نوشتن پایان نامه برای اهمال کاران استاد

نوشتن پایان نامه برای اهمال کاران استاد

نوشتن پایان نامه برای اهمال کاران استاد ، در مقطعی از دوران تحصیلی یک دانشجوی دانشگاه، آنها باید با وظیفه عظیم نوشتن پایان نامه روبرو شوند. نگران نباشید، زیرا ما پنج نکته برای نوشتن پایان نامه برای همه تعلل کنندگان در آنجا داریم!

پایان نامه را می توان به عنوان یک مقاله یا پایان نامه طولانی تعریف کرد که شامل تحقیقات شخصی است و حول یک استدلال ساختار یافته است. بنابراین، یک پایان نامه به یک بحث در مورد یک موضوع خاص محدود می شود.

از آنجایی که یک پایان نامه نیاز به ثبات در استدلال شما دارد، مهم است که در اسرع وقت روی آن کار کنید. برای همه کسانی که به تعویق می افتند، این بدان معناست که شما باید کارهای زیادی را در کمترین زمان انجام دهید. اما با ساختار مناسب و چند نکته از ویراستاران مورد علاقه شما، پایان دادن به پایان نامه شما نه تنها ممکن است، بلکه قابل انجام است.

نوشتن پایان نامه برای اهمال کاران استاد
نوشتن پایان نامه برای اهمال کاران استاد – تزیسمی

فهرست مطالب

پایان نامه چیست؟

پایان نامه یک مقاله تحقیقاتی طولانی است که شما در طول یک مدرک تحقیقاتی یا موقعیت علمی ایجاد می کنید. مؤسسات و نهادهای تأمین مالی، پایان نامه را به عنوان محصول اصلی که یک دانشگاه در ازای تأمین مالی و سرمایه گذاری تولید می کند، می دانند. در نتیجه، پایان نامه به عنوان بدنه اصلی کاری است که شما در طول دوره تحقیقات خود تولید می کنید، اگرچه سایر مقالات تحقیقاتی شما ممکن است به آن کمک کنند.

5 نکته نوشتن پایان نامه برای اهمال کاران استاد

1. برنامه ریزی کنید

این بدان معنا نیست که شما باید از همان ابتدا برنامه ریزی تحقیقات خود را شروع کنید. در عوض، شما باید یک طرح کلی برای پایان نامه خود ایجاد کنید.

همه اجزای یک پایان نامه را می شناسند: مقدمه، مرور ادبیات، روش شناسی و غیره. ساختار پایان نامه شما این فصول کلی را دنبال می کند، اما با نکات اضافه شده که مختص بیانیه پایان نامه شما است. به این ترتیب، ایده ای تقریبی از شکل پایان نامه خود به دست می آورید.

با تقسیم پایان نامه خود به بخش های کوچکتر ایده ها و استدلال ها، رسیدگی به آن کار بسیار آسان تر می شود. شما فقط باید یک قدم کوچک را در یک زمان تحمل کنید!

2. گوشی خود را بردارید

همه ما آنجا بوده ایم: برای یک ثانیه تلفن خود را برمی داریم و در نهایت به مدت سه ساعت به تماشای قرقره ها می پردازیم. به خودتان اجازه این کار را ندهید زمان برای همه دانش آموزان با ارزش است، اما برای تعلل کنندگان، هر ثانیه ارزشمند است!

اگر ممکن است، رسانه های اجتماعی را به طور کامل کنار بگذارید. هر کسی می تواند هر چند وقت یکبار یک سم زدایی خوب انجام دهد! اما اگر این یک گزینه نیست، هنگام استفاده از رسانه های اجتماعی یک تایمر تنظیم کنید. زمان تلفن خود را محدود کنید تا مطمئن شوید کار پیش روی خود را از دست نمی دهید.

3. به اندازه کافی استراحت کنید

به یاد داشته باشید که شما فقط یک انسان هستید و کار کردن روی یک پروژه سنگین مانند پایان نامه از نظر ذهنی مضر است، به خصوص اگر راه خود را به تعویق بیندازید! این می تواند وسوسه انگیز باشد که به مدت 24 ساعت به طور مداوم کار کنید و زمان از دست رفته را جبران کنید، اما متأسفانه، مغز انسان اینگونه کار نمی کند. یا واقعا بدن انسان.

بنابراین مطمئن شوید که در طول فرآیند طولانی نوشتن پایان نامه از نظر جسمی و روحی سالم بمانید. در همان ابتدا خود را بیش از حد کار نکنید، فقط تا زمانی که به روش شناسی خود برسید خسته شوید!

نقطه ضعف انسان بودن این است که باید از بدن خود مراقبت کنید تا مغزتان به خوبی کار کند. بنابراین، خود را سیر نگه دارید و هیدراته کنید، و استراحت های برنامه ریزی شده برای کشش ستون فقرات داشته باشید!

4. در فضاهای عمومی کار کنید

اگرچه پایان نامه یک پروژه انفرادی است، اما وقتی دیگران در اطراف شما کار می کنند به جای نشستن در خانه با چندین حواس پرتی آسان تر است. در صورت امکان در کتابخانه یا مکان های مشابه دیگر کار کنید.

این اساساً باعث شرمساری خودتان است که مولد باشید. کارآمد است!

5. مرتباً با سرپرست خود مشورت کنید

جلساتی را با استاد یا راهنمای پایان نامه خود ترتیب دهید. این جلسات به معنای ضرب الاجل است – و چه چیزی باعث می شود دانش آموز بیشتر از یک ضرب الاجل بنویسد؟ بنابراین با استاد خود در تماس باشید و پیشرفت خود را هر از چند گاهی به آنها اطلاع دهید.

استاد راهنما می تواند شما را در هر مرحله از سفر نوشتن پایان نامه راهنمایی کند که شما را در مسیر درست نگه می دارد. سرپرست شما همچنین ممکن است منابع دانشگاهی را ارائه دهد که می تواند به شما در نوشتن کمک کند.

نوشتن پایان نامه می تواند دلهره آور به نظر برسد، به خصوص زمانی که برای اولین بار به کالج می پیوندید. اما سعی کنید یک پایان نامه را نه به عنوان یک اثر عظیم بلکه به عنوان مجموعه ای از فصل ها در نظر بگیرید. با هر فصلی که می نویسید، یک قدم به تکمیل پایان نامه خود نزدیک می شوید. با یک طرح کلی واضح و جلسات منظم با استاد راهنما، تکمیل نوشتن پایان نامه به موقع بسیار آسان تر می شود.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *