شماره تماس: 09387894096 

انجام پایان نامه فوری - تزیسمی

انجام پایان نامه فوری

انجام پایان نامه فوری در رشته مدیریت با هدف رشد و توسعه دانش و روش تحقیق انجام می شود. پایان‌نامه (به انگلیسی Thesis یا Dissertation) یکی از مهم‌ترین مواردی است که در کارشناسی ارشد و دکتری انجام آن برای فارغ‌التحصیلی لازم و ضروری است. موضوع پایان‌نامه‌ها باید یک موضوع علمی متناسب با رشته دانشجو باشد و از روش‌های علمی برای تحقیق و بررسی آن کمک بگیرد.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت

مراحل انتخاب موضوع انجام پایان نامه ارشد و دکتری

مهم ترین قدمی که برای انجام پایان نامه یا رساله خود برمی‌دارید، انتخاب یک موضوع مناسب است. در انتخاب موضوع باید دقت کافی را به عمل آورید. بسیاری از افراد بدون آینده نگری با عجله ی زیادی از این مرحله گذر می‌کنند. چنین افرادی تنها چیزی که مدنظر خود قرار می‌دهند، تکراری نبودن موضوع است. در حالی که جدید بودن موضوع پژوهش به تنهایی کافی نیست. باید در انتخاب یک موضوع مناسب بسیار خلاقانه و با دقت عمل کرد. یکی از دلایل اساسی که اغلب دانشجویان را در نگارش پایان نامه، ارائه و دفاع از آن دچار مشکل می‌کند، انتخاب نادرست موضوع است. باید موضوعی را انتخاب کنید که علاوه بر تکراری نبودن، با روحیات و علایق شما سازگار باشد. زیرا اگر صرفا یک موضوع جدید را انتخاب کنید که علاقه ای به آن ندارید، انگیزه ی کافی برای انجام پژوهش و دفاع از پایان نامه را پیدا نخواهید کرد.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه دکتری

سفارش پایان نامه

سفارش پایان نامه و سپردن کار به یک تیم حرفه ای با سابقه می‌تواند شما را هر چه سریع تر به هدف مورد نظرتان برساند. پس از اینکه موضوع مناسب برای انجام پایان نامه انتخاب شد، نوبت به نگارش پروپوزال می‌رسد. در پروپوزال با بخش هایی نظیر بیان مسئله، پرسش های تحقیق، فرضیات پژوهش، نوآوری پژوهش و نتیجه گیری مواجه هستیم. باید یک پروپوزال حرفه ای داشته باشید تا نقشه ی راه شما در نگارش پایان نامه کاملا مشخص باشد. ما در گروه پژوهشی خود تمامی مراحل مذکور را به کمک متخصصان رشته و گرایش تحصیلی شما به انجام می‌رسانیم. بعد از نگارش پروپوزال می توانید با خاطری آسوده نسبت به تصویب آن اقدام کنید.

مطالعه کنید: انجام مقاله

پروپوزال شما در سامانه ی دانشگاهی به اساتید راهنما و مشاور ارجاع می‌شود. پس از تایید آن‌ها مدیر گروه دانشکده نسبت به انتخاب داور و ارجاع آن به داوری گام برمی‌دارد. پس از اینکه داوران کار شما را تایید کنند، سایر ارجاعات اداری جهت تصویب نهایی پروپوزال انجام خواهد شد و گردش کار آن در سامانه‌ی کاربری شخصی شما نمایش داده می‌شود. پس از انتخاب موضوع، نوشتن طرح پژوهش یا پروپوزال انجام می‌شود.

در پروپوزال باید موضوع تحقیق و مسئله ی مورد نظر پژوهشگر شرح داده شود. سوالاتی که در حین نگارش پایان نامه قرار است به آن‌ها پاسخ داده شود نیز، در پروپوزال معین می‌شوند و پژوهشگر پاسخ های احتمالی و فرضیات خود را نسبت به پرسش های تحقیق مطرح خواهد کرد. پس از تصویب پروپوزال توسط گروه آموزشی دانشگاه، مجوز شروع تحقیقات برای انجام پایان نامه داده می‌شود. زمانی که سفارش پایان نامه خود را نزد ما ثبت کنید گام های فوق الذکر با دقت تمام برایتان انجام خواهد شد.

مطالعه کنید: انجام مقاله مدیریت

سفارش پایان نامه دکتری   

انجام پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد نشانگر چکیده ای از اندوخته های دانشجو در طول دوران تحصیل است. اما در مقطع دکتری انتظار اساتید بسیار بالاتر خواهد رفت. به همین جهت حتی نگارش پروپوزال نیز در این مقطع به آسانی کارشناسی ارشد نیست. باید در نگارش پروپوزال همه ی موارد بسط و گسترش بیشتری پیدا کنند. جزئیات در نگارش پروپوزال و رساله دکتری واجد اهمیت بسیار زیادی است. فرضیات پژوهش و نتیجه گیری باید در رساله دکتری بسیار پررنگ باشد. در حقیقت لازم است تا اوج خلاقیت دانشجو در کار پژوهشی این مقطع به نمایش گذاشته شود. در بسیاری از موارد دانشجویان مقطع دکتری برای اینکه امکان دفاع از رساله ی خود را داشته باشند، باید دارای مقالات پژوهشی چاپ شده در نشریات معتبر باشند. اگر شما هم به دنبال جلب نظر اساتید هستید، می‌توانید از ظرفیت های پژوهشی تیم ما نهایت بهره را ببرید.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت دولتی

آموزش انجام پایان نامه مدیریت

دانشجویان عزیز رشته مدیریت برای انجام پایان نامه خود باید مسیر صحیحی را پیش بگیرند. متاسفانه بسیاری از دانشجویان بدلیل مشغله هایی که دارند مساله انجام پایان نامه خود را سرسری می گیرند ، اما باید به این موضوع آگاه باشند که صرف وقت کافی و استفاده از مشاورین با تجربه به آن ها کمک می کند تا یک پایان نامه با کیفیت و تضمین شده ارائه دهند. همانطور که می دانیم انجام پایان نامه مدیریت آخرین بخش برای اتمام مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری در این رشته محسوب می شود و نیاز است از تکنیک ها و مطالب تخصصی استفاده گردد.

انتخاب یک موضوع ناب، نوشتن یک پروپوزال دقیق و انتخاب مطالعه موردی مناسب، جامعه اماری صحیح و تدوین فصول پایان نامه شما را در ارائه یک کار فاخر کمک می کند. به خاطر داشته باشید که ارائه یک پایان نامه خوب و ارزشمند فرصتی برای تحصیل در دانشگاه های معتبر خارج از کشور ، شانس احراز شغلی بهتر و … برای شما به دنبال خواهد داشت.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری

پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری یکی از مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. انتخاب عنوان مناسب، انجام پروپوزال، پایان نامه ارشد و رساله دکتری به صورت استاندارد و دفاع اصولی و پرقدرت از انجام پایان نامه جزء مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند. به طور کلی انجام پایان نامه کاری زمان بر است که دانش و تجربه زیادی نیازمند است.  تزیسمی با  تجربه در عرصه مشاوره و متخصصین با تجربه مشاوره و آموزش پایان نامه مدیریت می باشد. دانشجویان می توانند از طریق بخش تماس با ما جهت آموزش و مشاوره با گروه تحقیقاتی تزیسمی ارتباط برقرار کنند.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه به مجموعه ای از اقدامات علمی و پژوهشی اطلاق می شود که منجر به نگارش و تکمیل می گردد این اقدامات شامل تمام مراحل نگارش پایان نامه از انتخاب موضوع تا آموزشهای لازم جهت شرکت در جلسه دفاع است. انجام پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری مستلزم صرف وقت، بکارگیری دانش و مهارت بسیار زیادی است و دانشجویان عزیز باید فرصت کافی برای این کار در نظر بگیرند. جهت آشنایی بیشتر با ابعاد مختلف این کار، می توانید صفحه انجام پایان نامه را مطالعه نمایید.

پایان نامه در مقابل بیانیه پایان نامه

ممکن است کلمه پایان نامه را به عنوان یک اصطلاح مستقل یا به عنوان جزئی از نوشتار دانشگاهی به نام بیانیه پایان نامه شنیده باشید. به خاطر داشته باشید که این دو چیز کاملاً متفاوت هستند.

بیانیه پایان نامه جزء بسیار رایج یک مقاله است، به ویژه در علوم انسانی. معمولاً شامل 1 یا 2 جمله در مقدمه مقاله شما است و باید به طور واضح و مختصر نکات اصلی مقاله علمی شما را خلاصه کند.
پایان نامه یک قطعه نوشتاری آکادمیک طولانی است که اغلب بیش از یک ترم کامل طول می کشد. به طور کلی یک مدرک مورد نیاز برای برنامه های کارشناسی ارشد است، و همچنین گاهی اوقات برای تکمیل مدرک لیسانس در کالج های هنرهای آزاد مورد نیاز است.

