10 سرویس برتر ویرایش و تصحیح پایان نامه آنلاین

10 سرویس برتر ویرایش و تصحیح پایان نامه آنلاین

10 سرویس برتر ویرایش و تصحیح پایان نامه آنلاین ، حتی جدی‌ترین دانش‌آموزان نیز هنگام نوشتن پایان‌نامه احساس سرما می‌کنند. پس از اینکه مجبور شوید روی کاغذی کار کنید که در نهایت مسئول «تکمیل جزئی» مدرک شما خواهد بود، دما بالا خواهد بود. در نتیجه، شما باید پایان نامه خود را به یک سرویس حرفه ای ویرایش پایان نامه ارسال کنید.

ما فهرستی از 10 بهترین خدمات ویرایش پایان نامه را ایجاد کرده ایم تا به شما کمک کند نمرات مورد نظر خود را دریافت کنید. چیزهای زیادی وجود دارد که باید قبل از ارائه آن به خاطر بسپارید: خواندن شدید، دقت فنی، قوانین دستوری ناآشنا یا فراموش شده، و نحو. به همین دلیل است که باید آن را به متخصصان بسپارید.

10 سرویس برتر ویرایش و تصحیح پایان نامه آنلاین
10 سرویس برتر ویرایش و تصحیح پایان نامه آنلاین – تزیسمی

فهرست مطالب

پایان نامه چیست؟- 10 سرویس برتر ویرایش و تصحیح پایان نامه آنلاین

نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشتهٔ تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند. در پایان‌نامهٔ دانشجویان موضوع یا سؤالی را بررسی کرده و از راه تجزیه و تحلیل یا تجارب عملی یا آزمایشی به آن پاسخ می‌دهند. به بیان دیگر پایان‌نامه شامل استدلال موضوعی، ارائهٔ پژوهشی تجربی، حاصل کارآموزی یا عصاره‌ای از درس‌های آموخته‌شده در دوران تحصیلی دانشجوست که با راهنمایی استادان نگارش و تدوین می‌شود. پایان‌نامه با عنوان و محتوای تکراری در هیچ سیستم آموزشی و در هیچ مقطع تحصیلی‌ای تعریف نشده‌است و همهٔ دانشجویان موظف به نگارش پایان‌نامه با موضوع و محتوای جدید هستند. اغلب پایان‌نامه‌های دوره کارشناسی به صورت نوشتاری حاصل از گردآوری تحقیقات دیگر می‌باشد. در حالی که پایان‌نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری لزوماً باید موضوع جدیدی را مورد هدف قرار دهد.

10 بهترین خدمات ویرایش پایان نامه

1. TrueEditors

TrueEditors یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین خدمات ویرایش و تصحیح پایان نامه آنلاین را ارائه می دهد. تصحیح و ویرایش هر دو در یک هزینه گنجانده شده است. یک مقاله 1000 کلمه ای تحویل داده شده در 48 ساعت 42 دلار آمریکا هزینه دارد.

. علائم نگارشی، نحو و تایپوگرافی درست در طول تصحیح به طور کامل بررسی می شوند.
. ویرایش مضمون، صدا، استفاده از کلمه و شکل جمله در عمق انجام می شود.
. انگلیسی زبانان بومی با مدرک کارشناسی ارشد و دکترا، فنی بودن مدرک شما را درک می کنند.
. این سریع، کم هزینه، محتاطانه و به راحتی در 365 روز سال قابل دسترسی است

TrueEditors خدمات بازنویسی ارائه می دهد تا به شما کمک کند عبارات ناراحت کننده را در مقاله خود اصلاح کنید. همچنین شامل جستجوی سرقت ادبی می شود تا اطمینان حاصل شود که متن منحصر به فرد است. TrueEditors یکی از بهترین امکانات ویرایش پایان نامه در بازار به دلیل نکات ذکر شده در بالا است.

2. هوشمندانه بنویسید

WriteSmartly به استفاده از ویرایشگرهای انسانی برای بازنویسی و تصحیح مقالات، به جای اتکا به اتوماسیون، افتخار می کند.

اگرچه نرم‌افزار ویرایش و تصحیح جایگاه خود را دارد، اما می‌توانید از شخصی بخواهید که اسناد خود را با دقت ۱۰۰ درصد تصحیح کند، زیرا سیستم‌های پردازش زبان طبیعی به دلیل عدم دانش ذاتی دستگاه در مورد نحوه عملکرد زبان، مستعد اشتباه هستند.

تصحیح، ویرایش، بازنویسی و تقویت بازنویسی، ترجمه و نوشتن مطالب همه منابع ارائه شده توسط WriteSmartly هستند. مدل قیمت‌گذاری به زمان حساس است، به این معنی که هرچه سریع‌تر تحویل را دوست داشته باشید، هزینه آن بیشتر خواهد بود.

3. PaperTrue

PaperTrue خدمات ویرایش و تصحیح پایان نامه را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که پایان نامه شما بدون خطا است و جریان و قالب بندی بهتری دارد.

اگر ویراستاران باتجربه ای را استخدام کنید که زبان مادری انگلیسی با سوابق تحصیلی متنوع هستند و می دانند چگونه پروژه های شما را به طور کامل تجزیه و تحلیل کنند، دیگر نگران نادرست بودن پایان نامه خود یا پر از ایرادات نخواهید بود.

این تضمین می کند که پایان نامه شما عاری از هرگونه اشتباه زبان انگلیسی مانند گرامر، نقطه گذاری، املا و تایپوگرافی است و سبک، وضوح، ساختار جمله و انسجام آن بهبود یافته است.

شما همچنین متخصصان SME (ویرایش موضوع) را دریافت خواهید کرد که به شما در ساختار پایان نامه کمک می کنند تا بیانیه پایان نامه خود را واضح تر نشان دهید.

4. اسکریبندی

Scribendi انواع خدمات ویرایش و تصحیح انگلیسی از جمله ویرایش دانشگاهی و تصحیح (ویرایش پایان نامه، پایان نامه و پروپوزال) را ارائه می دهد. آنها همچنین ویرایش مقاله پذیرش، ویرایش نویسنده و سایر خدمات را علاوه بر ویرایش پایان نامه ارائه می دهند.

5. حرفی

این سرویس ویرایش پایان نامه واقع در بریتانیا، خدمات تصحیح و ویرایش آنلاین را ارائه می دهد. آنها طیف گسترده ای از خدمات ویرایش، از جمله ویرایش کتاب/نسخه خطی، ویرایش اسناد تجاری، و ویرایش اسناد دانشگاهی را ارائه می دهند.

6. ویرایش

Editage یک شرکت تصحیح و انتشارات مستقر در بریتانیا است.

ویرایش ابزاری است که اگر دکترا هستید از آن استفاده کنید. دانش آموز به دنبال یک قابل اعتماد است

خدمات تصحیح پایان نامه شما خدمات ویرایش آنها توسط یک متخصص موضوع که با استفاده از الگوریتم هوش مصنوعی برای مقاله مناسب است تکمیل می شود. متخصص موضوع با بررسی و بهبود حقایق و واژگان پایان نامه شما، لایه دوم اطمینان را به فرآیند ویرایش اضافه می کند.

10 سرویس برتر ویرایش و تصحیح پایان نامه آنلاین
10 سرویس برتر ویرایش و تصحیح پایان نامه آنلاین – تزیسمی

7. اناگو

برای رسیدگی به نیازهای قوی نویسندگان و انتشارات دانشگاهی نویسندگان پژوهشی،

به ویژه کسانی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم دارند، سه سطح ویرایش را ارائه می دهند:

ویرایش تاثیر بالا، ویرایش اساسی، و ویرایش کپی.

صرف نظر از سرویسی که استفاده می کنید، آنها قول می دهند که مقاله شما هرگز به دلیل گرامر یا قالب بندی بد رد صلاحیت نخواهد شد. کادر تحریریه آنها متشکل از ویراستاران بومی انگلیسی زبان با مدرک دکترا/کارشناسی ارشد با دانش گسترده در زمینه موضوع است.

از سوی دیگر، ویرایش تخصصی Enago نسبت به رقبای خود گران‌تر است.

8. Vappingo

Vappingo علاوه بر ویرایش اولیه و تصحیح، خدمات تخصصی آکادمیک (ویرایش پایان نامه) را نیز ارائه می دهد.

Vappingo ادعا می کند که یک تیم ویرایش درجه یک متشکل از انگلیسی زبانان مادری واجد شرایط با سال ها تجربه دارد. هر پایان نامه ای که برای آنها ارسال می کنید از نظر دقت فنی و اشتباهات دوبار بررسی می شود.

آنها دارای یک مولد قیمت گذاری سفارشی هستند که می تواند هزینه ای را برای نوع سند شما فراهم کند.

9. کیبین

کیبین بیشتر یک مقاله و سایر امکانات ویرایش و تصحیح ادبی است، اما آنها همچنین مقالات علمی را تصحیح می کنند. کیبین استفاده از کلمه و شکل جمله را علاوه بر گرامر و علائم نگارشی معمول آزمایش می کند تا مطمئن شود که متن به شیوه ای شفاف و صیقلی نوشته شده است. مقرون به صرفه نیز هست.

اگر زمان کافی ندارید و به یک سرویس ویرایش حرفه ای برای پایان نامه خود نیاز دارید، کیبین گزینه مناسبی است.

