خدمات ویرایش پایان نامه برای دانشجویان

خدمات ویرایش پایان نامه برای دانشجویان

خدمات ویرایش پایان نامه برای دانشجویان ، ویراستار متخصص پیشرو خدمات ویرایش پایان نامه برای دانشجویان در استرالیا و خارج از کشور است.

به‌عنوان بخشی از خدمات ویرایش پایان‌نامه‌ها، ما تعداد زیادی پایان‌نامه، پایان‌نامه‌های افتخاری، کارشناسی ارشد، دکتری و فوق‌دکتری را ویرایش کرده‌ایم.

صدها دانشجو از ما برای تولید پایان نامه های باکیفیت و آماده برای ارسال استفاده کرده اند. ما تجربه قابل توجهی در کمک به دانش آموزانی داریم که انگلیسی زبان دوم آنهاست، و همچنین به بسیاری از دانش آموزان بومی انگلیسی زبان نیز کمک می کنیم.

پایان نامه آنقدر کار بزرگی است که هر دانش آموزی می تواند نسبت به مشکلات مهم نوشتن خود “نابینا” شود. این شامل اشتباهات املایی، دستور زبان و نقطه گذاری، ناهماهنگی زبان، بیان نامشخص و اشتباهات سبک ارجاع است.

یک ویرایشگر حرفه ای فرد مناسبی برای رفع این مشکلات است.

خدمات ویرایش پایان نامه برای دانشجویان
خدمات ویرایش پایان نامه برای دانشجویان – تزیسمی

فهرست مطالب

پایان نامه چیست؟

نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشتهٔ تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند. در پایان‌نامهٔ دانشجویان موضوع یا سؤالی را بررسی کرده و از راه تجزیه و تحلیل یا تجارب عملی یا آزمایشی به آن پاسخ می‌دهند. به بیان دیگر پایان‌نامه شامل استدلال موضوعی، ارائهٔ پژوهشی تجربی، حاصل کارآموزی یا عصاره‌ای از درس‌های آموخته‌شده در دوران تحصیلی دانشجوست که با راهنمایی استادان نگارش و تدوین می‌شود.

چرا ویرایشگر متخصص بسیار محبوب است؟

ویرایشگر خبره یک گزینه ویرایش حرفه ای محبوب برای دانش آموزان است زیرا ما ارزش زیادی را ارائه می دهیم و گزینه های برگشتی انعطاف پذیر منحصر به فردی داریم.

ارزش عالی

اگر در اطراف برای ویرایش حرفه ای جستجو کرده باشید، می دانید که ویرایش پایان نامه می تواند گران باشد. با این حال، The Expert Editor قیمت ها را تا حد امکان برای مشتریان پایین نگه می دارد و در عین حال سخت ترین استانداردهای کیفیت را حفظ می کند. در نتیجه، ما بهترین ارزش را در استرالیا ارائه می دهیم.

چرخش های انعطاف پذیر

برای مدت کوتاهی هزینه بیشتری پرداخت نکنید.

ما متوجه هستیم که بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا مهلت‌هایی برای ارسال دارند. بنابراین، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا با عدم تبعیض از نظر قیمت، آنها را در نظر بگیریم. دانش‌آموزان می‌توانند تاریخ بازگشت دلخواه خود را معرفی کنند و قیمت‌های ما بدون در نظر گرفتن زمان تحویل ثابت باقی می‌ماند.

سرویس ویرایش پایان نامه The Expert Editor

سرویس ویرایش پایان نامه Expert Editor بر روی موارد زیر تمرکز دارد:

. دستور زبان، نحو، املا و نقطه گذاری
. استفاده از کلمه، جریان و ساختار جمله
. وضوح بیان، از جمله بهبود عبارت‌های نامناسب
. اصطلاحات، املای سازگار (انگلیسی انگلیسی/استرالیایی یا آمریکایی) و سبک
. استفاده صحیح از سبک ارجاع شما، مانند APA، هاروارد یا هر چیز دیگری.

لطفاً توجه داشته باشید که ما از دستورالعمل‌های مؤسسه ویراستاران حرفه‌ای (IPED) برای ویرایش پایان نامه‌های تحقیقاتی پیروی می‌کنیم. بنابراین، ما نمی توانیم در مورد محتوا کمک کنیم.

اگر برای قالب‌بندی به کمک نیاز دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید و الزامات خود را بیان کنید (ممکن است هزینه‌های اضافی اعمال شود). ما میتوانیم:

. تمام صفحات اولیه خود را ایجاد کنید، مانند صفحه عنوان، فهرست مطالب، فهرست شکل ها و غیره.
. جداول و شکل های خود را قالب بندی کنید
. پیوست های خود را قالب بندی کنید
. منابع درون متنی خود را با لیست مرجع خود بررسی کنید.

ما اسناد Microsoft Word را با استفاده از ابزار Track Changes ویرایش می کنیم. همه تغییرات ما به وضوح قابل مشاهده است، با پیشنهادات و نظرات ارائه شده در حاشیه. ما همچنین می توانیم پایان نامه ها یا پایان نامه ها را در PDF با استفاده از ویرایشگر PDF Adobe ویرایش کنیم.

پس از تکمیل خدمات ویرایش پایان نامه ما، دانشجویان موارد زیر را دریافت می کنند:

. ردیابی تغییرات کپی سند، با تغییرات به وضوح علامت گذاری شده است
. کپی را با تمام تغییراتی که قبلاً اعمال شده است، پاک کنید.

ویراستاران حرفه ای پایان نامه

ویراستار متخصص از ویراستاران آکادمیک حرفه ای مستقر در استرالیا استفاده می کند که تجربه قابل توجهی در ویرایش و تصحیح پایان نامه دارند.

هر یک از اعضای تیم ویرایش ما یک زبان انگلیسی بومی با مدارک تحصیلی سطح بالا (اعم از دکترا یا کارشناسی ارشد) هستند. بسیاری نیز دارای مدارک اضافی در ویرایش و تصحیح حرفه ای هستند.

با تیم بزرگی از ویراستاران دانشگاهی، ما در طیف وسیعی از رشته ها، از جمله علوم زیستی، علوم فیزیکی، پزشکی، مهندسی، علوم اجتماعی، اقتصاد، حقوق، روانشناسی و بسیاری دیگر تخصص داریم.

ما همچنین در ویرایش با استفاده از انگلیسی بریتانیایی/استرالیایی یا انگلیسی آمریکایی به همان اندازه مهارت داریم و می‌توانیم با هر سبک ارجاعی کار کنیم.

خدمات مشتری اختصاصی برای ویرایش پایان نامه

نوشتن و ارسال پایان نامه می تواند یک زمان استرس زا برای هر دانشجویی باشد. ما تضمین می کنیم که کار با The Expert Editor از ابتدا تا انتها تجربه ای روان، بدون دردسر و مثبت خواهد بود.

علاوه بر ارائه خدمات ویرایش تخصصی، پشتیبانی مشتری در هر زمان از طریق ایمیل یا تلفن در دسترس است. خواه مشتری بالقوه ای باشید که در حال تحقیق در مورد گزینه های خود هستید، یا به خدمات مراقبت های بعدی نیاز دارید، تیم دوستانه ما به هر نحوی که می توانیم به شما کمک خواهند کرد.

اگر مایلید در مورد پایان نامه خود صحبتی داشته باشید و در مورد اینکه چگونه می توانیم به شما کمک کنیم بیشتر بدانید، لطفاً همین الان با ما تماس بگیرید.

یا اگر می خواهید بدانید که خدمات ویرایش پایان نامه ما چقدر هزینه دارد، لطفاً از ماشین حساب قیمت ما استفاده کنید.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *