شماره تماس: 09387894096 

انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات - تزیسمی

انجام پایان نامه فناوری اطلاعات

مهمترین دغدغه دانشجویان رشته مدیریت فناوری اطلاعات در دوران تحصیلات تکمیلی انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت فناوری اطلاعات است، زیرا فرایندی است که مستلزم مطالعات گسترده، زمان کافی و تلاش فراوان است. مدیریت فناوری اطلاعات از رشته‌های مهم دانشگاهی است که در مقطع کارشناسی ارشد شامل گرایش‌های سیستم‌های اطلاعاتی پیشرفته، کسب‌وکار الکترونیکی، مدیریت دانش و مدیریت منابع اطلاعاتی است و در مقطع دکتری نیز به گرایش‌های کسب‌وکار هوشمند، مدیریت خدمات و توسعه فناوری تقسیم می‌شود. انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات کار تخصصی سخت و حساسی است و که همراهی مشاورانی باتجربه و کاربلد را می‌طلبد تا نتیجه‌ای درخشان حاصل شود.

چرا مشاوره نگارش و انجام پایان نامه به ما کمک می‌کند؟

همان‌طور که می‌دانید، انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات زمان‌بر و دشوار است، اما با آگاهی از قوانین و دستورالعمل‌های انجام دادن آن و تسلط بر اصول نگارش صحیحش می‌توان در زمانی کوتاه‌تر و با کمترین خطا پروژه را پیش برد. مسلم است که همراهی استادان و متخصصان این رشته در این مسیر طولانی بسیار ارزشمند و راهگشاست و بر کیفیت پایان‌نامه تاثیر مثبتی دارد.

گرایش های مدیریت فناوری اطلاعات

رشته مدیریت فناوری اطلاعات دارای گرایش های مختلف می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود.

 • کسب و کار الکترونیک (Electronic business)
 • مدیریت منابع اطلاعاتی (Information resources management)
 • سیستم های اطلاعاتی پیشرفته (Advanced information systems)
 • مدیریت دانش (Knowledge management)

موضوع پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات در مقطع ارشد و دکتری

در این بخش فهرست تعدادی موضوع پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات که در سال های اخیر در دانشگاه های معتبر کار شده اند، گردآوری شده است. این فهرست جهت آشنایی دانشجویان با آخرین زمینه های مطالعاتی و پژوهشی اساتید و دانشجویان رشته مدیریت فناوری اطلاعات تهیه شده است. با بررسی اجمالی موضوعات ارائه شده شما می توانید چند موضوعی که به نظر بیشتر با علایق و توانایی های شما همخوانی دارد را انتخاب و سپس با تهیه کردن متن پایان نامه های مربوط به این موضوعات از طریق کتابخانه های دانشگاهها به مطالعه دقیق تر موضوعات پرداخته و با بررسی شکاف های موجود در آنها موضوعات جدیدتری برای کار پژوهشی و پایان نامه خود انتخاب کنید.

فصل‌بندی پایان نامه

فصل‌بندی پایان نامه نیز از مراحل انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات است، اما قبل از آن باید از قوانین دانشگاه محل تحصیل‌تان مطلع شوید، چراکه بسیاری از دانشگاه‌ها در این موارد قواعد خاصی تدوین کرده‌اند که گرچه در اصول کلی مشترک‌اند، ممکن است در جزئیات اختلاف داشته باشند. پایان‌نامه‌ها اغلب شامل فصول مقدمه، پیشینه تحقیق، روش تحقیق، نتایج، و بحث و پیشنهادها می‌شوند.

هزینه و قیمت انجام پایان نامه مدیریت کارشناسی ارشد 

برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد هزینه های مختلفی توسط موسسات مختلف گرفته می شود. البته کیفیت کار تحویلی در این موسسات هم بسیار متغیر است. تزیسمی با تضمین کیفی کار پایان نامه سعی کرده تا بهترین قیمت را برای دانشجو لحاظ کرده است. همچنین دادن این هزینه منوط به تحویل فصول و تأیید توسط استاد راهنما باشد. کاملا پرداخت ها اقساطی و مرحله ای صورت گیرد. تمامی ارائه مقاله بیس ها و انتخاب موضوع هم به صورت رایگان در این موسسه انجام می گیرد. کسانی که استطاعت مالی نداشتند. می خواهند توسط این موسسه مشاوره و راهنمایی شوند هم مدیریت موسسه برای آنها خدمات ویژه در نظر گرفته است.