10. ProofreadingPal

ProofreadingPal یک سرویس ویرایش دو نفره است که اطمینان حاصل می کند که هر متن به جای یک ویرایشگر، توسط دو ویرایشگر بررسی می شود. تغییر دیدگاه، مهم نیست که یک نویسنده چقدر ماهر باشد، می تواند هنگام خواندن مقالات بسیار مفید باشد.

گنجاندن ویرایشگر دوم یک شبکه ایمنی حیاتی برای فرآیند فراهم می کند، جذابیت سند را بهبود می بخشد و اطمینان می دهد که تمام خطاها تصحیح می شوند.

مراحل ویرایش پایان نامه چیست؟- 10 سرویس برتر ویرایش و تصحیح پایان نامه آنلاین

همان‌طور که پیش‌تر هم گفته شد ویرایش پایان نامه ضروری است. فرقی ندارد که در دانشگاهی درجه یک تحصیل می‌کنید یا می‌خواهید ویرایش پایان نامه پیام نور، آزاد و… را پیش ببرید؛ در هر حال باید تلاش کنید تا ویرایش پایان نامه را به درستی و طبق اصول انجام بدهید. مراحل مختلف و سطوح گوناگون پایان نامه چطور و چگونه است؟

ویرایش ظاهری و فنی پایان نامه

هر متنی باید از نظر ظاهری هم تمیز و چشم‌نواز باشد. برای نگارش و ویرایش پایان نامه هم نیاز به رعایت اصولی است که باید رعایت کنید.

در ویرایش ظاهری یا فنی پایان نامه‌ها باید به قوانین و قواعدی که دانشگاه برایتان در نظر گرفته شده دقت کنید وگرنه امکان دارد که به خاطر رعایت‌نکردن نکات مطرح‌شده از نمره‌تان کم شود. صفحه‌آرایی و چیدمان پایان‌نامه‌ها باید براساس آنچه دانشگاه تصویب می‌کند، پیش برده شود.

از جمله نکات ویرایش ظاهری و فنی پایان‌نامه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

. حاشیه‌گذاری صفحات؛
. فاصله‌گذاری‌ها میان کلمات؛
. تنظیم پاراگراف‌ها؛
. بخش‌بندی متن در قالب فصل‌های مختلف؛
. صفحه‌بندی؛
. انتخاب نوع و اندازه فونت مناسب؛
. تنظیم فهرست بخش‌های مختلف پایان‌نامه؛
. شماره‌گذاری دقیق صفحات؛
. تنظیم پاورقی‌ها؛
. و… .

رعایت این نکات می‌تواند موجب ویرایش ظاهری پایان نامه شود. نوع دیگری از ویرایش موسوم به ویرایش فنی هم وجود دارد که طی آن، غلط‌های نگارشی اصلاح می‌شوند و اشکالات املایی ازمیان برداشته می‌شود. ویراستاران حرفه‌ای به‌خوبی می‌دانند که چطور باید از پس اصلاح متن و استفاده از علائم نگارشی، اصلاح غلط‌های املایی، اصلاح نیم‌فاصله‌ها، نشانه‌گذاری‌ها و… برآیند.

بعضی از افراد هستند که معتقدند ویرایش کاری اضافی و غیرضروری است. چنین چیزی بسیار اشتباه است. مگر می‌توان بدون کشیدن دستی بر سر و روی متن و پاک‌سازی آن از هر گونه اشتباه و غلط ظاهری یا مفهومی به نتیجه‌ای منطقی، معتبر و قابل‌استناد رسید.

ویرایش تخصصی پایان نامه

برای ویرایش پایان نامه ارشد یا رساله دکتری یا هر مقطع دیگری باید علاوه بر موارد ظاهری که به شکیل‌ترشدن متن کمک می‌کنند و غلط‌های املایی را از میان برمی‌دارند به ویرایش تخصصی هم دقت‌نظر ویژه‌ای داشت. باید از نظر مفاهیم و محتوایی که در هر صفحه قرار می‌گیرد، خیالتان کاملا راحت باشد.

مثلا بخش‌هایی از کار را که با ترجمه پایان نامه آورده‌اید باید به دقت بررسی کنید تا از نظر معنایی به شکلی صحیح ترجمه شده باشد. لازم است تمام محتوای به کاررفته در متن پایان‌نامه هم روان و گویا و البته بدون اشتباه باشند.

