نوشتن یک تاییدیه پایان نامه خوب

نوشتن یک تاییدیه پایان نامه خوب

نوشتن یک تاییدیه پایان نامه خوب ، برای رسیدن به موفقیت در تایید پایان نامه خود، این مقاله راهنمای مفید را بخوانید یا با نویسندگان حرفه ای ما تماس بگیرید تا از پایان نامه راهنمایی دریافت کنید. چگونه برای پایان نامه یک تاییدیه بنویسیم؟ این بخش باید فقط برای ابراز قدردانی صمیمانه شما از افرادی که در کار یا نوشتن مقاله به شما کمک کرده اند ارائه شود.

در مقاله خود، در مقدمه آن اعتبار قائل شوید، نه در بخش مستقل دیگری. از حمایت یا کمک مشاوری که در طول تحقیقات خود از دانشگاه یا افرادی که در مقاله تکمیل شده خود دریافت می کنید، سپاسگزار باشید.

نوشتن یک تاییدیه پایان نامه خوب
نوشتن یک تاییدیه پایان نامه خوب – تزیسمی

فهرست مطالب

تایید پایان نامه شما چیست؟- نوشتن یک تاییدیه پایان نامه خوب

یک قدردانی ساده پایان نامه بخش مختصری شما در ابتدای آن است که در آن از همه کسانی که در طول تحصیل از شما حمایت کردند تشکر می کنید. چگونه یک پایان نامه را تایید کنیم؟ این بخش نباید خیلی طولانی باشد. در ذکر افراد یا سازمان هایی که در پایان نامه شما نقش داشته اند، مؤدبانه باشید، در سخنان سپاسگزارانه خود افراد مهمی را فراموش نکنید.

کجا بگذاریم؟- نوشتن یک تاییدیه پایان نامه خوب

نظرات خود را با سپاسگزاری در صفحه ای جداگانه بلافاصله بعد از چکیده و قبل از مطالب ارسال کنید. برای یافتن پاسخ چندین سوال مهم وقت بگذارید تا در نهایت بهترین نمونه خود را برای تایید برای نوشتن پایان نامه داشته باشید:

از چه کسی باید تشکر کرد؟
از چه لحنی استفاده کنید؟
چرا از تاییدیه پایان نامه استفاده کنیم؟

آیا نمی دانید چگونه برای پایان نامه چکیده بنویسید؟ راهنمای ما را بررسی کنید تا جزئیات را ببینید یا راهنمایی حرفه ای را سفارش دهید.

تصمیم بگیرید که از چه کسی تشکر کنید

لازم نیست از هر دوستی که به طور جداگانه به شما کمک کرده است تشکر کنید، اطمینان حاصل کنید که از همه افراد مهم برای تحقیق خود یا کسانی که از شما حمایت قابل توجهی کرده اند نام می برید. فراموش نکنید که از دانشگاهیان که به شما توصیه های مفیدی کردند یا به روش های مختلف به مطالعه شما کمک کردند تشکر کنید. از داوطلبان و نهادهای حرفه ای تشکر کنید.

بهترین لحن خود را برای استفاده انتخاب کنید

باید از صمیمیت و دوستانه تشکر کنید، برای یادداشت افرادی که از شما حمایت کرده‌اند، از زبان بیش از حد استفاده نکنید و کمک‌های آنها را به طور مختصر توضیح دهید تا بفهمید که چگونه می‌توانید برای پایان نامه یک تشکر بنویسید.

چرا قدردانی از پایان نامه بسیار مهم است؟

دلایل مختلفی برای استفاده از آن وجود دارد. برخی از دانش آموزان تصمیم می گیرند بخش قدردانی خود را در پروژه های پایان نامه یا پایان نامه بنویسند، زیرا آنها پیچیده بودند، در حالی که برخی دیگر به دلیل اینکه برای مدت طولانی سخت کار کرده اند، آن را درج می کنند. اگر افراد زیادی در طول چندین سال به شما کمک کرده اند، مایلید در مورد آنها فکر کنید تا قدردانی خود را نشان دهید. این مردم چه کسانی هستند؟ در تأیید پایان نامه، مردم اغلب ذکر می کنند:

. همدانشجویان؛
مشاوران؛
همکاران؛
. خانواده؛
پاسخ دهندگان احتمالی؛
. دوستان.

هدف اصلی از داشتن یک صفحه قدردانی، ارائه یادداشت سپاسگزاری به کسانی است که در طول مطالعه از شما حمایت کردند. خوب، آن را به عنوان صفحه ای در نظر بگیرید که پس از یک روش نجات دهنده از پزشک خود تشکر می کنم. توجه داشته باشید که اگرچه تایید پایان نامه جنبه علمی ندارد، اما پایان نامه شما بدون آن نمی تواند کامل باشد. بنابراین، شما نه تنها باید نحوه نوشتن پایان نامه را بدانید، بلکه باید بهترین قدم را برای درخشش آن بگذارید. اطمینان حاصل کنید که با افرادی که در طول مطالعه بیشترین کمک را داشتند شروع کنید.

تفاوت بین تصدیق پایان نامه و پیشگفتار- نوشتن یک تاییدیه پایان نامه خوب

استفاده از مقدمه و تصدیق شما در پایان نامه به طور همزمان اضافی است. چگونه این انتخاب را انجام دهیم؟ اگر می خواهید از مردم تشکر کنید و اطلاعات اضافی در اختیار خوانندگان قرار دهید، مقدمه خود را بنویسید. اگر فضای کافی ندارید، تاییدیه پایان نامه خود را بنویسید.

نوشتن یک تاییدیه پایان نامه خوب
نوشتن یک تاییدیه پایان نامه خوب – تزیسمی

از بهترین نمونه خود برای تایید پایان نامه استفاده کنید

در Ph.D. یا نوشتن پایان نامه ارشد، اگر در طول پروژه به شما کمک کردند، باید به بخش، افراد، نهادهای سرمایه گذاری در بخش قدردانی جداگانه اعتبار بدهید. نمونه های عالی را برای تشکر از افرادی که از نظر مالی از شما حمایت کردند، بازخوردهای ارزشمندی به شما دادند، به هر طریق دیگری کمک کردند، بیابید. یادداشت های تشکر شما قدردانی از پایان نامه شماست.

الزامات یا دستورالعمل‌ها را برای بیان صحیح این بخش بخوانید و از به خطر انداختن نمرات آینده خود اجتناب کنید، از نهادهای تأمین مالی قوانین خود را بخواهید تا بدانند چگونه سهم آنها را اعتبار می‌دهند. این عناصر کلی را در نظر بگیرید.

. بیانیه مختصر شما در مورد نوع کمکی که از افراد یا سازمان ها دریافت کرده اید؛
. نام کامل همه افرادی که می خواهید از آنها تشکر کنید.

برخی از رشته های دانشگاهی نیاز به گواهی یا مجوز اخلاقی دارند.

در مورد انواع – به طور کلی، دو دسته از قدردانی وجود دارد: حرفه ای و شخصی.

تشکر حرفه ای شما

عاقلانه است که ابتدا قدردانی های حرفه ای را قرار دهید، زیرا جنبه سیاسی خاصی وجود دارد که هنگام نوشتن باید در نظر داشت. فهرست تمام مشارکت کنندگان خود را بخوانید تا از اعضای دانشگاهی که در نوشتن این مقاله مهم به شما کمک کرده اند نام ببرید. شما فقط برای مشارکت کنندگان اصلی جا دارید. اگرچه هیچ قانون مشخصی وجود ندارد، اما ترتیب استاندارد این است که از رسمی ترین به کمترین حرکت کنید:

. تامین کنندگان مالی؛
. اساتید و سرپرستان سطح بالا؛
. مشاوران مختلف؛
. کتابداران؛
. دستیاران آزمایشگاه؛
. همکلاسی ها؛
. همکاران؛
. شرکت کنندگان در تحقیق (به عنوان مثال افرادی که یک نظرسنجی را تکمیل کردند تا به شما در جمع آوری داده ها کمک کنند).

کی دیگه؟ هر کسی را که در انجام آزمایشات یا نظرسنجی ها، تحقیق یا نوشتن به شما کمک کرده است را در این بخش مهم بگنجانید. از عناوین و نام کامل مشارکت کنندگان دانشگاهی استفاده کنید. هنگام تشکر از دوستان خود از نام آنها استفاده کنید. اگر افراد زیادی در یک گروه بزرگ از نوشته شما حمایت کردند، باید فقط نام گروه خاصی را ذکر کنید.

