شماره تماس: 09387894096 

انجام مقاله آی اس آی - تزیسمی

انجام مقاله isi

انجام مقاله isi نویسنده مقاله قصد دارد خوانندگان را به ایده ای مبتنی بر شواهد ترغیب کند. آغاز انجام مقاله اولین قدم اساسی در این روند است. برای جذب خوانندگان و ایجاد اقتدار ، انجام پایان نامه قبل از مقاله است. ابتدای انجام مقاله شما باید تجارت خاصی را انجام دهد. شروع شما باید انجام مقاله را معرفی کند، آن را متمرکز کرده و خوانندگان را جهت دهد. آن چیزی که به عنوان انجام مقاله isi مد نظر است. انجام مقاله ای است که بتواند در ژورنال های معتبر خارجی به چاپ برسند. همیشه چاپ مقاله مهم تر از انجام مقاله است. و معمولا بعد از انجام مقاله است که محقق به فکر چاپ مقاله می افتد.

انجام مقاله

بعد از انجام پایان نامه یک انجام مقاله که در مسیر چاپ مقاله و انتشار در نشریات isi قرار می گیرد داری قالب مشخص می باشد که تمام مقاله هایی که تولید می شوند می بایست از این روند استفاده کرده باشند.

 1. داشتن نموداری از طرح اولیه ایده ها در ذهن که این همان روش منظم کردن و سازماندهی دادن به ایده هایی است به فکر خطور می کند.
 2. داشتن شرحی از موضوع انجام مقاله که خود از دو بخش یکی بابت تعریف و توضیح موضوع انتخابی بر می گردد و قسمت دوم همان بیان کردن هدف از انجام مقاله را شرح می دهد.
 3. بدنه و ستون اصلی انجام مقاله که همان هدف از انجام مقاله را بصورت کامل توضیح می دهد. درواقع در اینجا شما هر آنجه را که از ایده روی کاغذ آورده اید در این قسمت مطرح می شوند. “بهتر است که شروع اولیه بدنه انجام مقاله با یکی از اهداف نوشتن مقاله باشد.”
 4.  مقدمه ای را برای انجام مقاله در نظر داشته باشید و بنویسید. این همان قسمت و بخش جذاب انجام مقاله می باشد که نظر و توجه ها را بابت هدف نوشتن مقاله به خود جلب می کند.
 5. نتیجه گیری همان جایی است که قوی ترین و تاثیرگذار ترین کلمات و جملات خود را باید در ان بکار برید.

در اینجا کار انجام مقاله تمام شده است ولی کار شما هنوز تمام نشده است درواقع شما پس از پایان و اتمام هر انجام مقاله نیاز است که بررسی دقیق تری نسبت به زمان نوشتن اولیه بر روی انجام مقاله داشته باشید تا کم و کاستی ها را برطرف کنید.

هزینه چاپ مقاله isi

مقالات و مجلات isi اصولا هزینه های جاری خود را از سه منبع دریافت می کنند، که این منابع عبارتند از:

منبع اول: آن دسته و گروهی از نشریات که وابسته و متصل به منبع خاصی همانند سازمان یا دانشگاه مشخصی هستند و از طریق آنها بواسطه ای بودجه هایی که در اختیارشان گذاشته می شود هزینه های مربوطه را دریافت می کنند، که هیچ گونه هزینه ای را نه از نویسنده و نه از خواننده دریافت نمی کنند.

منبع دوم : گروه دوم منبع دریافت هزینه ی چاپ مقاله isi را از نویسنده ای که مقاله را نوشته است دریافت می کنند. درواقع در این نوع منبع هیچ گونه نهاد خاصی تقبل هزینه را بر عنده نمی گیرد و قبول هزینه ها برعهده ی شخص نویسنده است.

منبع سوم : هزینه هایی که بابت چاپ مقاله ایجاد می شود را خوانندگان پرداخت می کنند و روش آن هم به این صورت است که یک خواننده به ازای دریافت مقاله ی مربوطه ابتدا هزینه را پرداخت می کند و بعد می تواند دسترسی به مقاله ی مربوطه داشته باشد. در این نوع تامین منبع بودجه چاپ مقاله را نشریات متقاضی روش کار را برعهده می گیرند.

انجام مقاله علمی پژوهشی

انتخاب موضوع و نگارش حرفه ای مقاله در تمامی رشته ها و موضوعات و به دو زبان انگلیسی و فارسی.

 • استخراج مقاله از رساله یا تز و یا سایر متون پژوهشی.
 • بازنویسی مقالاتی که در داوری یک یا چند ژورنال تخصصی رد (reject) شده اند.
 • تبدیل مقالات فارسی به مقالات استاندارد انگلیسی توسط متخصصین انگلیسی زبان و با در نظر گرفتن ترمینولوژی هر رشته.
 • ویرایش و اعمال اصلاحات بر روی مقالات فارسی یا انگلیسی آماده و انطباق آنها با استانداردهای محتوایی و ساختاری لازم برای ژورنالهای معتبر .
 • نگارش مقالات در سطوح متوسط تا بسیار بالا بسته به سطح کار پژوهشی صورت گرفته.
 • مشاوره نگارش انواع مقالات از جمله مقالات علمی ترویجی، مقالات علمی پژوهشی، مقالات مروری(Review)، مقالات کنفرانسـی(Conference)،نگارش مقالات Survey، انواع مقالـات از نوع Letter، انواع مقالات Communication ، فصول کتاب (Book Chapters) و … .
 • تصحیح و تکمیل مقالات نگارش شده.

مقاله isi چیست؟

یکی از معیارهای میزان تولید علم در هر کشوری، نگارش مقاله علمی پژوهشی است. این مقاله ها هر اندازه در نشریه های علمی معتبر چاپ شود و هر چقدر کیفیت این آثار بالاتر باشد، می توان به آینده علمی کشور خوش بین تر بود.

