شماره تماس: 09387894096 

انجام پایان نامه مدیریت دولتی - تزیسمی

انجام پایان نامه مدیریت دولتی

در انجام پایان نامه مدیریت دولتی بر مبنای نتایج بدست آمده در فصل چهارم ابتدا خلاصه ای از یافته های مربوط به فرضیه های موجود در  انجام پایان نامه مدیریت دولتی حاضر ارائه خواهد شد، در ادامه بر اساس مبانی نظری و تجربی ارائه شده در فصل دوم و چهارچوب مفهومی بدست آمده از فرضیه های تحقیق، آنها مورد بحث قرار خواهند گرفت. در پایان نیز به ارائه چندین پیشنهاد اجرایی در جهت انجام پژوهشهای بیشتر و محدودیت های اجرایی پژوهش در این زمینه پرداخته خواهد شد.

دکتری مدیریت دولتی

شرکت کنندگان دوره دکتری مدیریت دولتی علاوه بر آشنایی با مسائل نظری دانش مدیریت، با کاربردهای این رشته آشنا می شوند.

دکتری مدیریت دولتی بر اساس آخرین دستاوردهای علمی، به مطالعه و به کارگیری علم مدیریت برای اداره بهتر سازمان های بزرگ دولتی، خصوصی و تعاونی می پردازد.

هدف این رشته تربیت متخصصانی است که به نظریه ها، دانش ها و مهارت های رشته مدیریت دولتی مسلط باشند. این افراد با کسب توانایی در زمینه های تشکیلات سازمانی، سیستم های اطلاعاتی، منابع انسانی و دیگر مباحث مطرح در سطوح مدیریتی بخش خصوصی و دولتی، می توانند با خلاقیت به سازماندهی و اجرای درست برنامه ریزی ها بپردازند.

تکراری نبودن موضوع انجام پایان‌نامه مدیریت دولتی

نکته بسیار مهم و قابل توجه برای انجام پایان‌نامه مدیریت دولتی تکراری نبودن موضوع پایان‌نامه است. برای این مسئله بهتر است به وبسایت ایرانداک مراجعه کرد.

انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت دولتی

نخستین مرحله انجام پایان‌نامه مدیریت دولتی انتخاب موضوع مناسب و جذاب است. دانشجویان مدیریت دولتی باید بر اساس علاقه‌مندی‌ها و توانایی‌های خود موضوعات مختلف را بررسی کنند؛ پایان‌نامه‌های گذشته را مطالعه کنند و در جلسات دفاع دانشجویان دیگر شرکت کنند تا با زاویه نگاه سایر دانشجویان آشنا شوند و ایده‌ بگیرند.

نوشتن پروپوزال مدیریت دولتی

مرحله دوم انجام پایان‌نامه مدیریت دولتی پروپوزال‌نویسی است؛ پروپوزالی قوی که هیات داوران تایید کنند. اگر دانشجویان روش صحیح نگارش پروپوزال را بدانند و از اصول آن آگاه باشند، می‌توانند به‌راحتی پروپوزالی قابل قبول و جامع بنویسند. البته برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه بهتر است از مشاوره کارشناسان موسسه تهران آموز استفاده کرد، زیرا آن‌ها بر حسب تجارب‌شان با دقت به تمام جزئیات و نکات مهم هم کیفیت کار را حفظ می‌کنند، هم بر سرعت دانشجویان می‌افزایند.

گرایش های مدیریت دولتی

 • توسعه منابع انسانی (Human Resources Development)
 • طراحی سازمان های دولتی (Designing Government Organizations)
 • بودجه و مالی عمومی (General budget and finances)
 • خط مشی گذاری عمومی (Public policy)
 • مدیریت پیشرفت و توسعه شهری و روستایی(Urban and Rural Development and Management)
 • مدیریت تحول (Evolution management)
 • مدیریت رفتار سازمانی( Organizational Behavior Management)

دروس رشته مدیریت دولتی 

روانشناسی سیاسی، جامعه شناسی سازمان ها، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، مدیریت تحول سازمانی، حسابداری دولتی، مالیه عمومی و تنظیم خط و مشی مالی، فراگرد تنظیم و کنترل بودجه، مدیریت سازمان های محلی و شهرداری ها، مبانی مدیریت دولتی، مدیریت تطبیقی، مدیریت توسعه، مدیریت تعاونی ها، تصمیم گیری و تعیین خط و مشی، سیر اندیشه های سیاسی و تحول نهادهای اداری، مباحث ویژه مدیریت دولتی، حقوق اداری، سازماندهی و اصلاح تشکیلات و روش ها، روابط کار در سازمان.

انجام پروپوزال مدیریت

یکی از بخش های مهم پایان نامه مدیریت، نوشتن درست پروپوزال است. بهتر است بدانیم پورپوزال چیست و چگونه انجام می شود؟

پروپوزال شمال بخش های گوناگون است که این بخش ها عبارتند از :

 • تایتل
 • مشخصات اساتید
 • مشخصات انجام دهندگان
 • منابع
 • خلاصه پروپوزال
 • اهداف پایان نامه

فصل‌بندی پایان‌نامه

هر پایان‌نامه شامل فصول مختلفی است و با توجه به اصول فصل‌بندی و قوانین دانشگاه محل تحصیل هر دانشجو باید نوشته شود و بدیهی است برای انجام پایان‌نامه مدیریت دولتی نیز لازم است آن‌ها را رعایت کنیم. به طور کلی فصول پایان‌نامه عبارت‌اند از: مقدمه، پیشینه تحقیق، روش تحقیق، نتایج، و بحث و پیشنهادها.

مشاوره و آموزش تحلیل آماری پایان نامه های ارشد 

یکی از نکات تمایز تزیسمی ارائه ورودی ها و خروجی های تحلیل آماری همراه با رفع اشکال توسط متخصصین مربوطه می باشد.

نرم افزارهای مورد نیاز برای انجام پایان نامه مدیریت

 • پایان نامه مدیریت با متلب
 • پایان نامه مدیریت با نرم افزار spss
 • انجام پایان نامه مدیریت با sas
 • انجام پایان نامه مدیریت با نرم افزار Eviews

انجام رساله دکتری 

مهم ترین قسمت کار دانشجوی دکتری رساله مدیریت است. انجام رساله مدیریت سخت ترین قسمت اخذ دکتری است. داشتن دو مقاله که خود نیاز به چاپ مقاله دارد کار را سخت تر می کند. استاد راهنما و دانشجوی دکتری مسئول رساله هستند. دانشجویان دکتری باید روش تحقیق بدانند. باید آمار و تحلیل های آن را به درستی بدانند. انجام پایان نامه دکتری مدیریت نیازمند دانش بسیار وسیع در حیطه موضوع است. ما به عنوان یک مشاور در کنار دانشجویان دکتری مدیریت دولتی هستیم.

انجام پایان نامه در گرایش های دکترای مدیریت دولتی

گرایش های دکترای مدیریت دولتی، شامل 4 گرایش تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی، رفتار سازمانی، مدیریت منابع انسانی و مدیریت تطبیقی و توسعه می باشد.

انجام پایان نامه مدیریت حرفه ای

برای سنجش بهتر دانشجویان و میزان یادگیری آنها انجام پایان نامه ای حرفه ای امری مهم می باشد.

برای انجام چنین فعالیت مهمی به صورت حرفه ای باید به دنبال موضوع مورد پسند رفت.‌ این موضوع نباید تکراری باشد و باید حتما جذابیت بالایی داشته باشد. همچنین نباید به تنهایی و با نداشتن اطلاعات کافی اقدام به انجام پایان نامه نمود. در این راه می توان از افرادی متخصص و حرفه ای کمک های لازم را گرفت که این افراد اساتید و مشاورین مجرب انجام پایان نامه می باشند که تجربه کافی درباره هر موضوع پایان نامه را دارند و به خوبی دانشجویان را برای انجام پایان نامه مدیریت بسیار حرفه ای یاری می کنند. به این صورت می توان به شکل کاملا حرفه ای اقدام به انجام پایان نامه خود به شکل کاملا حرفه ای کرده و به نتیجه ای مطلوب و مورد پسند در باره این پروژه مهم دست یافت.

 

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت دولتی تضمینی

وظیفه محقق است که در تمامی مراحل انجام پایان نامه پاسخگو دانشجویان باشند و تا زمان صحافی پایان نامه پشتیبان و همراه دانشجو باشند. در تزیسمی سعی خواهد شد بهترین و جدیدترین موضوع ها برای دانشجویان عزیز ارائه شود. مورد بعدی که موسسه را جز بهترین ها کرده با توجه به شرایط دانشجویان هزینه ها قسط بندی می شود و در چندین مرحله هزینه ها پرداخت می شود. نگران هزینه انجام پایان نامه نباشید سعی می شود نهایت همراهی با شما برای کم کردن هزینه ها در نظر گرفته شود. ما در تزیسمی به عنوان یک مشاور انجام پایان نامه دکتری و ارشد در کنار دانشجویان هستیم.

موسسه تزیسمی به عنوان قدیمی ترین موسسه مشاوره پروپوزال و پایان نامه مدیریت به طور تخصصی در ایران با داشتن اساتید مدیریت گرایش های مختلف برای انجام پایان نامه مانند مدیریت مالی، مدیریت بانکداری و سایر گرایش ها در طول سه سال متوالی به عنوان بهترین موسسه پایان نامه و برترین موسسه از دیدگاه دانشجویان انتخاب شده است و مفتخر است که همکاری گسترده ای با بسیاری از اساتید و دانشجویان در زمینه های مختلف علمی و دانشگاهی و آزمایشگاهی، چاپ کتاب، استخراج مقاله، کارهای آنالیز آماری و سایر موارد دارد .

انجام پایان نامه

به منظور داشتن رسالت علمی سعی کردم همیشه با دانشجویان طوری رفیق باشم که کم و کاستی های علمی خودشان را با من در میان بگذراند. در اینجا نیز سعی خوهم کرد به عنوان یک مشاور در انجام پایان نامه در کنارشان باشم. انجام مقاله و انجام پایان نامه در دوره دکتری و ارشد در رشته مدیریت و سایر رشته ها مهم است و دانشجویان را با مشکلات زیادی روبرو می کنند. سعی شده است در اینجا آموزش هایی در این زمینه و مشاوره در زمینه پایان نامه نویسی، مقاله نویسی انجام شود.

تزیسمی موسسه انجام پایان نامه