انجام پروپوزال

ممکن است این مشکل برای دانشجویان ایجاد گردد که به دلیل برون سپاری انجام پروپوزال خود، هیچ آگاهی از کار نداشته و در نوشتن پایان نامه و دفاع از آن دچار مشکل گردند. اما تزیسمی مشاوره های لازم را به دانشجو ارائه داده و در تمامی مراحل وی را در جریان کار قرار می دهد. مقاله هایی که برای نوشتن پروپوزال مورد استفاده قرار گرفته اند به دانشجو تحویل داده شده و در رابطه با آنها نیز توضیحاتی ارائه می گردد. در نهایت با آگاهی کامل قادر به ارائه پروپوزال و پس از آن انجام پایان نامه نویسی و دفاع از آن خواهد بود.

پروپوزال نویسی چیست؟

قبل از انجام پایان نامه امروزه بسیاری از افراد محصل و همچنین کارمندان ، واژه پروپوزال و پروپوزال نویسی به گوششان خورده است.  به بیان دیگر پروپوزال طرح کلی ایده ای است که افراد در ذهن دارد.دانشجو باید برای تایید آن توسط استاد ، آن را ارائه دهد.

یک پروپوزال خوب دارای محتوایی است که از اعتبار علمی برخوردار است و همچنین دارای انسجام و متناسب با روش های علمی می باشد.

پروپوزال

 • برخی از دانشگاه ها در مقاطع ارشد و دکتری با ارائه فرم های آماده (WORD و PDF) قصد در یکسان سازی فرمت پروپوزال نویسی دارند.
 • بررسی مقالات و منابع مختلف و انتخاب موضوع به منظور ارائه به اساتید مشاور و راهنما.
 • بررسی موضوع انتخاب شده از نظر میزان نوآوری و هماهنگی با اساتید به منظور ارزیابی کلیات تحقیق و محدوده زمانی و مکانی آن.

پروپوزال پایان نامه چیست و چگونه نوشته می شود؟

پروپوزال پایان نامه تحقیقی محسوب می‌شود که دانشجو باید برای دریافت کردن مدارک تحصیلی خود آن را ارائه دهند. برای انجام آن دانشجو باید موضوعی که  خود مورد انتخاب قرار داده به توضیح اهمیت آن، بیان کردن تحقیق هایی که در زمان گذشته انجام داده  و نتایجی که تصور می‌کنید از پژوهش دریافت می‌کنید بپردازد. علاوه بر این شیوه هایی که در تحقیق از آن استفاده می‌کند را بازگو کند.

سفارش انجام پروپوزال کارشناسی ارشد

پروپوزال بعد از انجام پایان نامه مدیریت دربردارنده موضوع و طرح کلی پایان‌نامه است و نگارش آن باید دقیق، علمی و جامع باشد. در این راستا، موسسات، افراد و گروه‌های علمی-پژوهشی بسیاری وجود دارند که می‌توانند در انجام پروپوزال و پیش‌نویس تحقیق، به دانشجویان کمک کنند. برای سفارش انجام پروپوزال کارشناسی ارشد، دانشجو می‌تواند موضوع تحقیق مورد نظرش را در اختیار تزیسمی قرار دهد تا بر اساس موضوع و با بررسی منابع تحقیقاتی موجود، به نگارش پروپوزال اقدام شود. گاه دانشجویان موضوع مشخصی ندارند، در این صورت نیز میتوانید با ارائه اطلاعاتی پیرامون موضوعات مورد علاقه‌تان، از موسسه درخواست کنند تا برایشان موضوعی مناسب انتخاب کنند. معمولا محققان و متخصصان چند عنوان تحقیقاتی که بدیع و تازه باشد و قبلا کار تحقیقاتی مشابهی روی آن انجام نشده باشد، انتخاب و در اختیار دانشجو قرار می‌دهند و پس از اتفاق نظر بر روی موضوع پژوهش، نگارش پروپوزال آغاز می‌شود.

قیمت نوشتن پروپوزال ارشد

با توجه به گرایش های مدیریت قیمت نوشتن پروپوزال ارشد متفاوت است. این قیمت بستگی به موضوع انتخابی، حجم کار پژوهشی و درجه دشواری تحقیق نیز دارد. به علاوه ممکن است موسسات بنا به سطح کیفی و تخصصی پژوهش، با قیمت‌های متفاوتی، نگارش پروپوزال ارشد را به انجام برسانند. در تزیسمی تمام معیارهای لازم برای نگارش پروپوزالی با کیفیت و مطلوب رعایت می شود این خدمات با قیمتی مناسب در اختیار دانشجویان عزیز سراسر کشور است. جهت ثبت سفارش انجام پروپوزال کارشناسی ارشد می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال نمایید.

لزوم کمک گرفتن از افراد با تجربه برای نگارش پروپوزال

انجام پروپوزال همیشه برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد سخت بوده است.  ولی در صورتی که افراد با تجربه برای نگارش پروپوزال به دانشجویان کمک کنند، هم نگارش پروپوزال با سرعت بیشتری انجام می شود و هم پروپوزال به واقعیت نزدیک تر است.

