شماره تماس: 09387894096 

انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی - تزیسمی

انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی

مدیریت کارآفرینی (Entrepreneurial management) تعریفی است از انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی که یک حوزه علمی است که با استراتژی‌های مبتنی بر ریسک و نوآوری به دنبال ایده‌هایی جدید برای موفقیت در بازار است.

«کارآفرینی» همان فرایند تاسیس یک کسب‌وکار (شرکت) بر مبنای یک فکر و ایده نو است. حتی شرکت‌های بزرگ جهانی برای حل مشکلات خود به کارآفرینان مراجعه می‌کنند. چرخ‌های توسعه اقتصادی با توسعه کارآفرینی حرکت می‌کنند. افراد کارآفرین با خلاقیت و نوآوری خود، وقایع و روند فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی جوامع را متحول کرده و رشد و پیشرفت را به ارمغان آورده‌اند. پیدایش دانشگاه کارآفرین و رشد چشمگیر شرکت‌های نوپا (استارتاپ) از جلوه‌های کاربردی این موضوع هستند.

مطالعه کنید: انجام پروپوزال فوری

جامعه پیشرفته امروزی، توسعه خود را مدیون کارآفرینانی است که قادر به تبدیل رویاها و ایده‌های خلاقانه خود به حقیقت هستند. این افراد روحیه استقلال‌طلبی برای کاوش موقعیت‌های جدید دارند و از ریسک‌پذیری کافی برای مبارزه با مخاطرات و ریسک ادراک‌شده برخودارند. مدیریت کارآفرینی کوششی برای استفاده از توانمندی افراد کارآفرین و ایجاد و ادراه کسب‌وکارهای کارآفرینانه است.
 

عنوان پایان نامه مدیریت

عنوان تحقیق و صفحه اولین صفحه پایان نامه است. گاهی صفحه عنوان درست مانند جلد پایان نامه طراحی می‌شود. صفحه عنوان شامل اطلاعات زیر است:

الف) عنوان پایان نامه

ب  ) نام کامل استاد راهنما

ج  ) نام کامل پژوهشگر یا پژوهشگرین

د   ) نام مرکز یا دانشگاهی که پایان نامه در آن تقدیم میگردد .

ذ   ) نوع مدرک ( برای مثال : پایان نامه دوره کارشناسی ارشد مدیریت )

و   ) تاریخ ارایه پایان نامه

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت

مشاوره جهت انتخاب عنوان پایان نامه مدیریت

انتخاب عنوان مناسب و علمی-کاربردی برای پایان نامه مدیریت برای کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت و مهندسی صنایع

مقاله بیس یا مقاله مبنای لاتین از سایت امرالد، ساینس دایرکت و اسپرینگر مربوط به سال جاری

مقاله دارای پرسشنامه، مدل و فرضیه‌ها و سوالات پژوهشی روشن

امکان سفارش ترجمه مقاله با کیفیت بالا و ترجمه طلایی پارس‌مدیر

مشاوره در زمینه انتخاب روش تحقیق مناسب برای مقاله مبنا

نوآوری در عنوان و ارائه موضوع کاربردی و نوآورانه

گرایش های انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی

رشته مدیریت کارآفرینی دارای گرایش های مختلف می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود.

  • كسب و كار جدید (New business)
  • گردشگری (Tourism)
  • فناوری اطلاعات (Information Technology)
  • سازمانی (Organizational)
  • بین الملل  (International)
  • توسعه (Development)
  • كسب و كار الكترونیكی (E-business)

مطالعه کنید: انجام مقاله فوری

پیشنهاد برای انجام پایان نامه ارشد مدیریت کارافرینی آتی

در ادامه پیشنهاداتی جهت انجام پایان نامه ارشد مدیریت کارافرینی و همچنین انجام پایان نامه دکتری مدیریت کارافرینی ارائه می گردد.

•    مقایسه قصد کارآفرینانه دانشجویان دختر و پسر و عوامل تعیین کننده آن
•    مقایسه شاخص‌های خودکارآمدی دانشجویان دختر و پسر و عوامل تعیین کننده آن
•    بررسی تاثیر آموزش بر قصد کارآفرینی دانشجویان
•    بررسی تاثیر آموزش بر خودکارآمدی و نگرش کارآفرینانه دانشجویان
•    مدل سازی آموزش کارآفرینی در دانشگاه با رویکرد تقویت قصد کارآفرینی دانشجویان
•    بررسی نقش دانشگاه در تقویت قصد کارآفرینی دانشجویان
•    شناسایی موانع منتج نشدن قصد کارآفرینی به راه‌اندازی کسب‌و‌کار در دانشجویان
•    بررسی نقش مؤلفه های فرهنگی-اجتماعی بر قصد کارآفرینی دانشجویان
•    شناسایی چالش‌های آموزش دانشگاهی در تقویت قصد کارآفرینی دانشجویان

مطالعه کنید: انجام مقاله مدیریت

انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی

مدیریت کارآفرینی عبارت است از هشیار بودن و گوش بزنگ بودن افراد برای شکار فرصت هایی که ممکن است کمتر کسی به آن فکر کند. هدف از اجرای دوره کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی تأمین نیروی انسانی متخصص مورد نیاز مدیریت فعالیتهای کارآفرینانه در بخش خصوصی و بخش عمومی است. چنانچه داوطلبان کارشناسی ارشد کارآفرینی دارای تجربه کار عملی در یکی از بخشهای خصوصی، عمومی و دولتی باشند دروس برایشان بسیار جذاب تر و عملی تر خواهد بود.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات

از حوزه های که دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت کارافرینی می توانند برای انجام پایان نامه انتخاب کنند به مدیریت استراتژیک کارافرینی، طراحی و تدوین طرح کسب و کار، مدیریت نواوری و تکنولوژی سازمانی، حسابداری صنعتی و … می توان اشاره نمود.

 البته با توجه به جدید بودن این گرایش در مقایسه با سایر گرایش ها، فارغ التحصیلان این گرایش آینده آکادمیک خوبی نیز خواهند داشت و می توانند در این حوزه به تدریس به عنوان استاد دانشگاه، تدوین مقاله و تالیف کتاب بپردازند.

گریزی بر اهمیت و حساسیتهای پایان نامه مدیریت

مساله انجام پایان نامه مدیریت در سالهای اخیر اهمیت ویژه ای پیدا کرده است و سطح انتظار اساتید راهنمای این رشته نسبت به سالهای گذشته به طور فزاینده ای افزایش یافته است چرا که برای موفقیت تحصیلی، شغلی و حتی اجتماعی نیاز است تا با ارائه یک پایان نامه علمی و فاخر توانایی های علمی خودتان را معرفی و به اثبات برسانید. از این رو بسیاری از دانشجویان رشته مدیریت به دنبال بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت هستند.

مطالعه کنید: چاپ مقاله

مراحل انجام پایان نامه مدیریت

انجام پایان نامه رشته مدیریت؛ مستلزم داشتن تخصص و مهارت کافی در این رشته دانشگاهی است. علوم مدیریت یکی از رشته های محبوب در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری است و متقاضیان بسیاری را سطح تحصیلات تکمیلی به خود جذب می کند و دانشجویان عزیز این رشته جهت فارغ التحصیلی و ورود به بازار کار بایستی پس از سپری کردن موفقیت آمیز واحدهای درسی نسبت به تهیه یک طرح پژوهشی جامع و کامل اقدام و در حضور هیئت داوران از آن دفاع کنند.

هزینه انجام پایان نامه مدیریت

همانطور که میدانید هزینه انجام پایان نامه مدیریت به عوامل متعددی بستگی دارد که شاید نتوان یکباره به همه آنها اشاره کرد ضمن اینکه تاثیر هر متغیر در موضوعات مختلف و پروژه های متفاوت ممکن است متفاوت باشد. چیزی که بر کسی پوشیده نیست اینست که هیچ تعرفه خاصی برای انجام پایان نامه مدیریت وجود ندارد و اظهار نظر در این مورد را باید به بررسی همه جوانب پروژه از جمله موضوع پایان نامه؛ روش تحقیق؛ دسترسی به منابع، دانشگاه محل تحصیل، سطح انتظار اساتید دانشگاه و … موکول کرد. اما باعث بسی خوشنودی و افتخار است که اعلام کنیم هزینه هایی که بابت خدمات در تزیسمی تعیین می گردد بسیار منصفانه و منطقی است و شاید بتوان با قاطعیت عنوان کرد که هیچ موسسه دیگری قادر نخواهد بود با  قیمتهای تزیسمی؛ کیفیتی همطراز با خدمات این شرکت ارائه کند.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت کسب و کار

سفارش نگارش رساله دکتری مدیریت

انجام رساله دکتری مدیریت از بسیاری جهات با پایان نامه کارشناسی ارشد متفاوت است  چرا که رساله دکتری، پروژه ای است که با ارائه آن می خواهیم شایستگی خودمان را جهت دریافت بالاترین مدرک دانشگاهی کشور ثابت کنیم و رتبه ای همطراز و هم سطح اساتیدمان را کسب نمائیم. طبیعی است که اساتید راهنما نسبت به رساله دکتری حساسیت بسیار بیشتری از خود نشان داده و از پذیرش پروژه هایی که سطح کیفیت متوسطی دارند اجتناب خواهند کرد.

مطالعه کنید: انجام پروپوزال

چرا انجام پایان نامه دکتری ، گره ای است که به دست همه باز نمی شود ؟

زمانی که نام پایان نامه به میان می آید عده ای عنوان می کنند انجام رساله دکتری، به مثابه هفت خانی است که پشت سر گذاشتنش نه سهل است و نه ساده اما چرا ؟ چرا بعضی ها این کار تحقیقاتی یعنی انجام  و نوشتن پایان نامه را اینقدر سخت می پندارند؟

انجام پایان نامه دکتری کار هر کسی نیست. دانشتن تجربه در انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی بسیار مهم است. پس توجه داشته باشید با تزیسمی می توانید براحتی از این مرحله عبور کنید.

انجام پایان نامه

به منظور داشتن رسالت علمی سعی کردم همیشه با دانشجویان طوری رفیق باشم که کم و کاستی های علمی خودشان را با من در میان بگذراند. در اینجا نیز سعی خوهم کرد به عنوان یک مشاور در انجام پایان نامه در کنارشان باشم. انجام مقاله و انجام پایان نامه در دوره دکتری و ارشد در رشته مدیریت و سایر رشته ها مهم است و دانشجویان را با مشکلات زیادی روبرو می کنند. سعی شده است در اینجا آموزش هایی در این زمینه و مشاوره در زمینه پایان نامه نویسی، مقاله نویسی انجام شود.

تزیسمی موسسه انجام پایان نامه