شماره تماس: 09387894096 

انجام تضمینی پایان نامه - تزیسمی

انجام تضمینی پایان نامه

انجام تضمینی پایان نامه باید کاملا مقرون به صرفه و اصولی باشد. همیشه باید دقت کرد که قیمت کم کیفیت را پایین نیاورد. کیفیت اگر کم شود دیگر پایان نامه شما از لحاظ علمی سطحش پایین است.

انجام تضمینی پایان نامه ارشد و دکتری

دانشجویانی که نحوه‌ی نگارش و انجام تضمینی پایان نامه کارشناسی ارشد را فرا می‌گیرند، نخست این نکته را می‌آموزند که در امر نگارش پایان نامه، یک پرسش پژوهشیِ اصلی، باید مطرح و پاسخ داده شود. یک انجام تضمینی پایان نامه‌ی کارشناسی ارشد، تا به این مرحله، مهم‌ترین قسمت از تحصیلاتتان به‌شمار خواهد آمد. طرح یک پرسش پژوهشی مرتبط با پایان نامه که نقش ستون فقرات آن‌را ایفا می‌کند، نگارش پایان نامه را از یک کار کسالت‌آور به یک امر حائز اهمیت تبدیل می‌کند.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه دکتری

بهترین موضوعات پایان نامه کارشناسی ارشد

بهترین موضوعات پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد؛ نتیجه مطالعه وسیع مقالات و منابع معتبر داخلی و بین المللی و آشنایی با مسائل روز رشته تحصیلی تان است. دانشجو برای انتخاب موضوع پایان نامه باید یک مطالعه وسیع و جامع داشته باشد تا بتواند عناوینی شایسته و خلاقانه طراحی کند. انتخاب موضوع پایان نامه خود یک اقدام پژوهشی است و باید جوانب مختلف پروژه را در نظر گرفت تا به نتیجه رسید اما در صورت موفقیت در تعیین یک عنوان ناب و کاربردی؛ ثمرات بسیار مطلوبی را در مراحل انجام پایان نامه و حتی بعد از دفاع و در موقعیت های شغلی ایجاد نماید.
برای انتخاب موضوع پایان نامه می توانید از مشورت کارشناسان دانشپورت بهره مند شوید و مطمئن باشید با یک مطالعه گسترده و کامل؛ بهترین پیشنهادات برای شما فراهم خواهد شد.

مطالعه کنید: انجام پایان نامه فوری

نحوه نوشتن پایان نامه ارشد و دکتری

برای انجام تضمینی پایان نامه ارشد و دکتری خدمات زیر ارائه می شود:

 • · انتخاب موضوع بروز و ارایه مقاله پایه مرتبط با موضوع درخواستی دانشجو
 • · تحویل تمامی مراحل پایان نامه با کیفیت عالی
 • · تحویل مراحل پایان نامه به موقع و سروقت براساس زمانبندی انجام شده
 • · ویرایش اصلاحات تمامی مراحل پایان نامه سر موعد
 • · آموزش و همیاری گام به گام در توضیح فصول پایان نامه مخصوصا فصل ۴ (تفسیر و نتایج)
 • · دریافت اقساطی و منطقی براساس حجم کار تحویل شده به متقاضی
 • · ویرایش و اصلاح پایان نامه پس از مرحله دفاع
 • · استخراج و پذیرش مقاله از پایان نامه در صورت اعلام نیاز دانشجو

معرفی 5 فصل انجام پایان نامه ارشد

به طور کلی انجام پایان نامه ها از پنج بخش تشکیل شده اند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

فصل اول پایان نامه

در فصل اول پایان نامه ها از اهداف، روش ها و ساختار پایان نامه صحبت می شود. فصل اول پایان نامه ساختار و سازمان بندی مراحل بعدی پایان نامه را مشخص می کند.

مطالعه کنید: انجام مقاله

فصل دوم پایان نامه

در فصل دوم شما به بررسی کارها و مطالعاتی که در گذشته توسط سایر دانشمندان بر روی موضوع شما صورت گرفته است فصل دوم پایان نامه باید توسط نظر استاد راهنما و دانشجو انجام می شود.

فصل سوم پایان نامه

در فصل سوم روش تحقیق و جمع آوری و تحلیل داده ها صورت می گیرد. فصل سوم نیز حتما با نظر استاد راهنما انجام شود زیرا نشان دهنده اعتبار پایان نامه می باشد.

فصل چهارم پایان نامه

چهارمین فصل پایان نامه به عنوان مهم ترین فصل  و اصطلاحا جان کلام تحقیقات یاد می شود. در این فصل کارهایی مانند تحلیل داده ها، انجام تحقیق و ارائه نمودار ایجاد می شود.

فصل پنجم پایان نامه

فصل پنجم مربوط به نتیجه گیری می باشد. نتیجه گیری که در فصل پنجم انجام می شود باید بر مقدمه فصل اول، مالعات قبلی فصل دوم، روش تحقیق فصل سوم و تحلیل داده های فصل چهارم منطبق باشد.

مشاوره جهت انجام تضمینی پایان نامه

انجام تضمینی پایان نامه بر دو اصل استوار است که عبارتند از:

 • – اول: داشتن دانش و اطلاعات کافی در موضوع مورد مطالعه
 • – دوم: آشنایی با نحوه نگارش پایان نامه

برای آشنایی با نحوه پایان نامه نویسی و انجام تضمینی پایان نامه خود بهتر است از اساتید و متخصصان در این زمینه مشاوره دریافت کرده و در کلاس های آموزشی شرکت کنید. مطالعه و بررسی پایان نامه های موجود نیز در این زمینه کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

گام های انجام رساله دانشجویی

  • بخش نخست: نگارش پروپوزال تحقیق
  • گام دوم: نگارش فصل اول و کلیات تحقیق
  • مرحله سوم: نگارش فصل دوم و مبانی نظری تحقیق
  • گام چهارم: روش شناسی تحقیق و تهیه ابزار تحقیق
  • مرحله پنجم: نتیجه گیری و تحلیل اطلاعات
  • قسمت ششم: آمادگی برای دفاع از پایان نامه که مهم ترین بخش یک پایان نامه می باشد.

نکته مهم در انجام تضمینی پایان نامه

اگرچه پایان نامه نویسی یکی از مهمترین بخش های تحصیلی است، اما اغلب دانشجویان با نحوه نگارش آن آشنا نبوده و در طول تحصیل خود با مشکلات زیادی مواجه می شوند تا بتوانند پایان نامه خود را به سرانجام برسانند. اما اگر به برخی نکات توجه کرده و دچار استرس نشوند، پایان نامه نویسی نه تنها وظیفه ای ترسناک نخواهد بود، بلکه به تحقیق و پژوهشی شیرین تبدیل خواهد شد.

قطعا نگارش یک پایان نامه چند ماه از وقت شما را به خود اخختصاص خواهد داد. اگر برنامه ریزی مناسب داشته باشید و مطابق با آن به جلو حرکت کنید، قطعا به نتیجه ای مطلوب دست پیدا خواهید کرد.

انجام فوری پروپوزال کارشناسی ارشد

انجام پروپوزال کارشناسی ارشد؛ مساله ای است که نقش بسزایی در تسریع روند انجام پایان نامه ایفا می کند. طبق ضوابط بسیاری از دانشگاههای کشور؛ از زمان تصویب پروپوزال باید بین 4 تا شش ماه بگذرد تا دانشجو اجازه دفاع از پایان نامه اش را داشته باشد بنابراین چنانچه در انجام پروپوزال و تصویب آن کوتاهی یا تعللی صورت پذیرد؛ ممکن است کل فرایند دفاع پایان نامه مشمول زمان شود.
همانطور که پیشتر هم تاکید شد؛ درست است که قید زمان در تصویب پروپوزال بسیار اهمیت دارد لیکن از کیفیت و سطح علمی آن نباید غافل بود. بهترین موسسه پایان نامه نویسی؛ موسسه ای است  که بتواند در کوتاهترین زمان ممکن، یک پروپوزال با کیفیت در اختیار دانشجو قرار دهد.

هزینه انجام پایان نامه در موسسات معتبر پایان نامه نویسی

یکی از مهمترین مسائلی که همواره دغدغه اصلی دانشجویان بوده است؛ هزینه انجام پایان نامه می باشد. اغلب دانشجویان عزیز بدلیل معضلات و محدودیتهای مالی؛ ترجیح می دهند پروژه پایان نامه خود را به موسساتی محول کنند که نازلترین قیمت را پیشنهاد می دهند. اما بدیهی است که نباید قیمت ارزان تنها دلیل انتخاب باشد زیرا کسی که دنبال قیمت ارزان باشد؛ مجبور است دوبار هزینه می کند.
توصیه ما همواره به دانشجویان عزیز این است که به موسساتی اعتماد کنند که قیمت پیشنهادیشان متناسب با سطح کیفیت و خدمات باشد. هزینه انجام پایان نامه باید با کارشناسی اعلام شود و موسساتی که با قیمتهای ارزان کار می کنند به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند.

انجام پایان نامه

به منظور داشتن رسالت علمی سعی کردم همیشه با دانشجویان طوری رفیق باشم که کم و کاستی های علمی خودشان را با من در میان بگذراند. در اینجا نیز سعی خوهم کرد به عنوان یک مشاور در انجام پایان نامه در کنارشان باشم. انجام مقاله و انجام پایان نامه در دوره دکتری و ارشد در رشته مدیریت و سایر رشته ها مهم است و دانشجویان را با مشکلات زیادی روبرو می کنند. سعی شده است در اینجا آموزش هایی در این زمینه و مشاوره در زمینه پایان نامه نویسی، مقاله نویسی انجام شود.

تزیسمی موسسه انجام پایان نامه