شماره تماس: 09387894096 

انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی - تزیسمی

انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی

همیشه انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی مهم است. یکی از گرایش های مدیریت دولتی نیز می باشد. انجام پایان نامه مدیریت در گرایش های مختلف همیشه با مشکلاتی برای انجام مواجه است. این گرایش جز مهمترین گرایش های مدیریت است. سازمان ها امروزه نیازمند منابع انسانی پر قدرت و با بهره وری بالا هستند.

مشاوره و آموزش پایان نامه مدیریت منابع انسانی

شما مسائل مربوط به مدیریت افراد در سازمان ها را به طور عمیق، مطالعه خواهید کرد. این رشته مطالعه مسائل مدرن در زمینه کار، اشتغال و روابط صنعتی که در زمینه گسترده تر اقتصاد جهانی قرار دارد را در بر می گیرد. این رشته دانشجویان را برای نقش های مدیریتی منابع انسانی آماده می سازد تا به عملکرد سازمان ها کمک کنند. هدف این رشته، آماده سازی متخصصان منابع انسانی برای مقابله با پیچیدگی ها و چالش های مدیریت نیروی کار امروز است. کاربرد این رشته را می توان در متصدی منابع انسانی، مدیر دفتر، روانشناس شغلی و مامور آموزش و توسعه مشاهده نمود. تزیسمی با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه مدیریت منابع انسانی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

گرایش های مدیریت منابع انسانی

رشته مدیریت منابع انسانی دارای گرایش های مختلف می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود.

 • مدیریت منابع انسانی اسلامی (Islamic Human Resource Management)
 • مدیریت منابع انسانی بین الملل (International Human Resource Management)
 • مدیریت عملکرد و بهره وری منابع انسانی (Performance Management and Human Resource Efficiency)
 • مدیریت استراتژیک منابع انسانی (Strategic Human Resource Management)

مراحل انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی

 1. انتخاب موضوع بر اساس کلید واژه های مدیریت منابع انسانی بر اساس جدید ترین مقالات 2021 و 2022
 2. آموزش ارائه موضوع به دانشگاه به منظور درک صحیح دانشجویان
 3. تصویب موضوع و نگارش پروپوزال+آموزش پروپوزال نویسی
 4. تصویب پروپوزال و نگارش مبانی نظری تحقیق
 5. آموزش بخش اول مبانی نظری تحقیق
 6. طراحی ابزار تحقیق+ آموزش نحوه توزیع پرسشنامه
 7. تجزیه و تحلیل اطلاعات و آموزش نرم افزار های SPSS-AMOS-LISREL-EQS-EVIEWS-EXPERT CHOICE-TOPSIS
 8. تکمیل پایان نامه
 9. آموزش پیش دفاع
 10. استخراج مقاله و آموزش چاپ مقالات ISI-ISC علمی و پژوهشی

قیمت انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی کارشناسی ارشد

مجموعه ی پژوهشی ما علی‌رغم به کارگیری افراد با تجربه و دارای سوابق علمی درخشان تا حد امکان کمترین هزینه را برای انجام کارهای تحقیقی در نظر می‌گیرد. زیرا ما به درستی از دغدغه ها و مشکلات دانشجویان و هزینه های پیش روی آن‌ها باخبریم. تعیین قیمت کارهای پژوهشی مقطع کارشناسی ارشد با توجه به ویژگی های مدنظر دانشجو در نگارش پایان نامه و مقاله متغیر خواهد بود.

مراحل انتخاب موضوع پایان نامه ارشد و دکتری

مهم ترین قدمی که برای انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی یا رساله خود برمی‌دارید، انتخاب یک موضوع مناسب است. در انتخاب موضوع باید دقت کافی را به عمل آورید. بسیاری از افراد بدون آینده نگری با عجله ی زیادی از این مرحله گذر می‌کنند. چنین افرادی تنها چیزی که مدنظر خود قرار می‌دهند، تکراری نبودن موضوع است. در حالی که جدید بودن موضوع پژوهش به تنهایی کافی نیست. باید در انتخاب یک موضوع مناسب بسیار خلاقانه و با دقت عمل کرد. یکی از دلایل اساسی که اغلب دانشجویان را در نگارش پایان نامه، ارائه و دفاع از آن دچار مشکل می‌کند، انتخاب نادرست موضوع است. باید موضوعی را انتخاب کنید که علاوه بر تکراری نبودن، با روحیات و علایق شما سازگار باشد. زیرا اگر صرفا یک موضوع جدید را انتخاب کنید که علاقه ای به آن ندارید، انگیزه ی کافی برای انجام پژوهش و دفاع از پایان نامه را پیدا نخواهید کرد.

اهمیت نوشتن یک پایان نامه موفق

هزینه پایان نامه و کسب اطلاعات کامل درباره ی آن دغدغه ی بسیاری از دانشجویان عزیز می باشد. در صورتی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را دارید حتما باید از یک پایان نامه ی خوب در مقطع ارشد دفاع نمایید. نمره ی پایان نامه تاثیر مستقیمی در موفقیت های بعدی در مقطع دکتری و فوق دکتری خواهد داشت. در صورتی که چند مقاله ی معتبر در ژورنال های معتبر داشته باشید حتما می توانید مقاطع دکتری را نیز سپری کنید.

پس در واقع می توان گفت اهمیت نوشتن یک پایان نامه ی موفق برای افرادی که قصد کسب موفقیت های بعدی را در مقاطع بالاتر دارند بسیار مهم است. در ابتدا باید به این موضوع اشاره کرد که رقم و عدد دقیقی برای انجام پایان نامه ها وجود ندارد. عوامل متعددی در تعیین هزینه انجام پایان نامه نقش دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

رابطه ی کیفیت و هزینه پایان نامه

برای تعیین هزینه پایان نامه در قدم اول باید به کیفیت علمی و نگارشی آن توجه داشته باشید. چه کسی پایان نامه شما را انجام می دهد؟ کسی که در اینترنت دنبال موضوع مرتبط می گردد و با کپی کردن مطالب سعی در اتمام فصل های آن دارد یا شخصی متخصص که تحقیقات کاملی را از طریق سایت های خارجی انجام می دهد؟ قطعا کیفیت مقالات نگارش شده توسط این دو نفر یکی نخواهد بود. در صورتی که تبلیغاتی را مبنی بر ارزان بودن پایان نامه می شنوید، نباید انتظار تحویل گرفتن یک انجام پایان نامه ی با کیفیت باشید.

توجه داشته باشید که یک پایان نامه با کیفیت حتما باید توسط فردی متخصص در حوزه ی رشته تحصیلی شما انجام گردد. زمان و زحمتی که برای انجام تحقیقات توسط افراد حرفه ای صرف می شود بسیار بیشتر از افراد غیر متخصص است. پس برای داشتن یک پایان نامه ی با کیفیت حتما باید هزینه ی معقولی را بپردازید.

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در تزیسمی چقدر است؟

بسیاری از موسسات بدون هیچ دلیل هزینه بسیاری برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد در نظر میگیرند و کارشان به اندازه این مبلغ دریافت شده ، کیفیت مطلوب را ندارد و بهانه آن ها برای این تعرفه ها ، سخت بودن موضوع پایان نامه می باشد.

موسسه تزیسمی با درنظر گرفتن تمام جوانب ، قیمت انجام پروپوزال را اعلام میکند و معیارهای زیادی برای تعیین قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد دارد که عبارتند از:

 • رشته تحصیلی دانشجویان و گرایش آن ها
 • دانشگاهی که دانشجویان در آن مشغول به تحصیل هستند.
 • موضوع پایان نامه
 • نرم افزارهای مطرح شده در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
 • مقدار زمانی که برای آموزش دانشجویان صرف شده است.
 • مقطع محقق پایان نامه
 • حجم مواردی که در پروپوزال مطرح شده است.
 • استخراج کردن مقاله از پایان نامه ارشد و چاپ آن در ژورنال های برتر و پذیرش مقاله

انجام پایان نامه

به منظور داشتن رسالت علمی سعی کردم همیشه با دانشجویان طوری رفیق باشم که کم و کاستی های علمی خودشان را با من در میان بگذراند. در اینجا نیز سعی خوهم کرد به عنوان یک مشاور در انجام پایان نامه در کنارشان باشم. انجام مقاله و انجام پایان نامه در دوره دکتری و ارشد در رشته مدیریت و سایر رشته ها مهم است و دانشجویان را با مشکلات زیادی روبرو می کنند. سعی شده است در اینجا آموزش هایی در این زمینه و مشاوره در زمینه پایان نامه نویسی، مقاله نویسی انجام شود.

تزیسمی موسسه انجام پایان نامه