انجام پایان نامه دکتری در گرایش های مختلف مدیریتی

رشته مدیریت و انواع گرایش های مربوط به آن، یکی از جذاب ترین رشته های کاربردی و مهم در جامعه محسوب می شود. دانشجویان زیادی به تحصیل در آن مشغول هستند. یکی از چالش های مهمی که اغلب دانشجویان در مقطع دکتری رشته مدیریت در انواع گرایش ها با آن دست و پنجه نرم می کنند. انجام پایان نامه دکتری می باشد. انجام پایان نامه نیازمند رعایت اصول و قوانین خاصی است. برای رفتن به مقاطع بالای علمی، باید بتوان آن را با موفقیت پشت سر گذاشت. بنابراین در این مقاله برای آشنایی انجام پایان نامه دکتری در گرایش های مختلف مدیریتی با ما همراه باشید.

شرایط انجام پایان نامه دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات

فرآیند انجام پایان نامه دکتری در رشته مدیریت فناوری اطلاعات؛ یک فرآیند پیچیده و مهم است که به پشتکار و تلاش مستمر دانشجویان نیازمند می باشد. دانشجویان این رشته با انجام پایان نامه طبق اصول و قواعد مخصوصی که دارد، می توانند با تسلط بر دانش، به متخصصانی در آینده تبدیل شوند.

جلسه دفاع از پایان نامه

روز موعود و مهم در پروسه انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات، که نمایانگر زحمات، مطالعات و بار علمی محقق است، جلسه دفاع از پایان نامه است. دانشجو باید با دقت و قدرت از زحمات چندین ماهه نگارش پژوهش خود و دستاوردهایش در مقابل هیات داوران و حضار دفاع، و با پاسخگویی صحیح آن‌ها را به طور کاملا علمی قانع کند.

مراحل اخذ، تدوین و دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد تمامی رشته ها و گرایش ها

 • انتخاب موضوع پایان نامه
 • انتخاب استاد راهنما و مشاور
 • تكميل فرم انتخاب موضوع پایان نامه و ارائه به مدیر گروه
 • تكميل پروپوزال زیر نظر استاد راهنما و مشاور و ارائه پرپوزال به گروه تخصصی
 • تصویب پرپوزال در گروه تخصصی و ارسال به پژوهش دانشكده
 • صدور کد برای پایان نامه
 • نگارش پایان نامه
 • اعلام آمادگی دفاع و داوری پایان نامه
 • برگزاری جلسه دفاع از پایان نامه
 • ثبت نمره نهایی

نگارش پایان نامه

پس از تأئید نهایی پرپوزالها در شورای پژوهشی دانشکده، اسامی دانشجویانی که پرپوزال آنها تصویب شده است به همراه کد پایان نامه آنها در برد تحصیالت تکمیلی اعلام می گردد. و احکام اساتید راهنما و مشاور صادر می گردد. پس ازاعلام اسامی دانشجویانی که پرپوزال آنها به تصویب نهایی رسیده است ،دانشجویان مذکور میتوانند با رعایت موارد ذکر شده در فایل شیوه نگارش پایان نامه اقدام به انجام پایان نامه خود نمایند. مطالعه کامل فایل مذکور و تنظیم صفحات پایان نامه بر این اساس ضروری است.در صورت عدم رعایت موارد مطرح شده، مجلد پایان نامه از دانشجو تحویل گرفته نخواهد شد. لازم است پس از نگارش هر یک از فصول پایان نامه گزارش پیشرفت کار، جهت بررسی و تأییدبه استاد راهنما و مشاور تحویل داده شود. پس از پایان نگارش کلیه فصول پایان نامه، تحویل یک نسخه از پایان نامه تایپ شده جهت بررسی و اعلام نظر و رفع نواقص احتمالی به استاد راهنما و مشاور ضروری است. موارد خواسته شده در فرم تعهد اصالت انجام پایان نامه و صورتجلسه دفاع مانند مشخصات دانشجو، عنوان پایان نامه و سایر موارد بایستی به صورت تایپ شده، قید گردند.

انجام پایان نامه

به منظور داشتن رسالت علمی سعی کردم همیشه با دانشجویان طوری رفیق باشم که کم و کاستی های علمی خودشان را با من در میان بگذراند. در اینجا نیز سعی خوهم کرد به عنوان یک مشاور در انجام پایان نامه در کنارشان باشم. انجام مقاله و انجام پایان نامه در دوره دکتری و ارشد در رشته مدیریت و سایر رشته ها مهم است و دانشجویان را با مشکلات زیادی روبرو می کنند. سعی شده است در اینجا آموزش هایی در این زمینه و مشاوره در زمینه پایان نامه نویسی، مقاله نویسی انجام شود.

تزیسمی موسسه انجام پایان نامه