شماره تماس: 09387894096 

درخواست انجام پایان نامه - تزیسمی

درخواست انجام پایان نامه

درخواست انجام پایان نامه در تمامی گرایش های مختلف مدیریت قابل انجام است.  تمامی شیوه های نگارش پایان نامه را تجربه کنید. مشاوره انجام پایان نامه بسیار با اهمیت است و روش تحقیق نیز مهم است.

خدمات مشاوره درخواست انجام پایان نامه ارشد 

 • مشاوره و آموزش رایگان پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی
 • مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی
 • مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
 • ترجمه مقالات به انگلیسی
 • مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری

هزینه درخواست انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

امروزه بسیاری از موسسات و وب سایت هایی وجود دارند که ادعا می کنند پایان نامه شما را با بهترین کیفیت انجام می دهند، اما این موسسات و وب سایت ها از از افراد هزینه های بسیار زیادی را دریافت می کنند و عموما کارهایی بسیار ضعیف و بی کیفیت را تحویل می دهند. اما تزیسمی با کمترین هزینه ممکن پایان نامه های مدیریت را انجام دهد.

عوامل متعددی در قیمت پایان نامه کارشناسی تاثیر گذار است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع رشته تحصیلی و گرایش آن
 • دانشگاه محل تحصیل دانشجو
 • مقطع تحصیلی دانشجو
 • موضوع پایان نامه
 • نوع نرم افزارهایی که نیاز است هنگام نگارش جهت تجزیه و تحلیل مورد استفاده قرار گیرد
 • مدت زمان آموزش پایان نامه
 • انجام پاورپوینت برای پایان نامه

چه کسانی از پایان نامه شما استفاده می کنند؟

به یاد داشته باشید که چرا می‌خواهید انجام پایان نامه بنویسید و چه کسانی آنرا میخوانند و از آن استفاده میکنند درست همانند یک پژوهش علمی. شما پایان نامه کارشناسی ارشد خود را برای دانشجویان در تمامی سنین رشته‌ی خودتان می‌نویسید، بنابراین توجه داشته باشید که آن‌ها قبل از اینکه پایان نامه شمارا بخوانند، از دانش و تجربه‌ی زیادی برخوردار خواهند بود.
بررسی و مطالعه شما از پژوهش ها و مقالات و پایان نامه های قبلی در مورد موضوع مورد بررسی شما باعث می شود مطالب تکراری به کار نبرید و با کشف موضوعات جدید پروژه خود را یک پایان نامه تاپ معرفی کنید.
اگر قبل از شروع تحقیق‌تان یک پرسش پژوهشیِ بی‌نقص را انتخاب کنید، می‌توانید جلوی یاس و ناامیدی را بگیرید و در وقت خود صرفه‌جویی کنید. شاید مهم‌ترین کاری که باید هنگام فراگیریِ نحوه‌ی نگارش پایان نامه‌ی خود فراگیرید این باشد که باید تلاش زیادی را برای طرح پرسش پژوهشیِ بی‌نقص صرف کنید.

انتخاب موضوع درخواست پایان نامه

اولین قدم در راه نوشتن انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،را باید محکم برداشت تا بتوان پایان نامه را راحتتر پیش یرد پس باید در انتخاب موضوع دقت لازم و زیرکانه عمل کرد.موضوع پایان نامه خود کارشناسی ارشد را با توجه به معیارهایی مانند نیاز جامعه، در اختیار داشتن امکانات تحقیق نظری و عملی، داشتن دانش وعلاقه در زمینه مورد نظر، آینده شغلی و مواردی از این قبیل انتخاب کنید و سعی کنید موضوع پایان نامه شما در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتر تغییر زیادی نداشته باشد.

تا بتوان موضوعی مناسب و در خور پیدا کنیدکه بسیار اهمیت داردبهتر است در انتخاب موضوع پایان نامه علایق خود و امکاناتی را که در اختیار دارید جهت انتخاب موضوع پایان نامه خود در نظر بگیرید. بهتر است برای یک پایان نامه موضوع جدید و نو انتخاب کنید و از قدیمی بودن آن اجتناب کنید. پرسش اصلی انجام پایان نامه خود را مشخص کنید. هر تحقیق علمی سعی دارد که پاسخی به یکی از سوال های علمی که تا کنون جوابی برای آن وجود نداشته است، حال زمانی که موضوع را انتخاب کردید نوبت به انتخاب اساتید راهنما و مشاور می رسد.

مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه

تمامی دانشجویان در دوره تحصیلات تکمیلی خود با پروسه انتخاب موضوع انجام پایان نامه مواجه می شوند .برای نوشتن یک پایان نامه خوب لازم است ابتدا یک موضوع عالی مطرح شود.پایان نامه نویسی در واقع پژوهشی است که بر مبنای یک سؤال خوب شکل می‌گیرد. در بسیاری از موارد دانشجو دقیقاً نمی‌داند یک سؤال خوب کدام است و نمی‌تواند موضوع خوبی را برای تحقیق انتخاب کند. هر دانشجو برای انتخاب موضوع مناسب نیاز به یک استاد راهنما و مشاور دارد تا او را در این امر یاری کند. ما در این موسسه با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه آمـاده‌ی ارائه خدمات به کلیه‌ی اساتید و دانشجویان هستیم.

دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد تمامی رشته ها و گرایش ها

 • انتخاب موضوع پایان نامه
 • انتخاب استاد راهنما و مشاور
 • تكميل فرم انتخاب موضوع پایان نامه و ارائه به مدیر گروه
 • تكميل پروپوزال زیر نظر استاد راهنما و مشاور و ارائه پرپوزال به گروه تخصصی
 • تصویب پرپوزال در گروه تخصصی و ارسال به پژوهش دانشكده
 • صدور کد برای پایان نامه
 • نگارش پایان نامه
 • اعلام آمادگی دفاع و داوری پایان نامه
 • برگزاری جلسه دفاع از پایان نامه
 • ثبت نمره نهایی

بخش های مختلف یک پایان نامه ارشد و نحوه نگارش آن ها

بعد از انجام پایان نامه نحوه نگارش و فصل بندی پایان نامه کارشناسی ارشد در رشته و گرایش های مختلف می تواند متفاوت باشد اما در ادامه یک لیستی ارائه می شود که برای درصد بسیار زیادی از افراد پاسخگو می باشد. بخش های مهم یک پایان نامه شامل:

 1. مقدمه
 2. مروری بر پیشینه ی تحقیق
 3. روش تحقیق
 4. نتایج
 5. بحث و پیشنهادات

شباهت های پایان نامه دکتری و ارشد از از نظر نوشتن پایان نامه

قبل از اینکه درباره تفاوت های پایان نامه ارشد و دکترا صحبت کنیم درباره شباهت های این دو صحبت میکنیم. هر دو پایان نامه دکتری و پایان نامه ارشد کار تحقیقاتی و پژوهشی هستند که به دانشجویان تحصیلات تکمیلی اختصاص داده شده است. از آنجایی که آنها مطالعات گسترده ای هستند، بنابراین این پایان نامه ها در پایان آخرین سال تحصیلی انجام می شود.
شما برای درخواست انجام پایان نامه ارشد و دکترا خود نیازمند مشاوره گرفتن از استاد راهنما هستید. پس از نوشتن پایان نامه نیازمند این هستین که استاد راهنما اشکالات و اصلاحات پایان نامه شما را بیان کند و پس از رفع اون باید سعی کنید مقاله خود را در سایت های معتبر چاپ کنید.

استفاده از مشاوره چه تاثیری در فرآیند نوشتن پایان نامه دارد؟

مشاوره با مشاور خبره باعث میشود پایان نامه سریع تر نوشته شود و دقت و کیفیت بیشتری داشته باشد و جامع تر باشد،همچنین مشاوره باعث می‌شود دانشجویان به شکل جامع‌تر و کامل‌تری به موضوع و همه جزئیات و نکات مهم آن بپردازند. در تزیسمی یادداشت انجام پایان نامه تضمینی بی قید و شرط انجام می شود.

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

يكي از اهداف اصلي نگارش هر پايان نامه دراصل آشنا نمودن دانشجو با نحوه نگارش و تنظيم يك مبحث علمي است. پايان نامه نوشته اي است شامل چكيده ،‌ فهرست مطالب، فهرست تصاوير، جداول و نمودارها،‌مقدمه و تاريخچه مختصر، مروری بركارهای انجام شده و آخرين اطلاعات تئوری، عملكرد تحقيقي و عملی نتايج،‌ بحث و پيشنهادات و فهرست منابع و ماخذ كه توسط دانشجو تنظيم و تدوين مي شود.

انجام پایان نامه

به منظور داشتن رسالت علمی سعی کردم همیشه با دانشجویان طوری رفیق باشم که کم و کاستی های علمی خودشان را با من در میان بگذراند. در اینجا نیز سعی خوهم کرد به عنوان یک مشاور در انجام پایان نامه در کنارشان باشم. انجام مقاله و انجام پایان نامه در دوره دکتری و ارشد در رشته مدیریت و سایر رشته ها مهم است و دانشجویان را با مشکلات زیادی روبرو می کنند. سعی شده است در اینجا آموزش هایی در این زمینه و مشاوره در زمینه پایان نامه نویسی، مقاله نویسی انجام شود.

تزیسمی موسسه انجام پایان نامه