نحوه ساخت پایان نامه

ساختار نهایی پایان نامه شما به اجزای مختلفی بستگی دارد، مانند:

نظم و انضباط شما
موضوع شما
رویکرد نظری شما
ساختار پایان نامه های علوم انسانی بیشتر شبیه یک مقاله طولانی تر است. درست مانند یک مقاله، شما یک استدلال برای حمایت از یک تز اصلی ایجاد می کنید. در هر دو علوم سخت و اجتماعی، پایان نامه ها معمولاً شامل مقدمه، بررسی ادبیات، بخش روش شناسی، بخش نتایج، بخش بحث و نتیجه گیری می شود. اینها هر کدام در بخش یا فصل اختصاصی خود ارائه شده اند. در برخی موارد، ممکن است بخواهید یک ضمیمه اضافه کنید.

صفحه عنوان

صفحه اول پایان نامه شما حاوی تمام اطلاعات شناسایی لازم است، از جمله:

عنوان کامل شما
نام کامل شما
بخش شما
موسسه و برنامه مدرک شما
تاریخ ارسال شما
گاهی اوقات صفحه عنوان شامل شناسه دانشجویی، نام استاد راهنما یا لوگوی دانشگاه نیز می شود. اگر مطمئن نیستید دستورالعمل های دانشگاه خود را بررسی کنید.

خلاصه

چکیده خلاصه کوتاهی از پایان نامه شماست. معمولاً حداکثر 300 کلمه طول می کشد و باید شامل توضیحات مختصری از اهداف، روش ها، نتایج و نتیجه گیری های تحقیق شما باشد. اگرچه ممکن است کوتاه به نظر برسد، اما کار شما را به مخاطبان شما معرفی می کند و به عنوان اولین برداشت از پایان نامه شما عمل می کند.

مقدمه

یک مقدمه موضوع، هدف، و ارتباط پایان نامه شما و همچنین انتظارات خواننده را تعیین می کند. این باید: موضوع تحقیق خود را پایه گذاری کنید، هر گونه اطلاعات پس زمینه ای را که خواننده شما ممکن است به آن نیاز داشته باشد به اشتراک بگذارید

محدوده کار خود را مشخص کنید
هر تحقیق موجود در مورد موضوع خود را معرفی کنید، کار خود را در یک مشکل یا بحث گسترده تر قرار دهید
سوال(های) تحقیق خود را بیان کنید
به طور خلاصه توضیح دهید که بقیه کار شما چگونه پیش خواهد رفت
به عبارت دیگر، مقدمه شما باید به طور واضح و مختصر به خواننده‌تان «چیزی، چرایی و چگونگی» تحقیق شما را نشان دهد.

بررسی ادبیات

مرور ادبیات به شما کمک می‌کند تا درکی قوی از هر اثر آکادمیک موجود در موضوع خود به دست آورید، از جمله:

انتخاب منابع مرتبط
تعیین اعتبار منابع شما
ارزیابی انتقادی هر یک از منابع خود
ایجاد ارتباط بین منابع، از جمله هر موضوع، الگو، تضاد، یا شکاف
مرور ادبیات صرفاً خلاصه ای از کار موجود نیست. در عوض، بررسی ادبیات شما در نهایت باید به توجیه روشنی برای تحقیقات خود منجر شود، شاید از طریق:

پرداختن به یک شکاف در ادبیات
با تکیه بر دانش موجود برای نتیجه گیری جدید
بررسی یک رویکرد نظری یا روش‌شناختی جدید
معرفی یک راه حل جدید برای یک مشکل حل نشده
به طور قطع از یک طرف بحث تئوریک حمایت می کند.

روش شناسی

فصل روش شناسی شما به خواننده نشان می دهد که چگونه تحقیق خود را انجام داده اید. باید واضح و روشمند نوشته شود و به راحتی به خواننده اجازه دهد اعتبار استدلال شما را به طور انتقادی ارزیابی کند. علاوه بر این، بخش روش های شما باید خواننده شما را متقاعد کند که روش شما بهترین راه برای پاسخ به سوال تحقیق شما بوده است.