10 سرویس برتر ویرایش و تصحیح پایان نامه آنلاین
10 سرویس برتر ویرایش و تصحیح پایان نامه آنلاین – تزیسمی

قیمت ویرایش پایان نامه چقدر است؟- 10 سرویس برتر ویرایش و تصحیح پایان نامه آنلاین

بعضی از افراد کار ویرایش پایان نامه ارشد یا دکتری یا حتی برای برخی از رشته‌ها، کارشناسی را خودشان انجام می‌دهند. این دسته از دوستان، کسانی هستند که به نکات ویرایشی و انواع آن تسلط کافی دارند. به همین خاطر با مرور اطلاعات و دانشی که در این زمینه دارند و استفاده از دستورالعمل‌های تنظیم پایان‌نامه دانشگاهی‌شان دست به ویراستاری می‌زنند و نتیجه‌ای خوب منتشر می‌کنند.

اما موضوع این است که همه افراد از تسلط خوب و کافی برای ویرایش پایان نامه برخوردار نیستند. به همین دلیل، مجبورند از نیروهای متخصص در این زمینه کمک بگیرند. نیروهای متخصص از روش‌های مختلف در موسسات و مجموعه‌های آنلاین یا غیرآنلاین به دانشجویان کمک می‌کنند تا متن‌های پایان‌نامه‌شان را ویرایش کنند و البته تدوین و تنظیم پایان‌نامه را هم عهده‌دار می‌شوند تا دانشجو در هنگام تحویل کار به دانشگاه دچار مشکل نشود.

می توانید از نرم افزار ویرایش پایان نامه نیز کمک بگیرید؟

تکنولوژی زندگی را بسیار ساده تر از همیشه کرده است. اکنون می توانید روی نرم افزاری حساب کنید که به طرق مختلف به شما در پیشبرد بسیاری از پروژه های علمی کمک می کند. یکی از مواردی که می توانید برای ویرایش پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری خود استفاده کنید ، نرم افزار ویراستار است. ویراستار یکی از مواردی است که نیاز به دقت زیادی دارد و مهمتر از همه ، وقت زیادی از شما می گیرد. اگر می خواهید این کار را دقیق و اصولی انجام دهید ، باید زمان زیادی را صرف کنید.

از نرم افزار ویراستار برای سهولت ویرایش و جلوگیری از اشتباه استفاده کنید. این نرم افزار پس از نصب در محیط Word ظاهر می شود و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. البته خطاهایی در کار این نرم افزار وجود دارد و این بدان معناست که پس از کار با ویراستار نباید کاملاً راحت باشید. بنابراین بهتر است پس از اتمام کار با نرم افزار ، محتوای خود را دوباره مرور کنید. اما به طور کلی ، ویراستار می تواند نکات ویرایش را در متن شما تا حد زیادی پیاده کند.

اگر در پایان نامه شما جملات طولانی و مبهم وجود داشته باشد تا معنی را به درستی به مخاطب منتقل نکنید ، ارزش کیفیت کار شما بسیار مخدوش می شود. بنابراین بهتر است به دنبال خدمات ویرایش مناسب باشید. خدماتی که توسط متخصصان به شما ارائه می شود یا می توانید با دسترسی به نرم افزارهای مختلف از آنها استفاده کنید.

نتیجه

برای ویرایش پایان نامه‌ خود از ویراستاران حرفه‌ای استفاده کنید تا به شما در گرفتن نمره‌ای بهتر کمک کنند و از آن مهم‌تر اجازه ندهند که به واسطه وجود غلط‌های رنگارنگ فنی یا محتوایی، ردپایتان در دنیای علم به شکلی بی‌اعتبار ثبت شود. شاید محتوای پایان‌نامه‌تان بسیار مناسب و ارزشمند باشد اما وجود حتی یک غلط املایی ساده هم می‌تواند آن را کاملا بی‌اعتبار کند و ارزش کار را زیرسوال ببرد.

پس به ویرایش پایان نامه حسابی دقت کنید تا زحمات تخصصی و علمی‌تان از بین نرود. اگر هم خودتان در این زمینه سررشته ندارید، بهتر است کار را به مجموعه‌های حرفه‌ای واگذار کنید. یکی از مجموعه‌های حرفه‌ای که در زمینه ترجمه و ویرایش فعالیت می‌کند، مجموعه متخصص تزیسمی است.

به کمک ویراستاران حرفه‌ای این سایت آنلاین به راحتی و سادگی می‌توانید از عهده تمام‌کردن پایان‌نامه‌هایتان برآیید. ارزش ویرایش را دست‌کم نگیرید و بدانید که این بخش از تهیه و نگارش پایان نامه می‌تواند اثری متوسط را به اثری قابل‌اعتنا بدل کند و نبود آن هم می‌تواند موجب شود تا پایان نامه‌ای که ارزش علمی و تخصصی بسیار زیادی دارد به سادگی به اثری غیرقابل‌اعتنا تبدیل شود. پس ویرایش را جدی بگیرید که بسیار جدی است.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *