شماره تماس: 09387894096 

انجام مقاله ارزان - تزیسمی

انجام مقاله ارزان

بعد از انجام پایان نامه همیشه انجام مقاله ارزان قیمت در ذهن دانشجویان به معنی کمتر شدن هزینه هاست. نگارش یک مقاله ارزان قیمت همیشه هم برایتان ارزان در نمی آید. همیشه ارزانی هم خوب نیست مخصوصا در کارهای علمی. یادتان باشد که شما می خواهید انجام مقاله کنید و آن را در ژورنال های معتبر به چاپ برسانید.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت

انجام مقاله علمی پژوهشی و انجام مقاله ISI

انجام پایان نامه باید بتواند به انجام مقاله برسد. مقاله تحقیق به دو دسته تقسیم می شود. یکی مقاله تحقیقی مفهومی و دیگری مقاله پژوهشی تجربی. مقاله تحقیق مفهومی ، ادبیات را مرور و ترکیب می کند ، تحقیقات موجود را ارزیابی می کند و تحقیقات آینده را که می تواند در مورد موضوع انجام شود ، پیشنهاد می کند.

این مقاله در مورد مدل های نظری توضیح می دهد. همچنین علاوه بر توضیح روند نظری ، مقدمه ای در مورد موضوع ارائه می دهد. این یافته ها زمینه تحقیقات آینده در مورد این موضوع را فراهم می کند. تحقیق تجربی در مورد فرضیه موضوع بحث خواهد کرد.

این مقاله تحقیقاتی شامل مولفه های مختلفی از جمله مقدمه ، چکیده ، فرضیه ، روش های مختلف تحقیقاتی مورد استفاده و بحث در مورد موضوع ، نتیجه گیری و استنادات می باشد.

مطالعه کنید: انجام مقاله

قیمت مقاله دانشجویی

قالب مقاله نویسی
یک مقاله باید به شکلی مناسب تنظیم شود تا توجه خوانندگان را به خود جلب کند. رئوس مطالب اصلی برای قالب مقاله نویسی است

عنوان / عنوان
خطی با نام نویسنده
متن (قسمت اصلی مقاله ، ۲ تا ۳ پاراگراف)
نتیجه گیری (پاراگراف آخر مقاله با نظر یا توصیه ، پیش بینی یا درخواست تجدیدنظر)

مراحل قالب نویسی مقاله
به موضوعی فکر کنید که می خواهید درباره آن مقاله بنویسید. فقط پس از تصمیم گیری درباره موضوع خود می توانید پیش بروید و مراحل بعدی را یکی یکی طی کنید:

مطالعه کنید: انجام پایان نامه فوری

مخاطب هدف: گروه مربوط به خواندن را مشخص کنید
هدف: هدف یا هدف نوشتن مقاله را پیدا کنید
جمع آوری و انتخاب: تا آنجا که ممکن است اطلاعات جمع آوری کنید. همچنین جزئیاتی را که بیشترین اهمیت را دارند شناسایی کنید
سازماندهی: اطلاعات و حقایق را به روشی منطقی مرتب کنید
هنگامی که از تمام مراحل بالا مراقبت کردید ، به مرحله آخر می روید – نوشتن.

هنگام نوشتن مقاله ، همیشه از دستور زبان ، هجی و علائم نگارشی مناسب استفاده کنید
از مهارت واژگان استفاده کنید
معرفی موضوع جذاب ، جالب و کوتاه را حفظ کنید
در مورد نظر و موضوع به صورت سازمان یافته و توصیفی بحث کنید
اشتباهات رایج در قالب نوشتن مقاله
اکنون که مراحل نوشتن مقاله و قالب مقاله نویسی را می دانید ، وقوع اشتباهات آشکار می شود. برخی از اشتباهات رایج عبارتند از:

مطالعه کنید: انجام مقاله مدیریت

عدم استفاده از حقایق یا نقل قول ها یا موارد مشابه
زبان نباید خیلی رسمی باشد
مقاله برای درک بهتر باید به زبان آسان باشد
عنوان مقاله باید جذاب و قابل فهم باشد
بدون استفاده از پاراگراف
بیان دیدگاه های شخصی خوب است اما نویسنده هرگز نباید در مورد خودش صحبت کند.

