شماره تماس: 09387894096 

انجام پروپوزال فوری - تزیسمی

انجام پروپوزال فوری

پروپوزال یکی از مهمترین اصطلاحاتی است که دانشجویانی که دوران تحصیلات تکمیلی خود را طی می کنند، با آن برخورد دارند. این واژه به معنای طرح اولیه یک تحقیق یا پژوهش علمی است که دانشجو در رابطه با رشته تحصیلی خود انتخاب می کند. درواقع پروپوزال نوعی طرح اولیه است که قصد دارید  برای تحقق آن گام های تحقیقاتی مهم خود را بردارید. پروپوزال نویسی روند خاصی دارد و برای انجام آن، باید به برخی اصول و استانداردها دقت داشته باشید. نگارش پروپوزال باید کاملا علمی و مطابق با فرم های استاندارد انجام شود در این درگاه می توانید اطلاعات مفیدی در این خصوص کسب کنید و اگر در انجام پروپوزال دچار مشکل هستید می توانید از خدمات ویژه موسسه دانش فراسو بهره مند شوید.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه دکتری

پروپوزال چیست ؟

پروپوزال یا Proposal یکی از مهم ترین مراحل نگارش پایان نامه ارشد و دکتری می باشد که کاربرد اصلی آن معرفی و پیش نمایش طرح یا پروژه ایی که قرار است بر روی آن کار شود است. سفارش نوشتن پروپوزال نقش مهمی در انتخاب موضوع مناسب برای نوشتن پایان نامه است. هدف از نوشتن پروپوزال معرفی و نشان دادن ماهیت و کلیات کاری است که میخواهیم آن را شروع کنیم. پروپوزال باید درباره هدف، روش، زمانبندی، منابع مورد نیاز و هزینه‌های پیش‌بینی شده به طور مشخص صحبت کرده باشد. پروپوزال همچنین دارای قابلیت های فراوانی از جمله مشخص کردن دقیق موضوع ، معرفی کلیات کار ، معرفی نرم افزارهای مورد استفاده ، معرفی بیشینه تحقیق و کارهای تحقیقاتی قبلی می باشد. امروزه انجام پروپوزال یکی از مهم ترین مراحل نگارش پایان نامه می باشد که در آن به کلیات موضوعی که قرار است انجام شود پرداخته میشود. نوشتن پروپوزال شامل تعریف موضوع، نوشتن چکیده، معرفی روش تحقیق است. نگارش پروپوزال ارائه یک طرح اولیه و پیش نیاز انجام طرح کلی می باشد. در یک تعریف کلی پروپوزال Proposal یک طرح اولیه تحقیقاتی است که شامل یک طرح پیشنهادی برای انجام پروژه است پروپوزال به طور معمول پیش نیاز انجام پایان نامه ارشد است همچنین پروپوزال یک مستند کوتاه است که به منظور پیشنهاد یک پروژه، تحقیق، برنامه یا ایده به اساتید دانشگاه یا کاربران ارائه می‌شود. این مستند شامل توضیح مختصری از موضوع، هدف، روش‌های پژوهش، تجزیه و تحلیل داده‌ها و نتایج پیش‌بینی شده است. 

مطالعه کنید: انجام مقاله مدیریت

پروپوزال به معنای پیشنهاد دادن نیز می باشد که در آن یک طرح برای شروع به افراد مختلف ارائه میشود این طرح میتواند پروپوزال دانشگاهی یا پروپوزال برای طرح های صنعتی و شرکتی باشد. در حال حاضر نوشتن پروپوزال بعد از گذراندن کلیه درس کارشناسی ارشد شروع شده که باید یک موضوع مناسب انتخاب شود و بر مبنای آن پایان نامه نگارش شود، پروپوزال همچنین اساس انجام پایان نامه های کارشناسی ارشد را تشکیل میدهد به طور پروپوزال دارای مدت زمان محدودی برای ارئه می باشد و دارای قسمت های مختلف مانند مقدمه، مرور ادبیات، بخش روش ها و نتیجه گیری است پروپوزال خلاصه ای مختصر و منسجم از تحقیق پیشنهادی شماست. مسائل یا سوالات اصلی را که قصد دارید به آنها بپردازید را مشخص می کند. با اشاره به وضعیت فعلی دانش و هر بحث اخیر در مورد موضوع، حوزه کلی مطالعه ای را که تحقیق شما در آن قرار می گیرد، مشخص می کند. همچنین اصالت تحقیق پیشنهادی شما را نشان می دهد.

پروپوزال نویسی دانشگاهی چیست؟

دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با واژه و مفهوم پروپوزال آشنایی دارند. پروپوزال در واقع از واژه Propose به معنای پیشنهاد دادن است و به نوعی می توان آن را یک پیشنهاد پژوهشی دانست. پس از این که موضوع پایان نامه انتخاب گردید، در اولین گام باید مقالات متعددی در زمینه موضوع مربوطه خوانده شده و پروپوزال نوشته شود. در واقع پروپوزال هدفی که انجام کار و پژوهش مربوطه دنبال می کند را بیان نموده و یک راه حل و متد را ارائه می دهد. در پایان نامه نویسی هم فصل اول در واقع به همین کار می پردازد و می توان گفت که پروپوزال مانند همان فصل اول پایان نامه است که در با نوشتن آن می توان به راحتی فصل اول تز خود را با استفاده از آن تکمیل نمود.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه فوری

برای این که یک پروپوزال مورد قبول اساتید و متخصصین نوشته شود باید مقالات فارسی و انگلیسی متعددی دز زمینه ای که قرار است کار در آن انجام شود، مطالعه گردد. با مطالعه مقالات، می توان کارها و تحقیقات قبلی صورت گرفته توسط پژوهشگران مختلف را متوجه شد و از آنها الگو گرفت و یا اشتباهات آنها را تصحیح نمود. بهترین کار برای مطالعه جامع مقالات این است که آنها را بر اساس موضوع و یا سال چاپشان دسته بندی کرده و سپس خلاصه ای از آنها را برای خود یادداشت نمود.

 

نحوه انتخاب موضوع پروپوزال ارشد و دکتری

انتخاب عنوان و موضوع پروپوزال از مهم ترین مراحلی است که در نوشتن پروپوزال و پایان نامه باید مورد توجه قرار گیرد. برای این کار باید دقت و توجه زیادی به خرج داد و با افرادی که در این زمینه دارای تخصص هستند مشورت نمود. می توان از استاد راهنمای خود کمک گرفت تا در انتخاب موضوع شما را یاری نماید. همچنین می توان با توجه به نکاتی خود فرد اقدام به انتخاب موضوع نماید. موضوع پروپوزال باید در ارتباط با رشته و گرایش تحصیلی و در زمینه کاری استاد راهنما باشد. همچنین این عنوان نباید تکراری بوده و نو بودن آن باید در سایت ایرانداک مورد بررسی قرار گیرد. نوآوری و خلاقیت در موضوع پروپوزال و پایان نامه از نکاتی است که باید به آن توجه نمود. علاوه بر آن ایده ای که برای عنوان در نظر گرفته می شود باید قابلیت اجرایی شدن را داشته باشد در غیر این صورت توسط بخش مربوطه رد خواهد شد.

مطالعه کنید: انجام مقاله

اهمیت پروپوزال در مقطع دانشجویی ارشد و دکتری

برای موفق شدن در هر زمینه ای، نیاز است تا از پیش برای آن برنامه ریزی کرد و هدف خود را تعین نمود. در نوشتن پایان نامه هم که یک دستاورد علمی است، باید این برنامه ریزی صورت پذیرد. این هدف و برنامه ریزی در قالب پروپوزال تهیه شده و به دانشگاه ارائه می گردد. اگر می خواهید که یک پایان نامه و دفاع خوب داشته باشید، داشتن یک پروپوزال حرفه ای لازمه آن است.

دانشجو برای نوشتن پایان نامه دارای یک طرح و ایده در ذهن خود است که باید این طرح را برای نشان دادن به سایر اساتید، داوران و ناظران اثبات نماید. در واقع پروپوزال شکل مکتوب شده طرحی است که فرد در ذهن خود دارد و می خواهد برای آن تلاش نماید.  با استفاده از پروپوزال مسیر تحقیق و پژوهش کاملا مشخص شده و دانشجو می تواند به راحتی جهت ادامه مسیر به تلاش خود ادامه دهد.

