخت نیست. برخی فکر می کنند که استخراج مقاله از پایان نامه، کپی پیست کردن بخش های مختلف یک پایان نامه است اما اینطور نیست، درست است که محتوای پایان نامه و مقاله باید یکسان باشند اما رعایت نکات مهم در استخراج مقاله می تواند از بروز مشکلات بعدی در این راه جلوگیری کند. پژوهشگاه مدیریت آموزشی از جمله موسساتی است که کار استخراج مقاله را به بهترین نحو ممکن و با مطالب به روز و ارزنده انجام خواهد داد.

مطالعه کنید: چاپ مقاله

نکات مهم در دفاع از پایان نامه مدیریت آموزشی

دانشجویان برای اخذ مدرک دکتری و کارشناسی ارشد باید از پایان نامه خود دفاع کنند. در این قسمت قصد داریم تا نکات مهم در دفاع از پایان نامه مدیریت آموزشی را برای شما توضیح دهیم؛ تسلط کافی بر پایان نامه خود داشته باشید، پیش از روز دفاع، تجهیزات و امکانات مورد نیاز خود را بررسی کنید، به خوبی استراحت کنید، پوششی آراسته و مرتب داشته باشید، برای آشنایی بیشتر در جلسات دفاعیه دوستان و همکلاسی های خود شرکت کنید، فهرستی از سوالات احتمالی تهیه کنید، با به چالش کشیدن داوران، فضا را  از یکنواختی خارج کنید، در هر شرایطی چون پرسشهای احتمالی و توضیح خواستن اساتید از شما، خونسردی خود را حفظ کنید و در انتها از داوران تشکر کنید.

انجام پایان نامه

به منظور داشتن رسالت علمی سعی کردم همیشه با دانشجویان طوری رفیق باشم که کم و کاستی های علمی خودشان را با من در میان بگذراند. در اینجا نیز سعی خوهم کرد به عنوان یک مشاور در انجام پایان نامه در کنارشان باشم. انجام مقاله و انجام پایان نامه در دوره دکتری و ارشد در رشته مدیریت و سایر رشته ها مهم است و دانشجویان را با مشکلات زیادی روبرو می کنند. سعی شده است در اینجا آموزش هایی در این زمینه و مشاوره در زمینه پایان نامه نویسی، مقاله نویسی انجام شود.

تزیسمی موسسه انجام پایان نامه