در کشور ما تولید علم با مقیاس آی اس آی در سطح جهانی قابل توجه است، ولی تبلیغات جورواجور در اطراف دانشگاه تهران یا در اینترنت راجع به نگارش مقاله isi و چاپ مقاله isi ، کیفیت مقاله های علمی را زیر سوال می برد.

چند موسسه در جهان به نمایه سازی مقالات علمی اشتغال دارند. این موسسه‌ها با تعیین استانداردهای مختلف و دنبال کردن این استانداردها در مجلات منتشر کننده مقالات علمی، به نوعی اسباب سنجش فعالیت‌های علمی در حوزه‌های مختلف علمی یا جغرافیایی را فراهم می‌کنند.

یکی از این موسسات که به طور نسبی از اعتبار و شهرت بیشتری برخوردار است، آی‌اس‌آی است که مخفف حروف اول موسسه Institute for Scientific Information است. آی‌اس‌آی امروز بخشی از موسسه ” تامسون رویترز” است.

موضوعات کاربردی مقاله مدیریت

در نگارش مقاله ISI مدیریت انتخاب موضوع کاربردی و متناسب با نیازهای روز اهمیت بسیاری دارد. خوشبختانه در رشته مدیریت و در گرایش‌های متنوع آن همیشه موضوعات جذاب زیادی برای دانشجویان نهفته است.

با این حال همه دانشجویان ممکن است توانایی انتخاب موضوع کاربردی برای مقاله خود را نداشته باشند. در چنین شرایطی کمک گرفتن از اساتید برای پیشنهاد دادن زمینه کاری قدم اول است. زیرا اول باید زمینه مورد علاقه خود را پیدا کنید و بعد در جستجوی موضوع متناسبی در این زمینه باشید.

اما اگر اساتید زمان کافی برای مشاوره دانشجویان نداشته باشند چه باید کرد؟ در این صورت بهترین کار کمک گرفتن از موسسات معتبر برای انتخاب زمینه کاری و موضوع مقاله است. تزیسمی همچون تهران آموز با سابقه طولانی در زمینه مقاله ISI مدیریت به‌سادگی امکان کمک به دانشجویان را از طریق اساتید و فارغ‌التحصیلان برتر دانشگاه‌های برتر کشور فراهم می‌کنند.

نگارش مقاله ISI مدیریت

شروع نگارش مقاله ISI بعد از انجام پایان نامه معمولا آغاز پژوهش در زمینه و موضوع انتخابی دانشجو است. شما به دو روش می‌توانید نگارش مقاله مدیریت را انجام دهید. اول اینکه پژوهش خود را به طور کامل انجام دهید و بعد اقدام به نگارش مقاله کنید. یا اینکه همزمان با شروع پژوهش کار نگارش مقاله خود را نیز آرام آرام شروع کنید و پس از انجام هر بخش پژوهش آن را در مقاله بیاورید.

به هر صورتی که نوشتن مقاله مدیریت را انجام می‌دهید باید طبق دستورالعمل‌های مورد نیاز مقاله ISI پیش بروید. هرگونه کاستی در نگارش صحیح ممکن است به ریجکت شدن مقاله ISI بینجامد و زحمات شما را هدر دهد.

آیا می توان به تنهایی موفق به انجام مقاله شد؟

در پاسخ به این سوال که آیا می توان بدون کمک دیگران و به تنهایی موفق به اپ مقاله در نشریات isi   شد می توان گفت که به طور حتم خود شما می توانید بسیاری از مراحل نگارش مقاله را به تنهایی انجام دهید. اما در صورتی که به زبان انگلیسی تسلط نداشته باشید باید از خدمات ترجمه تخصصی مقالات علمی برای برگردان مقاله خود به زبان های خارجی استفاده کنید.

خدمات دیگری هستند که شاید خود شما به تنهایی امکان انجام آن ها را نداشته باشید. توصیه می کنیم در این زمینه با افراد با تجربه یا موسسات علمی مشورت کنید تا با مشکلی در فرایند پذیرش مقالات خود مواجه نشوید.

آیا چاپ مقاله در ژورناله ای دارای ایمپکت فاکتور بالا بهتر است؟

بعد از انجام پایان نامه در صورتی که در مورد مجلات دارای ایمپکت فاکتور بالا و امکان چاپ مقاله در ان ها سوالاتی دارید، باید به طور تخصصی با توجه به سطح مجله ای که در رشته مرتبط با موضوع نگارش مقاله شما فعالیت می کند تحقیق کنید.

اما به طور حتم در صورتی که امکان پذیرش مقاله شما در مجلات دارای ایمپکت فکتور بالا وجود داشته باشد، بهترین راه انتخاب این ژورنال ها برای چاپ مقالات شما خواهد بود و نتیجه ای بسیار عالی از چاپ و پذیرش مقالات خود در آینده به دست خواهید آورد.

انجام پایان نامه

به منظور داشتن رسالت علمی سعی کردم همیشه با دانشجویان طوری رفیق باشم که کم و کاستی های علمی خودشان را با من در میان بگذراند. در اینجا نیز سعی خوهم کرد به عنوان یک مشاور در انجام پایان نامه در کنارشان باشم. انجام مقاله و انجام پایان نامه در دوره دکتری و ارشد در رشته مدیریت و سایر رشته ها مهم است و دانشجویان را با مشکلات زیادی روبرو می کنند. سعی شده است در اینجا آموزش هایی در این زمینه و مشاوره در زمینه پایان نامه نویسی، مقاله نویسی انجام شود.

تزیسمی موسسه انجام پایان نامه