با توجه به اهمیتی که پروپوزال دارد مسلم است که هر چقدر نوشتن آن با دقت و وسواس بیشتری انجام گیرد، در نهایت دانشجو پایان نامه حرفه ای تر و نمره بالاتری را اخذ خواهد کرد. علاوه بر آن داشتن یک پروپوزال خوب پیش زمینه ای برای نوشتن مقاله های ISI معتبر است که می تواند در آینده شغلی و تحصیلی فرد موثر باشد.

گاهی ممکن است تصور شود که اهمیت پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد به اندازه مقطع دکترا نبوده و در نتیجه تلاش زیادی برای درست و مناسب نوشتن آن نمی شود. اما باید به این نکته توجه کرد که در مقطع ارشد هم در صورتی که پروپوزال به صورت مناسب و بر طبق اصول خاص نوشته نشده باشد، امکان تصویب آن وجود نداشته و دانشجو نمی تواند وارد مراحل بعد که همان ثبت پایان نامه و دفاع است گردد.

برای نوشتن پروپوزال باید مراحل مختلفی طی گردد تا یک پروپوزال به صورت اصولی ایجاد شود. در موسسه تزیسمی این مراحل به صورت حرفه ای و با دقت بالا انجام گرفته و همچنین در مراحل بعد که شامل نوشتن پایان نامه و رساله است مشاورین این موسسه همراه شما خواهند بود.

 

سفارش نوشتن پروپوزال

پس از ثبت سفارش نوشتن پروپوزال؛ طرح شما در دستور کار قرار گرفته و پژوهشی جامع بر اساس مقالات تدوین شده و ریسرچهای علمی متعددی انجام خواهد شد. این طرح ها با در نظر گرفتن نقطه نظرات استاد راهنما تدوین می شوند و به همین خاطر روند تصویب آن به سهولت طی خواهد شد.

دانشجویان عزیز می توانند، با یک تماس ساده موضوعات مورد نظر برای تهیه این طرح پژوهشی را سفارش دهید.
فرایند آماده سازی پروپوزال با دقت آغاز خواهد شد و سرعت انجام پروژه ها بسیار بالاتر از پیش شده است. به همین خاطر بسیاری از دانشجویان از این خدمات سفارشی استفاده می کنند و اعتقاد دارند هم در هزینه و هم در زمان صرفه جویی می شود و در ضمن می توانند کار با کیفیت تری ارائه کنند.

صفر تا 100 انجام پروپوزال ارشد خود را به ما بسپارید

انجام پروپوزال دانشجویی قوی رشته مدیریت در وهله نخست مستلزم داشتن یک موضوع مطمئن است. ما به شما کمک می کنیم تا با هم فکری هم و کمک همه جانبه از سوی مشاوران تزیسمی، موضوعی عالی برای پروپوزال شما در نظر گرفته شود. اگر به دلیل مشغله شغلی، زمان انتخاب موضوع را نیز نداشته باشید، می توانید همه چیز را به دورنوشت بسپارید. ما صفر تا 100 کار شما را بر عهده خواهیم گرفت. بهترین موضوع پروپوزال را انتخاب می کنیم و آن را با جزئیات کامل در پروپوزالتان معرفی خواهیم نمود. برای تزیسمی مهم است موضوعی را برای شما انتخاب کند که استاد راهنمایتان را کاملا قانع کند. همچنین می توانیم در بسیاری از موارد دیگر و جزئیات مرتبط با موضوع تحقیق و بخش های گوناگون آن از جمله چکیده، مقدمه، روش و غیره از شما مشورت بگیریم. پس همین حالا خدمات مشاوره رایگان تزیسمی را امتحان کنید.

انجام پایان نامه

به منظور داشتن رسالت علمی سعی کردم همیشه با دانشجویان طوری رفیق باشم که کم و کاستی های علمی خودشان را با من در میان بگذراند. در اینجا نیز سعی خوهم کرد به عنوان یک مشاور در انجام پایان نامه در کنارشان باشم. انجام مقاله و انجام پایان نامه در دوره دکتری و ارشد در رشته مدیریت و سایر رشته ها مهم است و دانشجویان را با مشکلات زیادی روبرو می کنند. سعی شده است در اینجا آموزش هایی در این زمینه و مشاوره در زمینه پایان نامه نویسی، مقاله نویسی انجام شود.

تزیسمی موسسه انجام پایان نامه