انجام پروپوزال قبل از انجام پایان نامه باید به صورتی باشد که دانشجویان بتوانند در ادامه آن را ادامه دهند و ارائه کنند. ولی اگر پروپوزال به درستی انجام نشود، احتمال این موضوع وجود دارد که دانشجویان در هنگام نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد با مشکل مواجه شوند.

بخش های تشکیل دهنده انجام پروپوزال دانشجویی

فرمت های مختلفی برای نگارش پروپوزال وجود دارد که البته فرد به انتخاب خود نمی تواند هر یک از این فرمت ها را انتخاب نماید. بسیاری از سازمان ها و دانشگاه ها فرمت های مورد قبول خود را ارائه می دهند و دانشجو باید بر اساس این فرمت ها، پروپوزال خود را نگارش نماید. اما هر چه که هست نیاز است تا فرمتی را انتخاب کرد که مورد تایید دانشگاه و یا سازمان مورد نظر باشد.

یک پروپوزال قبل از انجام پایان نامه مدیریت و بخش های مهم آن:

 • عنوان تحقیق
 • مقدمه
 • بیان مسئله
 • اهمیت تحقیق
 • پیشینه پژوهش
 • اهداف کلی و جزئی تحقیق
 • سوالات تحقیق
 • فرضیه های تحقیق
 • تعاریف مفهومی و عملیاتی متغیرها
 • روش اجرای تحقیق ( روش تحقیق، جامعه، نمونه و حجم آن، روش نمونه گیری، ابزار های اندازه گیری و روش های آماری)
 • محدودیت های احتمالی اجرای تحقیق
 • نتیجه‌گیری
 • منابع

مشاوره صفر تا صد انجام پروپوزال مدیریت

نگارش پروپوزال و پایان نامه های مدیریت نیازمند بکارگیری مجموعه ای از مهارتها و تجارب است و اگر بخواهید یک کار پرمایه و غنی ارائه کنید؛ باید حتما از مشورت و راهنمایی یک مجموعه متخصص و با تجربه بهره مند شوید.

ما اعتقاد داریم که کسب موفقیت نهایی در دفاع از پایان نامه؛ در گروه دو عامل بسیار مهم است اول «تدوین و نگارش یک پایان نامه قوی و تحسین برانگیز» و دوم «ارائه عالی و بی نقص آن در جلسه دفاع» در واقع یک کار فاخر ممکن است به علت یک ارائه نامناسب و مبتدی به یک اثر زائد و بی ارزش بماند پس نحوه ارائه و دفاع از پایان نامه به اندازه نگارش آن حائز اهمیت است که این مساله مهم در «مجتمع تحصیلات تکمیلی» مغفول نمانده و ما با ایجاد تعاملات مداوم و مستمر بین محققین مجموعه و دانشجویان عزیز؛ به شما عزیزان خواهیم آموخت که چگونه از عهده دفاع بی نظیر یک پایان نامه با کیفیت برآیید.

ساختار پروپوزال دکتری

پروپوزال، که پیش‌نویس یا طرح توجیهی رساله دکتری است. از این‌رو نوشتن قوی و باکیفیت از اهمیت بسیاری برخوردار است. هر چه پروپوزال رساله جامع‌تر و دقیق‌تر باشد، کار پژوهش در طول زمان راحت‌تر و سریع‌تر انجام خواهد شد. بخش‌های اصلی پروپوزال عبارت‌اند از: مقدمه، طرح مسئله، ابزار و منابع گردآوری و تحلیل اطلاعات، پیشینه تحقیق، اهداف تحقیق، پرسش‌های تحقیق، فرضیات تحقیق، روش تحقیق، نتیجه‌گیری و فهرست منابع.

فواید ارائه طرح تحقیق برای انجام پروپوزال پایان نامه

ارائه طرح تحقیق برای انجام پروپوزال پایان نامه دارای فواید بسیاری می باشد که شامل موارد زیر می شود:

–  نحوه فعالیت و حرکت پژوهشگر را  معین می کند.

–  باعث صرفه‌جویی در زمان و امکانات مادی خواهد شد.

–  پژوهشگر را از انتخاب راه های غلط و خطا باز می دارد.

– انجام پروپوزال پایان نامه راهنمایی می باشد برای طرح های نیمه تمام.

–  مقدار سرعت پژوهشگر را تا هنگام رسیدن به هدفش معین می کند.

–  تعداد متغیرهای مورد ارزیابی را معین می کند.

–  وظایف کلیه اشخاص و مسئولیت آنها را معین می کند.

مشاوره انجام پروپوزال با کیفیت بالا به صورت رایگان

در صورتی که برای انجام پروپوزال و یا انتخاب موضوع پروپوزال با مشکل و ابهام مواجه شده اید و نیاز به کمک دارید، می توانید از همراه پژوه کمک بگیرید. همچنین، شما می توانید برای دریافت خدمات مشاوره ای جهت انتخاب موضوع و نحوه انجام پروپوزال، با کارشناسان این موسسه تماس بگیرید.

در نظر داشته باشید که با توجه به اینکه نگارش پروپوزال کاری سخت و حساس هست، بهتر است از افراد با تجربه در این زمینه کمک بگیرید. تمامی کارشناسان تزیسمی، بهترین خدمات مشاوره ای را برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و نگارش پروپوزال به دانشجویان ارائه می کنند.

تضمین 100 درصدی کیفیت انجام پروپوزال ارشد

از مسائل مهمی که مشتریان تزیسمی بسیار رضایت دارند، اصالت منحصر به فرد بودن انجام پروپوزال ارشد است. دانشجویان همواره نگران هستند که پروژه تحویلی آن ها با پروژه دیگران مشابه باشد. اما متخصصان تزیسمی اطمینان حاصل می کنند که هرگز چنین چیزی حتی به طور اتفاقی پیش نیاید. نه تنها صفر تا صد پروپوزال شما در تزیسمی از ابتدا نوشته می شود، بلکه ما آن را چندین بار بررسی می کنیم تا قسمت های تکراری و مشابه پروژه های دیگر نداشته باشد. ما به این موضوع باور داریم که دیدگاه تحقیقاتی یکتا باید در همه پروژه ها مشهود باشد و هر پروپوزال باید سبک نگارش، روش تحقیق، بیان، متن و ساختار فکری مخصوص به خود را داشته باشد. حتما نتیجه مثبت اعتمادتان به تزیسمی را خواهید دید.

انجام پروپوزال دانشجویی در تزیسمی چه ویژگی هایی دارد؟

انجام پروپوزال دانشجویی در تزیسمی به صورت متنی رسمی و با نام طرح تحقیق پایان نامه با ساختار بندی منظم، موضوعات زیر را شامل می شود:

 • شما در چه مورد تحقیق کرده اید؟ (موضوع تحقیقاتی).
 • موضوع تحقیقاتی شما چه ارزشی و اهمیتی داشته است؟ (دلیل شما برای انتخاب موضوع).
 • رویکرد و برنامه شما برای به انجام پروپوزال کارشناسی ارشد چه بوده است؟ (رویه عملی).
 • روشی که می خواهید انتخاب کنید چه ویژگی منحصر به فردی دارد؟( روش تحقیق).

عدم توجه به هر یک از موارد بالا می تواند به شدت کیفیت پروپوزال شما را تحت تأثیر قرار دهد. با سفارش پروپوزال ارشد خود در تزیمسی، تمام مؤلفه های بالا در پروپوزال شما استفاده می شود.

ترفند های انجام پروپوزال و پایان نامه حرفه ای

حرفه ای ها می دانند که هنگام انجام پروپوزال ارشد باید همواره به خاطر داشت که پروپوزال با نوشتن مقاله یا متون خلاصه تفاوت دارد. پروپوزال در اصل قرار است مخاطب را درباره روش تحقیق شما قانع کند. مسئله بعدی مدیریت زمان و هزینه ها است که یک مقوله تخصصی کاملا جداگانه به شمار می رود. اما تزیسمی در این زمینه نیز دارای تجربه طولانی است. پرهیز از واژگان اضافی، تکراری یا بیش از حد تخصصی از دیگر نکاتی است که به دقت در پروپوزال شما رعایت خواهیم کرد.

هدف از انجام پروپوزال دکتری

هدف از نوشتن پروپوزال دکتری آن است که استاد راهنمای خود را متقاعد کنید تحقیق شما ارزشمند است. آن ها ماهرانه جنبه های مختلف پروپوزال شما را بررسی می کنند. همچنین برنامه کاملی را برای انتخاب موضوع پروپوزال تدوین خواهیم نمود تا جای هیچ شبهه ای نباشد. ضمنا همه مؤلفه های مورد نیاز برای پروپوزال تحقیقاتی را به طور جامع و با جزئیات کامل خواهیم نوشت. این جزئیات عبارت اند از: صفحه عنوان، چکیده، مقدمه، بیان مساله، ضروروت و اهمیت تحقیق، اهداف، پیشینه تحقیق، طرح برنامه تحقیق، روش تحقیق، کاربردها و نتیجه گیری، رفرنس، پیوست.

تحویل به موقع پروپوزال های حرفه ای

در تزیسمی همه چیز طبق برنامه ریزی دقیق پیش می رود. ما سفارش پروپوزال دانشجویی شما را به دقت در برنامه زمانی نویسندگان خود می گنجانیم تا ثانیه ای دیر به دست شما نرسد. همچنین نیازی نیست نگران سفارش انجام پروپوزال و پایان نامه خود باشید. تزیسمی یک خانواده بزرگ شامل نویسندگان با تجربه است. همه نویسندگان ما از ماهرترین و مسلط ترین محققان در حرفه خود هستند و با همیاری و کمک یکدیگر سفارش های فوری شما را سریع و بی نقص به پایان می رسانند.