یک بخش روش شناسی به طور کلی باید شامل موارد زیر باشد:

رویکرد کلی شما (کمی در مقابل کیفی)
روش های تحقیق شما (به عنوان مثال، مطالعه طولی)
روش های جمع آوری داده های شما (به عنوان مثال، مصاحبه یا آزمایش کنترل شده
هر ابزار یا موادی که استفاده کردید (به عنوان مثال، نرم افزار کامپیوتر)
روش های تجزیه و تحلیل داده هایی که انتخاب کرده اید (به عنوان مثال، تجزیه و تحلیل آماری، تجزیه و تحلیل گفتمان)
یک توجیه قوی، اما نه دفاعی از روش های شما

نتایج

بخش نتایج شما باید آنچه را که روش شما کشف کرده است برجسته کند. این دو بخش پشت سر هم کار می کنند، اما نباید یکدیگر را تکرار کنند. در حالی که بخش نتایج شما می‌تواند شامل فرضیه‌ها یا مضامین باشد، هیچ گمانه‌زنی یا استدلال جدیدی را در اینجا وارد نکنید.

بخش نتایج شما باید:

هر نتیجه (مرتبط) را با هر آمار توصیفی (مرتبط) (به عنوان مثال، میانگین، انحراف معیار) و آمار استنباطی (مانند آمار آزمون، مقادیر p) بیان کنید.
توضیح دهید که هر نتیجه چگونه با سؤال تحقیق مرتبط است
تعیین اینکه آیا این فرضیه تایید شده است یا خیر
داده های اضافی (مانند اعداد خام یا رونوشت مصاحبه) را می توان به عنوان ضمیمه گنجاند. شما می توانید جداول و شکل ها را اضافه کنید، اما به شرطی که به خواننده کمک کند نتایج شما را بهتر درک کند.

بحث

بخش بحث شما جایی است که می توانید نتایج خود را با جزئیات تفسیر کنید. آیا آنها انتظارات شما را برآورده کردند؟ چقدر آنها در چارچوبی که شما ساخته اید جا می گیرند؟ شما می توانید برای قرار دادن نتایج خود در حوزه خود به هر منبع مرتبط مراجعه کنید، اما بیشتر آن تحلیل را در بررسی ادبیات خود بگذارید. برای هر گونه نتیجه غیرمنتظره، توضیحات یا تفسیرهای جایگزین از داده های خود ارائه دهید.

نتیجه

نتیجه گیری پایان نامه شما باید به طور خلاصه به سؤال اصلی تحقیق شما پاسخ دهد. این باید خواننده شما را با درک فوق‌العاده روشنی از استدلال اصلی‌تان رها کند و بر آنچه که تحقیق شما به طور خاص به حوزه شما کمک کرده است تأکید کند. چرا تحقیق شما اهمیت دارد؟ چه توصیه هایی برای تحقیقات آتی دارید؟ در نهایت، کار خود را با هر نکته پایانی به پایان برسانید.

ضمیمه ها

به منظور شفاف و مختصر ماندن، پایان نامه شما باید حاوی ضروری ترین اطلاعات مورد نیاز برای پاسخ به سوال تحقیق شما باشد. با این حال، به احتمال زیاد شما اسناد کمکی زیادی مانند متن مصاحبه یا سؤالات نظرسنجی دارید. اینها را می توان به عنوان ضمائم اضافه کرد تا فضا در بدنه اصلی صرفه جویی شود.

دفاع از پایان نامه

هنگامی که محصول نهایی خود را ارسال کردید، داشتن دفاع از پایان نامه، یک جزء شفاهی کار تمام شده شما، معمول است. این توسط مشاور یا کمیته شما برنامه ریزی می شود و معمولاً شامل یک جلسه ارائه و پرسش و پاسخ می شود. پس از دفاع شما، کمیته شما تشکیل جلسه خواهد داد تا مشخص کند که آیا شما مستحق هر گونه افتخار یا تمجیدهای دپارتمان هستید یا خیر. با این حال، به خاطر داشته باشید که دفاع معمولاً فقط یک امر رسمی است. اگر مشکلات جدی در کار شما وجود دارد، قبل از دفاع باید با مشاور خود حل شود.

انجام پایان نامه

به منظور داشتن رسالت علمی سعی کردم همیشه با دانشجویان طوری رفیق باشم که کم و کاستی های علمی خودشان را با من در میان بگذراند. در اینجا نیز سعی خوهم کرد به عنوان یک مشاور در انجام پایان نامه در کنارشان باشم. انجام مقاله و انجام پایان نامه در دوره دکتری و ارشد در رشته مدیریت و سایر رشته ها مهم است و دانشجویان را با مشکلات زیادی روبرو می کنند. سعی شده است در اینجا آموزش هایی در این زمینه و مشاوره در زمینه پایان نامه نویسی، مقاله نویسی انجام شود.

تزیسمی موسسه انجام پایان نامه