چاپ مقاله

بدنبال انجام پایان نامه ، چاپ مقاله از اهمیت بالایی برخوردار است اما متاسفانه به دلیل مشکلاتی از جمله هزینه های بسیار بالای ویرایش و ترجمه و چاپ مقالات بسیاری از دانشجویان توان پرداخت آنرا ندارند و منصرف می‌شوند. و یا حداقل به دنبال راهی هستند که بتوانند کمی در هزینه های موجود صرفه جویی کنند.

تزیسمی با درک این شرایط و در راستای همکاری با شما عزیزان شرایطی فراهم آورده است تا بتوانید مقالات خود را با پایین ترین هزینه در ژورنالهای دلخواهتان ثبت نمایید. شما برای چاپ مقاله علمی پژوهشی در کلیه ژورنالها مجبور به پرداخت هزینه آن می‌باشید و کلیه ژورنالهای دارای اعتبار بین المللی یا داخلی برای انتشار مقاله شما هزینه آنرا دریافت می‌کنند.

ژورنالهای معتبر و شناخته شده جهانی از جمله مجلات ISI, ISC, SCOPUS, PUBMED  هزینه چاپ را از نویسنده دریافت می‌کنند و استناد به مقالات این ژورنالها به صورت رایگان انجام می‌شود. و اصطلاحا گفته می‌شود که این ژورنالها OPEN ACCESS می‌باشند اما مجلات دارای ایمپکت که مقالات با ضریب تاثیر بسیار بالا را پذیرش می‌کنند مانند مجلات معتبر JCR هزینه ای برای چاپ از نویسنده دریافت نمی‌کنند و استناد به مقالات این نوع از ژورنالها به صورت رایگان نمی‌باشد و اصطلاحا گفته می‌شود ژورنالهای دارای ایمپکت فکتور به صورت CLOSE ACCESS می‌باشند.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه ارشد

ساختار مقاله

محتوای و ساختار مقاله شما با توجه به موضوعی که انتخاب می کنید و مخاطب بالقوه مطالعه تعیین می شود. شما در حال به دست آوردن سهم خود در زمینه دانشگاهی هستید ، و آنچه را که در حال حاضر توسط دیگران در مورد آن بحث شده است به یاد داشته باشید. مقاله شما به بحث دانشگاهی در یک زمینه خاص اضافه خواهد شد. بنابراین ، ژورنالی را انتخاب کنید که به بهترین شکل خواننده بالقوه شما را نشان دهد.

مطالعه کنید: انجام پروپوزال

انجام مقاله علمی پژوهشی چرا مهم است؟

مفید است که خود را با انواع مختلف مقالات منتشر شده توسط ژورنال ها آشنا کنید. اگرچه به نظر می رسد تعداد زیادی از مقالات منتشر شده به دلیل طیف گسترده ای از اسامی که تحت آنها منتشر می شود وجود دارد ، اما بیشتر مقالات منتشر شده یکی از انواع زیر است. مقاله پژوهشی، مقالات مروری، گزارش های کوتاه یا نامه ها، مطالعات موردی، روش شناسی.

مقاله پژوهشی

این متداول ترین نوع نسخه خطی مجله است که بعد از انجام پایان نامه برای انتشار گزارش های کامل داده های تحقیق استفاده می شود. بسته به مجله ، ممکن است این مقاله را یک مقاله اصلی ، مقاله پژوهشی ، تحقیق یا فقط مقاله بنامید. قالب اصلی تحقیق برای بسیاری از زمینه ها و انواع مختلف مطالعات مناسب است. این شامل بخشهای مقدمه ، روشها ، نتایج و بحث می باشد.

مطالعه کنید: انجام رساله دکتری

نکته: اگر می خواهید یک نظر بنویسید اما توسط ژورنالی دعوت نشده اید ، حتماً وب سایت ژورنال را بعنوان برخی از ژورنال ها بررسی کنید تا نظرات ناخواسته را در نظر نگیرید. اگر در وب سایت اشاره ای به سفارشات بررسی نشده است ، عاقلانه است که قبل از صرف وقت برای نوشتن مقاله ، نامه تحقیقی قبل از ارسال را به سردبیر مجله ارسال کنید تا نسخه خطی بررسی خود را پیشنهاد دهد.

نگارش مقاله علمی

هنگامی که شما در مورد موضوعات علمی برای متخصصان یک حوزه علمی خاص می نویسید، آن را نوشته علمی می نامیم. (وقتی در مورد موضوعات علمی برای افراد غیرمتخصص نامه می نویسید، به آن علم نگارش می گوییم.)

مقاله علمی در طول سه قرن گذشته به ابزاری برای انتقال نتایج تحقیقات علمی تبدیل شده است. مخاطبان اصلی مقالات علمی فوق العاده تخصصی هستند. هدف از این مقالات دو چیز است: ارائه اطلاعات به گونه ای که بازیابی آن آسان باشد، و ارائه اطلاعات کافی که خواننده بتواند مطالعه علمی را تکرار کند. یک قالب استاندارد با شش بخش اصلی به خوانندگان کمک می کند تا اطلاعات مورد انتظار و تجزیه و تحلیل را بیابند:

عنوان - موضوع و اینکه چه جنبه ای از موضوع مورد مطالعه قرار گرفت.
چکیده - خلاصه مقاله: دلیل اصلی مطالعه، نتایج اولیه، نتیجه گیری اصلی
مقدمه-چرا مطالعه انجام شد
مواد و روش ها - نحوه انجام مطالعه
نتایج - آنچه پیدا شد
بحث - چرا این نتایج می تواند قابل توجه باشد (دلایل ممکن است برای الگوهای یافت شده یا پیدا نشده باشد)
راه های زیادی برای نزدیک شدن به نوشتن یک مقاله علمی وجود دارد و هیچ راه درستی نیست. با این حال، بسیاری از مردم متوجه می شوند که پیش نویس تکه ها به این ترتیب بهترین کار را دارد: نتایج، بحث، مقدمه، مواد و روش ها، چکیده، و در نهایت، عنوان.

مطالعه کنید: انجام مقاله مروری

عنوان

عنوان باید بسیار محدود و مشخص باشد. در واقع، باید خلاصه‌ای از تمرکز اصلی مقاله باشد.

حساسیت به بیماری کلیوی و فشار خون بالا تحت کنترل ژنتیکی مستقل در موش حنایی کلاهدار است.
"اندازه قلمرو در گنجشک لینکلن (Melospiza lincolnii)"
جایگزینی دندان های پرمولر اول شیری و رویش دندان در نهنگ های باستانی
ترانزیستور تک الکترونی فرکانس رادیویی (RF-SET): یک الکترومتر سریع و فوق حساس

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت کسب و کار


چکیده

این خلاصه ای از مقاله شماست. به طور کلی بین 50 تا 100 کلمه، باید اهداف، نتایج و نتایج اصلی مطالعه شما را بیان کند. شما باید پارامترهای مطالعه خود را فهرست کنید (زمان و مکان انجام آن، در صورت امکان، حجم نمونه شما، گونه های خاص، پروتئین ها، ژن ها و غیره مورد مطالعه). فرآیند نوشتن چکیده را به عنوان برداشتن یک یا دو جمله از هر یک از بخش‌های خود در نظر بگیرید (یک جمله مقدماتی، یک جمله که سؤال خاصی را بیان می‌کند، جمله‌ای که تکنیک‌ها یا روش‌های اصلی شما را فهرست می‌کند، دو یا سه جمله نتایج شما را توصیف می‌کند، و یک جمله نتیجه اصلی شما را توصیف می کند).

مثال یک

فشار خون بالا، دیابت و چربی خون بالا عوامل خطر برای عوارض تهدید کننده زندگی مانند بیماری کلیوی مرحله نهایی، بیماری عروق کرونر و سکته مغزی هستند. اینکه چرا برخی از بیماران دچار عوارض می شوند مشخص نیست، اما تنها ژن های حساسیت ممکن است در آن دخیل باشند. برای آزمایش این مفهوم، ما صلیب‌هایی را که شامل موش حنایی کلاهدار است، یک مدل حیوانی فشار خون بالا که نارسایی مزمن کلیوی را ایجاد می‌کند، مطالعه کردیم. در اینجا، ما محلی سازی دو ژن Rf-1 و Rf-2 را گزارش می کنیم که مسئول حدود نیمی از تنوع ژنتیکی در شاخص های کلیدی نارسایی کلیوی هستند. علاوه بر این، ما یک ژن Bpfh-1 را که مسئول حدود 26 درصد از تغییرات ژنتیکی فشار خون است، بومی سازی می کنیم. Rf-1 به شدت بر خطر نارسایی کلیوی تأثیر می گذارد، اما تأثیر قابل توجهی بر فشار خون ندارد. نتایج ما نشان می‌دهد که حساسیت به عارضه فشار خون بالا حداقل تحت کنترل ژنتیکی تا حدی مستقل از حساسیت به فشار خون بالا است.

Brown, Donna M, A.P. Provoost, M.J. Daly, E.S. Lander, & H.J. Jacob. 1996. "Renal disease susceptibility and hypertension are under indpendent genetic control in the faun-hooded rat." Nature Genetics, 12(1):44-51.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی

مقدمه

مقدمه جایی است که شما پیشینه مطالعه خود را ترسیم می کنید، از جمله اینکه چرا سؤالی را که دارید بررسی کرده اید و ارتباط آن با تحقیقات قبلی که در این زمینه انجام شده است چگونه است. ممکن است در نظر گرفتن مقدمه به عنوان یک تمرکز تلسکوپی کمک کند، جایی که شما با زمینه وسیع‌تر شروع می‌کنید و به تدریج به مشکل خاصی که در گزارش به آن اشاره می‌شود محدود می‌شوید. ساخت معمولی (و بسیار مفید) یک مقدمه به شرح زیر است:

با دو یا سه جمله شروع کنید و موضوع مطالعه خود را در متن قرار دهید.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی

روش ها و مواد

در این بخش نحوه انجام مطالعه خود را توضیح می دهید. باید در اینجا اطلاعات کافی ارائه دهید تا خواننده آزمایش شما را تکرار کند. با این حال، در مورد اینکه خواننده کیست منطقی باشید. فرض کنید که او فردی است که با شیوه های اصلی رشته شما آشناست. سازماندهی این بخش به صورت زمانی برای نویسنده و خواننده مفید است: یعنی هر روش را به ترتیبی که انجام شده است توصیف کنید. به عنوان مثال، استخراج DNA، خالص سازی، تقویت، سنجش، تشخیص. یا منطقه مورد مطالعه، جامعه مورد مطالعه، روش نمونه گیری، متغیرهای مورد مطالعه، روش تحلیل.

در این بخش قرار دهید:

طراحی مطالعه: رویه‌ها باید فهرست و شرح داده شوند، یا خواننده باید به مقالاتی ارجاع داده شود که قبلاً روش مورد استفاده را شرح داده‌اند.
تکنیک های خاص استفاده شده و چرایی آن، در صورت لزوم
تغییرات در هر تکنیک؛ حتما اصلاح را شرح دهید
تجهیزات تخصصی، از جمله نام های تجاری
توصیف زمانی، مکانی و تاریخی منطقه مورد مطالعه و جمعیت مورد مطالعه
مفروضات زیربنای مطالعه
روش های آماری، از جمله برنامه های نرم افزاری

مطالعه کنید: انجام پروپوزال فوری

نتایج

این بخش حقایق را ارائه می دهد - آنچه در طول این تحقیق پیدا شد. داده‌های تفصیلی - اندازه‌گیری‌ها، شمارش‌ها، درصدها، الگوها- معمولاً در جداول، شکل‌ها و نمودارها ظاهر می‌شوند و متن بخش توجه را به داده‌های کلیدی و روابط بین داده‌ها جلب می‌کند. سه قانون سرانگشتی در این بخش به شما کمک می کند:

نتایج را به وضوح و منطقی ارائه دهید
از پرحرفی بیش از حد خودداری کنید
اگر فکر می‌کنید که به خواننده کمک می‌کند داده‌های شما را درک کند، در ابتدای هر پاراگراف خلاصه‌ای از یک جمله ارائه کنید.
به یاد داشته باشید که از جدول و شکل ها به طور موثر استفاده کنید. اما انتظار نداشته باشید که اینها به تنهایی بایستند.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه مدیریت صنعتی

بحث

در این بخش به نتایج خود می پردازید. اینکه روی چه جنبه ای تمرکز کنید بستگی به نتایج شما و سوالات اصلی آنها دارد. برای مثال، اگر در حال آزمایش یک تکنیک جدید بودید، می‌خواهید درباره مفید بودن این تکنیک بحث کنید: چقدر خوب کار می‌کند، چه مزایا و معایبی دارد، و غیره. ، می خواهید هم داده های خود و هم داده های قبلی را تجزیه و تحلیل کنید - چه شرایطی متفاوت است؟ چه مقدار به دلیل تغییر در طرح مطالعه و چه مقدار به دلیل یک ویژگی جدید در موضوع مطالعه است؟ شما ممکن است در مورد پیامدهای تحقیق خود صحبت کنید - به خصوص اگر ارتباط مستقیمی با یک موضوع عملی، مانند حفاظت یا بهداشت عمومی داشته باشد.

این بخش بر حدس و گمان متمرکز است. با این حال، این شما را آزاد نمی کند تا حدس های وحشیانه و تصادفی ارائه دهید. بحث خود را حول یک سوال یا فرضیه خاص متمرکز کنید. در صورت لزوم از عناوین فرعی برای سازماندهی افکار خود استفاده کنید.

این بخش به یک سازمان منطقی بستگی دارد تا خوانندگان بتوانند ارتباط بین سؤال مطالعه شما و نتایج شما را ببینند. یک رویکرد معمولی این است که فهرستی از تمام ایده هایی که در مورد آنها بحث خواهید کرد تهیه کنید و روابط منطقی بین آنها را بررسی کنید - چه ایده ای مهم تر است؟ یا، چه نکته ای به وضوح توسط داده های شما مشخص شده است؟ چه ایده هایی تابع ایده اصلی هستند؟ چه ارتباطی بین ایده ها وجود دارد؟

انجام پایان نامه

به منظور داشتن رسالت علمی سعی کردم همیشه با دانشجویان طوری رفیق باشم که کم و کاستی های علمی خودشان را با من در میان بگذراند. در اینجا نیز سعی خوهم کرد به عنوان یک مشاور در انجام پایان نامه در کنارشان باشم. انجام مقاله و انجام پایان نامه در دوره دکتری و ارشد در رشته مدیریت و سایر رشته ها مهم است و دانشجویان را با مشکلات زیادی روبرو می کنند. سعی شده است در اینجا آموزش هایی در این زمینه و مشاوره در زمینه پایان نامه نویسی، مقاله نویسی انجام شود.

تزیسمی موسسه انجام پایان نامه