انجام مقاله مدیریت

انجام مقاله مدیریت

انجام مقاله مدیریت در رشته های مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری همیشه با مشکلاتی همراه است. دانشجویان در دوران دانشگاهی دقیقا نمی توانند در انجام مقاله مدیریت موفق باشند. این مشکل از کجاست؟ دروس دانشگاهی جوابگوی انجام مقاله مدیریت نیستند. چون در انجام مقاله isi شما نیازمند استفاده روش های آماری هستید و این روش های آماری نیازمند استفاده از نرم افزارهای آماری است که این امر باعث می شود دانشجویان ارشد و دکتری مدیریت با تئوری خوانی این دروس نتوانند به نگارش مقاله بپردازند. در انجام مقاله isi نیازمند است شما علاوه بر این موارد ترجمه تخصصی دقیقی از مقاله خود داشته باشید. یک ترجمه دقیق تخصصی خیلی از کارها را پیش می برد و چاپ مقاله را سریع تر می کند.

انجام مقاله isi

انجام مقاله مدیریت در سطح isi همیشه جز بالاترین رده های یک مقاله نویسی بوده است که گاها با استرس های فراوانی روبرو می شود. مقاله مدیریت در سطح isi باید با دانش زیادی همراه باشد. مجلات isi بسیار دقیق داوری می شوند و همیشه در آن مقاله دادن سخت است. یک مقاله isi باید بتواند نظر داوران را جلب کند. پس نگارش مقاله isi بسیار مهم است. انجام مقاله isi با هدف ترویج و نشر مطالب علمی صورت می پذیرد و نویسنده یک مقاله isi باید بداند به دنبال چیست؟ هدف از نگارش مقاله isi چیست؟ همه این موارد در انجام مقاله مدیریت تاثیرگذار است و دانشجوی ارشد و دکتری مدیریت باید بتواند از پس ان بر آید.

 

درخواست انجام مقاله isi

برای انجام مقاله مدیریت در رشته های مدیریت و گرایش های آن در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین استخراج مقاله از انجام پایان نامه و رساله نیازمند مشاوره انجام مقاله مدیریت هستید. بعد از مشاوره انجام مقاله مدیریت شما باید بتوانید مقاله isi را بنویسید. تیم تزیسمی با تجربه فراوان در این زمینه بصورت کاملا تخصصی در خدمت شما دانشجویان ارشد و دکتری می باشد. تجربه این تیم در مقاله isi و همچنین انتخاب مجله مناسب و تسهیل در فرایند چاپ مقاله بعد از انجام پایان نامه می باشد. تمامی کارشناسان تزیسمی می توانند به دانشجویان گرامی کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت در زمینه مقاله مدیریت مشاوره رایگان بدهند.

 

زمان پذیرش مقاله isi

زمان دقیق پذیرش مقاله isi مشخص نیست و بیشتر بستگی به نوع مجله و حتی کشوری که مجله در آن است دارد. انجام مقاله isi معمولا زمان کمتری نسبت به مجلات داخلی صرف می کند و چاپ مقاله در این مجلات مشکلات کمتری دارد. زمان داوری این مجلات بسیار کمتر است. بررسی مقاله های isi باید از سایت تامسون رویترز باشد و اگر در آن جا نمایه شده باشد یعنی این مجله isi است. بعد از مقاله مدیریت نیازمند انتخاب صحیح مجله هستیم. انتخاب مجله برای زمان پذیرش مقاله isi بسیار مهم است و امکان دارد زمان را زودتر به نتیجه برساند و به هدف چاپ مقاله برسید.

 

چاپ مقاله isi

بعد از انجام مقاله مدیریت پس از انجام پایان نامه هدف اصلی چاپ مقاله است. چاپ مقاله isi نیازمند زمان بیشتری است. انتخاب یک مجله مناسب برای عنوان مقاله شما می تواند ۸۰ درصد کار را انجام دهد. چاپ مقاله نیازمند تجربه در این زمینه دارد. همانطور که می دانید چاپ مقاله در ایران بسیار دشوار است چرا که دانشجویان مشکلات نوشتاری در نگارش مقاله دارند و یا اینکه زمان و هزینه چاپ مقاله بسیار بالاست. هر چند تعداد کم مجلات و زمان بسیار بالا برای چاپ تقریبا یک ساله و گاها بیشتر برای پذیرش مقاله بعد از انجام پایان نامه طول می کشد که این امر منجر به مایوس شدن دانشجویان می شود. هدف از چاپ مقاله isi در واقع داشتن رزومه قوی تر برای دانشجویان و اساتید محترم است. انجام مقاله isi برای دانشجویان دکتری به منظور دفاع از رساله خود بسیار با اهمیت است.

انجام مقاله مدیریت چگونه است؟

دانشجویان ارشد و دکتری مدیریت به منظور کامل کردن نمره انجام پایان نامه و دفاع از رساله باید به سراغ مقاله بروند. مقاله مدیریت باید با روش های علمی صحیح باشد که بتواند مسائل و مشکلاتی را حل کند و الا نمی توان روی آن حساب باز کرد. مجلات خارجی به دنبال نوآوری در انجام مقاله هستند و باید این نواوری آنقدر باشد از لحاظ موضوعی که سردبیر مجله را مجاب کند. هر چقدر در مقاله شما به موضوعات جدیدتری برسید چاپ مقاله راحت تر است و زمان کمتری می برد. چاپ مقاله یک پروسه کاملا زمان بر و پر هزینه است. پس بهتر است در انجام مقاله دقت کافی را داشته باشید.

چند قانون کلیدی نگارش مقاله مدیریت بعد از انجام پایان نامه

 1. در انتخاب عنوان بسیار دقت کنید و وقت بگذارید.
 2. موارد علمی مقاله را کاملا رعایت کنید.
 3. ساختاربندی طبق مجله را فراموش نکنید.
 4. کپی برداری و سرقت علمی ممنوع.
 5. منحصر بفرد بنویسید.
 6. اصلاح نوشته های خود را اصلاح کنید.
 7. کوتاه کردن پاراگراف های خود تا از نظر بصری جذاب باشد.

چند نکته کلی انجام مقاله بعد از انجام پایان نامه مدیریت

عنوان: کوتاه و صریح باشد
چکیده: یک پاراگراف (<250 کلمه) باشد
مقدمه: یک صفحه و نیم یا دو صفحه باشد.
روش ها: دو یا سه صفحه باشد.
نتایج: بین سه تا 5 صفحه
بحث: بیش از دو صفحه
نتیجه گیری: یک پاراگراف باشد و تحقیقات مشابه حتما  اورده شودو
ارقام: (یک در هر صفحه) جداول: (استفاده شود)
منابع: 20-50 مقاله

مقاله نویسی در رشته مدیریت

رشته ی مدیریت از پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی خصوصا در دوره ی تحصیلات تکمیلی می باشد. این رشته دارای گرایش های متعددی می باشد که همین تنوع در گرایش ها باعث به وجود آمدن حوزه های جذاب تحقیقاتی در این رشته شده است.

مقالات رشته ی مدیریت در سطح isi در پایگاه های علمی دارای تنوع دوچندانی نسبت به دیگر رشته ها می باشد و نگارش این مقالات کاری دشوار است. دانشجویان رشته ی مدیریت در گرایش های مختلف معمولا سعی دارند برای تقویت رزومه ی خود، بالا بردن نمره دفاع پایان نامه و امتیاز بالای مقاله isi مدیریت در مصاحبه ی دکتری، چند مقاله را در ژورنال های معتبر بین المللی چاپ کنند. برای اطلاع از گرایش ها و زمینه های تحقیقاتی به صفحه ی مشاوره انجام پایان نامه مدیریت مراجعه کنید.

خدمات و ویژگی های تزیسمی برای انجام مقالات isi مدیریت عبارتند از :

 • ارایه موضوع و زمینه های جذاب و نوآورانه جهت نگارش مقالات isi
 • نگارش و اکسپ مقاله isi مدیریت به صورت کامل
 • ترجمه ی تخصصی مقالات مدیریت جهت چاپ در مجله های  isi
 • آموزش و توضیح مقاله ی نگارش شده دانشجو توسط تزیسمی
 • تعهد بالا نسبت به زمان
 • نگارش، مشاوره، راهنمایی و آموزش مقالات isi مدیریت
 • استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت