شماره تماس: 09387894096 

قیمت پایان نامه ارشد - تزیسمی

قیمت پایان نامه ارشد

در بحث انجام پایان نامه مدیریت قیمت پایان نامه ارشد و جمع آوری دیتا و گرداوری مطالب در حالت کلی به رشته، موضوع و زمان دانشجو بستگی دارد. با اینحال هزینه آموزش نحوه انجام پایان نامه ارشد به همراه گرداوری کلیه مطالب و داده ها اعم از دانلود مقاله، توزیع پرسشنامه از 9-8 تومن برای رشته های انسانی اغاز می شود. البته قیمت ذکر شده به صورت تقریبی بوده و مختص آموزش نحوه نوشتن پایان نامه و گرداوری مطالب می باشد و هزینه آموزش انجام مقاله از پایان نامه و یا ترجمه و سابمیت آن جدا می باشد.

به طور مثال هزینه گرداوری داده جهت انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی و آموزش نحوه نوشتن آن به همراه آموزش نحوه استخراج مقاله isi از پایان نامه شما حدودا 14 میلیون می باشد. در کل هزینه آموزش نحوه انجام فصل یک تا پنج پایان نامه ارشد و گرداوری داده و اطلاعات و در اختیار شما گذاشتن آن ها به منظور انجام پایان نامه خود به شرح زیر می باشد.

مراحل صفر تا صد دفاع از پایان نامه

1-انتخاب استاد راهنما و مشاور

2-انتخاب موضوع

3-تکمیل کردن فرم مربوط به انتخاب موضوع پایان نامه و ارائه آن به مدیرگروه

4-تکمیل و ارائه پروپوزال زیرنظر استادان راهنما و مشاور

5-تصویب پروپوزال در گروه تخصصی و ارسال به پژوهش دانشکده

6-صدور کد پایان نامه

7-اقدام به تهیه و جمع آوری پایان نامه

8-تعیین زمان و اعلام آمادگی دفاع

9-برگزاری جلسه دفاع

10-ثبت نمره نهایی

تاثیر موضوع در تعیین هزینه

موضوع پایان نامه را می توان یکی از مهمترین عوامل در هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد بحساب آورد. موضوع پایان نامه شما بسته به وجود منابع و کافی و دسترسی سخت و آسان می تواند شرایط آموزش متفاوتی را شامل می شود. در برخی موارد دانشجویان تصمیم می گیرند تا از پایان نامه نوشته شده مقاله ای استخراج کنند که در هزینه انجام پایان نامه و آموزش تاثیر گذار خواهد بود.

لازم به گفتن است که برای تعیین هزینه انجام پایان نامه و آموزش تمام موارد فوق بررسی شده و بسته به شرایط موجود هزینه ها مشخص می شود.نوشتن طرح و پلان علمی یا شورت پروپوزال برای پذیرش در دانشگاه های خارجی از ضرورت ها محسوب میشود، مهمترین زمان هزینه ای که در ریسرچ پروپوزال اپلای صرف میشه هزینه فرصتی است که برای نوشتن پلان مبتنی بر نوآوری ها، درک ریسرچ گپ، تجاری سازی طرح و .. در نظر گرفته می شود. رشته‌های علوم انسانی قیمت کمتری دارند مخصوصاً اگر بخواهید کار پایان‌نامه فقط کیفی باشد و آمار و ارقام واردش نشود.

مراحل دریافت هزینه انجام پایان نامه ارشد

دریافت قیمت انجام پایان نامه ارشد به صورت مرحله به مرحله است. در این صورت شما بعد از هر مرحله باید هزینه را پرداخت کنید که به صورت زیر است:

نگارش فصل  1 و انجام اصلاحات احتمالی

نوشتن فصل 2 و انجام اصلاحات احتمالی (استفاده از منابع لاتین و به روز برای نگارش ادبیات نظری و پژوهشی موضوع)

نگارش و تحویل  3، تشریح روش پژوهش، طراحی پرسشنامه یا ساخت ابزار اندازه گیری

انجام کلیه کارهای آماری، شبیه سازی، مدل سازی و انجام اصلاحات احتمالی فصل چهار

نگارش فصل پنج و انجام اصلاحات احتمالی

بنا بر ضرورت و درخواست مشتری در هر مرحله امکان برگزاری جلسه رفع اشکال وجود دارد.

در پایان بنابر درخواست دانشجو پاورپوینت دفاع آماده شده و آموزش گام به گام جلسه دفاع ارایه می شود.

سفارش پایان نامه دکتری  

انجام پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد نشانگر چکیده ای از اندوخته های دانشجو در طول دوران تحصیل است. اما در مقطع دکتری انتظار اساتید بسیار بالاتر خواهد رفت. به همین جهت حتی نگارش پروپوزال نیز در این مقطع به آسانی کارشناسی ارشد نیست. باید در نگارش پروپوزال همه ی موارد بسط و گسترش بیشتری پیدا کند. جزئیات در نگارش پروپوزال و رساله دکتری دارای اهمیت بسیار زیادی است. فرضیات پژوهش و نتیجه گیری باید در رساله دکتری بسیار پررنگ باشد. در حقیقت لازم است تا اوج خلاقیت دانشجو در کار پژوهشی این مقطع به نمایش گذاشته شود. در بسیاری از موارد دانشجویان مقطع دکتری برای اینکه امکان دفاع از رساله ی خود را داشته باشند، باید دارای مقالات پژوهشی چاپ شده در نشریات معتبر باشند. اگر شما هم به دنبال جلب نظر اساتید هستید، می‌توانید از ظرفیت های پژوهشی تیم ما نهایت بهره را ببرید.

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

امروزه بسیاری از موسسات و وب سایت هایی وجود دارند که ادعا می کنند قیمت پایان نامه ارشد شما را با بهترین کیفیت انجام می دهند، اما این موسسات و وب سایت ها از از افراد هزینه های بسیار زیادی را دریافت می کنند و عموما کارهایی بسیار ضعیف و بی کیفیت را تحویل می دهند. اما تزیسمی با کمترین هزینه ممکن پایان نامه های مدیریت را انجام دهد.

عوامل متعددی در قیمت پایان نامه کارشناسی تاثیر گذار است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع رشته تحصیلی و گرایش آن
  • دانشگاه محل تحصیل دانشجو
  • مقطع تحصیلی دانشجو
  • موضوع پایان نامه
  • نوع نرم افزارهایی که نیاز است هنگام نگارش جهت تجزیه و تحلیل مورد استفاده قرار گیرد
  • مدت زمان آموزش پایان نامه
  • انجام پاورپوینت برای پایان نامه

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

مجموعه ی پژوهشی ما علی‌رغم به کارگیری افراد با تجربه و دارای سوابق علمی درخشان تا حد امکان کمترین هزینه را برای انجام کارهای تحقیقی در نظر می‌گیرد. زیرا ما به درستی از دغدغه ها و مشکلات دانشجویان و هزینه های پیش روی آن‌ها باخبریم. تعیین قیمت کارهای پژوهشی مقطع کارشناسی ارشد با توجه به ویژگی های مدنظر دانشجو در نگارش پایان نامه و مقاله متغیر خواهد بود.

قیمت انجام پایان نامه دکتری

شاید هزینه انجام پایان نامه دکتری برایتان سوال باشد. مجموعه ی ما با ارائه انواع خدمات پژوهشی مرتبط با مقطع دکتری تا اخذ مدرک همراه شماست. برای اطلاع دقیق از هزینه های مربوط به انجام پایان نامه دکتری، نگارش مقاله و اخذ گواهی چاپ شرایط شما نیاز به بررسی دارد. زیرا قیمت انجام پژوهش تا حد زیادی به عواملی مثل رشته و گرایش تحصیلی دانشجو، موضوع و زمان پیشنهادی بستگی دارد. برخی از پژوهش ها به دلیل انجام کارهای میدانی مستلزم صرف هزینه ی بیشتری هستند. مخصوصا در مقطع دکتری که دروس تخصصی تر و توقعات اساتید بالاتر است، این هزینه ها افزایش پیدا می‌کنند. اگر موضوع مدنظر پژوهش شما در زمره‌ی موضوعات کارگاهی و آزمایشگاهی است باید بودجه ی بیشتری را به آن اختصاص دهید.

انجام پایان نامه

به منظور داشتن رسالت علمی سعی کردم همیشه با دانشجویان طوری رفیق باشم که کم و کاستی های علمی خودشان را با من در میان بگذراند. در اینجا نیز سعی خوهم کرد به عنوان یک مشاور در انجام پایان نامه در کنارشان باشم. انجام مقاله و انجام پایان نامه در دوره دکتری و ارشد در رشته مدیریت و سایر رشته ها مهم است و دانشجویان را با مشکلات زیادی روبرو می کنند. سعی شده است در اینجا آموزش هایی در این زمینه و مشاوره در زمینه پایان نامه نویسی، مقاله نویسی انجام شود.

تزیسمی موسسه انجام پایان نامه