چرا یک پایان نامه ارشد بنویسیم؟

چرا یک پایان نامه ارشد بنویسیم؟

چرا یک پایان نامه ارشد بنویسیم؟ ، هر ساله تعداد کمی از دانشجویان ممتاز دانشگاهی برای انجام کارهای افتخاری در مطالعات آفریقایی و آمریکایی انتخاب می شوند. نامزدهای افتخار در AAAS بر دانش آموخته شده و مهارت های توسعه یافته در دوره های قبلی خود و ایجاد دیدگاه های تحلیلی و تفسیرهای دانش خود می پردازند.

این تجربه می‌تواند بسیار سودمند باشد: این فرصتی را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا از نزدیک با یک مشاور دانشکده کار کنند، به طور انتقادی و عمیق در مورد یک مشکل فکری مهم انتخاب خود فکر کنند و به عنوان یک محقق، تحلیلگر، نویسنده و متفکر انتقادی رشد کنند. با این حال، نوشتن یک پایان نامه موفق نیاز به برنامه ریزی، کار سخت و فداکاری دارد.

هر سال سالمندان باید تصمیم بگیرند که آیا پایان نامه ارشد بنویسند یا خیر. البته این یک کار بزرگ و سرمایه گذاری قابل توجهی در زمان و انرژی است که در یک نوشته اصلی (معمولاً 60 تا 80 صفحه) به اوج خود می رسد. این برای دانش آموزان با انگیزه بالا و خود شروع کننده مناسب است.

چرا یک پایان نامه ارشد بنویسیم؟
چرا یک پایان نامه ارشد بنویسیم؟ – تزیسمی

فهرست مطالب

پایان نامه چیست؟

نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشتهٔ تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند. در پایان‌نامهٔ دانشجویان موضوع یا سؤالی را بررسی کرده و از راه تجزیه و تحلیل یا تجارب عملی یا آزمایشی به آن پاسخ می‌دهند. به بیان دیگر پایان‌نامه شامل استدلال موضوعی، ارائهٔ پژوهشی تجربی، حاصل کارآموزی یا عصاره‌ای از درس‌های آموخته‌شده در دوران تحصیلی دانشجوست که با راهنمایی استادان نگارش و تدوین می‌شود.

در اینجا برخی از دلایلی که دانشجویان به انجام پایان نامه ارشد فکر می کنند آورده شده است:

1. این یک تجربه ضروری برای کسانی که قصد انجام کار فارغ التحصیلی را دارند، به ویژه در AAAS فراهم می کند. این به آنها کمک می کند تا کشف کنند که چگونه محققان تحقیق می کنند و آن اطلاعات خام را به یک داستان و تحلیل منسجم تبدیل می کنند.
2. شما می توانید موضوعی را که برای شما بسیار جالب است، اما فقط به صورت مماس (اگر اصلاً) در برنامه درسی عمومی مطرح شده است، عمیقاً بررسی کنید.
3. اگر تحقیق شما نیاز به استفاده از منابع غیر انگلیسی دارد، می توانید مهارت های خواندن زبان خارجی خود را به سطح مورد انتظار در کار فارغ التحصیل ارتقا دهید.
4. پایان نامه یک تجربه اصلی نوشتن است: با کمک مشاور خود، یاد خواهید گرفت که چگونه یک نوشته بزرگ را ساختار دهید و در فرآیند نوشتن، فرصتی برای اصلاح سبک خود و درونی کردن قراردادها و مکانیک ها خواهید داشت. نثر دانشگاهی
5. شما می توانید بسته به موفقیت خود در پایان نامه، با ممتاز، افتخارات بالا یا بالاترین افتخارات در مطالعات آفریقایی و آفریقایی آمریکایی فارغ التحصیل شوید، که در آغاز تایید خواهد شد.

چرا یک پایان نامه ارشد بنویسیم؟

مشاوره دادن

دانشجویانی که قصد نوشتن پایان نامه افتخاری را دارند باید به دنبال مشاور پایان نامه (یکی از اعضای هیات علمی AAAS در تخصص مورد علاقه شما) باشند و در طول ترم بهار سال تحصیلی خود درخواست دهند. به افرادی که در برنامه افتخارات پذیرفته شده اند توصیه می شود که بخشی از تحقیقات خود را در تابستان قبل از سال آخر تکمیل کنند. انجام این کار باعث افزایش زمانی می شود که می توان در طول سال تحصیلی به نوشتن اختصاص داد و باعث می شود کل فرآیند استرس کمتری داشته باشد و پاداش بیشتری داشته باشد.

سفر و تامین مالی

داوطلبانی که برای انجام تحقیقات خود نیاز به سفر دارند، باید در اسرع وقت گزینه های تامین مالی را بررسی کنند.

دفتر ریاست هنر و علوم (DAS) بودجه محدود (تا 150 دلار) را به سالمندانی که پایان نامه های ارشد می نویسند ارائه می دهد. اطلاعات دقیق را می توان در وب سایت DAS یافت.

پشتیبانی از کتابخانه

کتابخانه Brandeis یک راهنمای برای کمک به شما در مسیر تکمیل ایجاد کرده است، از جمله نحوه ساخت پایان نامه، لیستی از پایگاه های داده تحقیقاتی پیشنهادی، نحوه استفاده از InterLibrary Loan، ساده کردن نقل قول ها با RefWorks، توصیه ها و نکات مفید برای جلوگیری از گیر کردن شما، بارگذاری. به آرشیو، و انتخاب های انتشار.

شایستگی

برای واجد شرایط بودن برای افتخارات در AAAS، دانش آموزان باید معدل 3.5 یا بالاتر در دوره های اعمال شده برای رشته داشته باشند. استثناء از این قاعده فقط در شرایط استثنایی اعمال خواهد شد. آنها همچنین باید شش دوره از 9 دوره ای را که برای فارغ التحصیلی همه رشته ها لازم است، گذرانده باشند.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *