شماره تماس: 09387894096 

انجام رساله دکتری - تزیسمی

انجام رساله دکتری

رساله دکترا چیست و چگونه نوشته می شود؟

شاید برای شما پیش آمده باشد که از خود بپرسید که رساله دکترا چیست و فرق آن با پایان نامه در چیست و چگونه باید آن را نوشت. برای تعریف رساله دکتری باید گفت که رساله به نوشته ها و پژوهش هایی گفته می شود که در مورد یک موضوع خاص انجام می شود تا دانشجویان بتوانند مدرک تحصیلی خود را دریافت کنند. مهم ترین تفاوت رساله و پایان نامه در این است که رساله مربوط به دوره دکتری می باشد اما انجام پایان نامه مربوط به دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

ساز و کار رساله دکتری به این صورت است که در اواخر دوره دکتری شما باید اقدام به نوشتن رساله دکتری کنید که نشات گرفته از کارها و تحقیقاتی است که برای آن موضوع انجام داده اید، سپس باید از رساله خود در برابر داوران دفاع کنید و پرسش های آن ها پاسخ دهید تا نشان دهید که برای این موضوع زمان، انرژی کافی را گذاشته اید. اما قبل از رسیدن به مرحله دفاع از رساله باید از نحوه نوشتن رساله به خوبی مطلع باشید.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه دکتری

سامانه مشاوره تز دکتری مشاوره انجام تز دکتری !

بسیاری از افراد تفاوت پایان‌ نامه ارشد و انجام رساله دکتری را نمی‌دانند. دانستن تفاوت انجام پایان‌ نامه ارشد و رساله دکتری در ارائه تحقیقات و استخراج مقالات خوب و قوی از آن‌ها تاثیر بسیار مثبتی دارد. رساله یا تز به کار پژوهشی یا انجام پایان‌ نامه دوره دکتری گفته می‌شود که در مورد موضوعی مربوط به گرایش تخصصی این مقطع تحصیلی است. این کار تحقیقاتی نیز قواعدی دارد که دانشجویان باید آن‌ها را رعایت کنند و جزء واحدهای درسی محسوب می‌شود و تا نمره قبولی آن را دریافت نکنند، موفق به اخذ مدرک دکتری نخواهند شد.

مطالعه کنید: انجام مقاله مدیریت

قیمت رساله دکتری در موسسه تزیسمی

قیمت تز دکتری از عوامل مهم در انتخاب موضوع پژوهش دانشجویان است و استفاده از مشاوره و تجربیات استادان باتجربه و زبده در برآورد هزینه انجام پایان نامه دکتری بسیار ضروری است، بنابراین شما می‌توانید با کارشناسان متخصص و خبره موسسه تزیسمی تماس بگیرید و در اسرع وقت از خدمات مشاوره‌ای جامع ما بهره‌مند شوید تا بدین ترتیب هم در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید و هم موفقیت خود را در تمام مراحل انجام رساله دکتری تضمین کنید. خدمات موسسه مشهور و بزرگ تزیسمی بسیار جامع و کامل است و استادان موسسه بسیار متعهدانه تا رسیدن دانشجویان به موفقیت تلاش خواهند کرد و تا آخرین مرحله انجام رساله دکتری همراه و همگام شما پیش خواهند رفت.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه فناوری اطلاعات

مراحل انجام پایان نامه دکتری در تمام رشته ها

زمانی که افراد در آزمون های دکتری قبول می شوند و مورد پذیرش دانشگاه ها قرار می گیرند علاوه بر گذراندن واحدهای درسی باید تز دکتری را نیز انجام بدهند. برای انجام تز دکتری باید مراحل مختلفی را طی کرد تا بتوان رساله ای قوی و کاربردی آماده کرد و ارائه داد. از جمله مهمترین مراحلی که برای انجام تز دکتری باید طی کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

انتخاب موضوع مناسب برای رساله دکتری

یکی از مهمترین مسئله هایی که افراد هنگام انجام رساله دکتری باید به آن توجه داشته باشند انتخاب موضوعی قوی و کاربردی است. با توجه به این مسئله افراد باید دقت داشته باشند که موضوعی کاربردی و مناسب انتخاب کند تا علاوه بر اینکه رزومه قوی برای خود ایجاد نمایند بتوانند به پیشرفت جامعه و یا کشور نیز کمک نمایند.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت ورزشی

نگارش تز دکتری قوی

پس از اینکه افراد موضوع تز دکتری خود را انتخاب نمایند، باید برای آن پروپوزالی قوی نگارش کنند تا بر اساس آن پیش نمایشی از فعالیت های خود ارائه دهند. زمانی که افراد تصمیم به نگارش پروپوزال می گیرند علاوه بر مطالعه مقالات و انجام پایان نامه ها  باید بتوانند به شکل پیشرفته آن ها را نگارش کنند و در عین حال به بهترین شکل ممکن آن را ارائه دهند.

در این مسیر افراد می توانند از افراد متبحر جهت مشورت یا اینکه نگارش آن را به این افراد بسپارند. تیم تزیسمی با در اختیار داشتن نیروهایی قوی و با تجربه می تواند در این زمینه به دانشجویان دکتری کمک کند.

انجام رساله دکتری (PhD thesis )

پس از انتخاب موضوع مناسب و نگارش پروپوزال نوبت به انجام فعالیت های مربوط به موضوع انتخاب می شود. این فعالیت ها ممکن است که کاملا به صورت عملی باشد و یا اینکه بخشی از آن تئوری و بخشی به صورت عملی باشد. با این حال این مرحله از فعالیت های مربوط به تز دکتری زمان زیادی را لازم دارد و ممکن است چند سالی طول بکشد. به همین دلیل افراد هنگام انتخاب موضوع باید توجه داشته باشند که علاوه بر کاربردی بودن آن، باید به موضوع آن نیز علاقه مند باشند تا با علاقه کارهای آن را انجام بدهند و وسط راه پشیمان نشوند.

زمان انجام تز یا انجام پایان نامه بهتر است که مقالات و پایان نامه های علمی مرتبط زیادی مطالعه شود تا در هنگام انجام رساله نسبت به مراحل آگاهی داشت و به شکل ساده تری فعالیت های مربوطه را انجام داد.

نوشتن انجام پایان نامه دکتری

یکی دیگر از مراحلی که هنگام انجام تز دکترا باید دانشجویان با آن توجه داشته باشند نوشتن پایان نامه قوی و اصولی است.  زمانی که پایان نامه نگارش می شود باید از منابع علمی زیادی استفاده شود. علاوه بر این باید توجه داشت که علائم نگارشی لازم هنگام انجام پایان نامه نیز رعایت شود. دانشجویان دوره دکتری می توانند از تیم حرفه ای تزیسمی برای انجام تز دکتری کمک بگیرند. این گروه با در اختیار داشتن یا تجربه ترین نیرو های متخصص می تواند کمک زیادی در انجام تمام مراحل رساله به دانشجویان داشته باشد.

انجام تز دکتری تضمینی

محققانی که انجام پایان نامه را انجام می دهند در تمامی مراحل پاسخگوی دانشجویان هستند و تا آخرین مرحله رساله دکتری  همراه هستند. موضوعاتی که در موسسه تزیسمی برای عنوان پایان نامه ها تعیین می شود از جدید ترین موضوعات روز می باشد. و از سوی دیگر موسسه تزیسمی نسبت به دیگر موسسات قسط بندی کردن هزینه انجام کار است که در چندین مرحله هزینه را پرداخت کنید.

نکات مهم برای نوشتن پروپوزال رساله دکتری

  • رساله شما چه مشکلی را بیان می کند؟
  • چرا موضوعی که شما انتخاب کرده اید در جامعه علمی شما یک چالش محسوب می شود؟
  • چرا برای شما مهم است که برای این موضوع راه حلی را پیدا کنید؟
  • نحوه پاسخ به سوالات مهم در مورد موضوع انتخاب شده

برای اینکه به یک نتیجه نهایی برسید مطرح کردن چنین سوالاتی بسیار مهم است. پس به پاسخ این سوالات به خوبی فکر کنید تا بتوانید موضوعی را انتخاب کنید که بسیار مفید و ارزشمند باشد.

اما به این نکته دقت کنید که سوالاتی را که مطرح می کنید نباید بسیار پیچیده و پراکنده باشند تا برای پاسخ دچار مشکل شوید. بهترین حالت این است که پاسخ این سوالات شما را به یک فرضیه برسانند تا بتوانید آن را دقیق تر مطرح کنید.

از استاد راهنمای خود غافل نشوید و از او کمک و مشورت بخواهید. در مورد موضوع تحقیق با شما صحبت کند، همچنین از تجربه و دانش استاد راهنما در نوشتن پروپوزال استفاده کنید.

انجام پایان نامه

به منظور داشتن رسالت علمی سعی کردم همیشه با دانشجویان طوری رفیق باشم که کم و کاستی های علمی خودشان را با من در میان بگذراند. در اینجا نیز سعی خوهم کرد به عنوان یک مشاور در انجام پایان نامه در کنارشان باشم. انجام مقاله و انجام پایان نامه در دوره دکتری و ارشد در رشته مدیریت و سایر رشته ها مهم است و دانشجویان را با مشکلات زیادی روبرو می کنند. سعی شده است در اینجا آموزش هایی در این زمینه و مشاوره در زمینه پایان نامه نویسی، مقاله نویسی انجام شود.

تزیسمی موسسه انجام پایان نامه