حتما از اسامی کامل و با عنوان استفاده کنید. اگر چندین عضو از یک گروه یا سازمان به شما کمک کردند، فقط نام جمعی را ذکر کنید. اگر می خواهید از حریم خصوصی شخصی محافظت کنید، فقط از نام کوچک او استفاده کنید.

اگر یک فرد معتبر در زمینه تحصیلی شما تحقیق شما را با شما در میان گذاشته یا بازخوردی به هر شکلی ارائه کرده است، ذکر سهم آنها، هر چند محدود باشد، به تقویت اعتبار تحقیق شما کمک خواهد کرد.

تشکر شخصی شما

قبل از اینکه هر چیزی بنویسید، لیستی از افرادی که به هر نحوی به پروژه شما مرتبط هستند را تهیه کنید. برخی از آنها مقاله شما را می خوانند یا ویرایش می کنند، در حالی که برخی دیگر به مشکلات تحصیلی شما گوش می دهند یا به طور منظم شما را تشویق می کنند. دوستان یا خانواده فعال در تحصیلات تکمیلی را ذکر کنید.

اگر برخی از افراد الهام بخش یا بهبود کار شما هستند، نام آنها باید در بخش قدردانی پایان نامه شما درج شود. نحوه کمک آنها به شما را بیان کنید. این مرحله برای این افراد معنادار خواهد بود و از شما سپاسگزار خواهند بود که به آنها برای کارشان اعتبار می دهید.

نیازی به ذکر تک تک اعضای خانواده یا گروه دوستانتان نیست. با این حال، اگر شخصی به طور خاص الهام بخش یا حمایت کننده بود، ممکن است بخواهید به طور خاص به آنها اشاره کنید. برای مثال، ممکن است پدربزرگ و مادربزرگی را بپذیرید که مشغله‌های تحصیلی خود شما را تشویق کرده است.

نحوه نوشتن این بخش

بسیاری از دانش‌آموزان به سختی می‌توانند نوشته‌های شخصی خود را در پایان پروژه‌های فنی مهم بگنجانند. از فرم یا لحن مناسب خود استفاده کنید. این صفحه را مختصر، حرفه ای و مختص همه افرادی کنید که در طول مسیر از پروژه شما حمایت کردند. از ترتیب حروف الفبا یا سبک های دیگر استفاده کنید.

. با معلمان مهم خود شروع کنید.
. سایر مشارکت کنندگان را فهرست کنید.
. به هر گونه کمک مالی که دریافت می کنید رسیدگی کنید.
. پشتیبانان شخصی یا عاطفی باقی می مانند.

مطمئن شوید که می دانید چگونه یک پایان نامه را قالب بندی کنید و یک طرح بندی ثابت ایجاد کنید.

معلمان مهم، یاوران دیگر

مهمترین معلمان شما ابتدا می روند. استادان یا مشاوران اصلی که بر پروژه شما نظارت می کنند، اعضای کمیته، سایر اساتید ناظر که در پایان نامه شما شرکت می کنند، نام ببرید. سعی کنید گروهی فکر کنید. سایر کمک‌کنندگانی که شایسته قدردانی شما هستند عبارتند از دستیاران آزمایشگاه، همکلاسی‌ها، همه افرادی که در این مقاله به شما کمک کردند.

به کمک های مالی خود، حامیان شخصی مراجعه کنید

اگر از گروه‌ها یا بنیادهای تحقیقاتی خاصی حمایت مالی دریافت کردید که به شما کمک هزینه تحصیلی، کمک هزینه یا بورس تحصیلی دادند، با عنوان از آنها تشکر کنید. حامیان شخصی شما چطور؟ شرکای شما، دوستان یا سایر آشنایان شما که به رفاه عاطفی یا اعتماد به نفس شما کمک کرده اند، در آخرین لیست قرار دارند. از شوخی ها یا حکایات شخصی خودداری کنید.

ایده های نتیجه گیری

نوشتن کلمات سپاسگزار شما برای کسب نمرات بالاتر مهم است، و خدمات پایان نامه ما می تواند در نوشتن تقدیرنامه پایان نامه به شما کمک کند. شما می توانید این نوع کاغذ را در وب سایت ما سفارش دهید. اجازه دهید متخصصان نویسندگی واجد شرایط و آموزش دیده به شما کمک کنند از افراد یا سازمان هایی که از تکمیل موفقیت آمیز پروژه شما حمایت کردند تشکر کنید.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *