انجام مقاله پژوهشی

انجام مقاله پژوهشی بعد از انجام پایان نامه و انجام تحقیق از جمله مهم ترین چالش های زمان تحصیل و حتی پس از فارغ التحصیلی است. انتخاب موضوع برای تهیه مقاله ، پیدا کردن منابع فارسی و انگلیسی برای انجام تحقیق دانشجویی ، روش تحقیقِ مقاله ، جمع بندی مطالب جهت تهیه مقاله ، درک از ساختار نگارش مقاله و سایر موارد موثر در انجام مقاله و انجام تحقیق پژوهشی به زمان و مهارت نیاز دارد. تزیسمی با تیمی متشکل از محققین و متخصصین در کلیه رشته ها و مقاطع دانشگاهی با بیش از 5 سال فعالیت در زمینه نوشتن مقاله دانشجویی و سفارش تحقیق دانشجویی، نگارش پروپزوال و انجام پایان نامه در کنار شما خواهد بود. تزیسمی با تیمی متشکل از محققین و متخصصین با بیش از هفده سال فعالیت در زمینه نوشتن مقاله دانشجویی و سفارش تحقیق دانشجویی، نگارش پروپزوال و پایان نامه در کنار شما خواهد بود.

هزینه انجام مقاله پژوهشی چقدر میشه؟

هزینه نوشتن مقاله بعد از انجام پایان نامه با توجه با نوع مقاله درخواستی دانشجو (مقاله isi، انجام مقاله پژوهشی، مقاله مروری، مقاله کنفرانسی و مقاله کلاسی) متفاوت است و مورد بعدی که در تعیین هزینه نگارش مقاله تاثیرگذار می باشد رشته دانشجو و نرم افزاری می باشد که در مقاله به کار می رود. برای تعیین هزینه انجام مقاله ثبت سفارش نمایید و مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و به شما اطلاع می دهند

ساختار کلی برای نوشتن مقاله پژوهشی ژورنال دانشگاهی

عنوان

عنوان مقاله  بعد از انجام پایان نامه شما یکی از اولین شاخص هایی است که خوانندگان از تحقیقات و مفاهیم شما دریافت خواهند کرد. باید مختصر، دقیق و آموزنده باشد. شما باید مرتبط ترین کلمات کلیدی خود را در عنوان خود وارد کنید، اما از درج اختصارات و فرمول ها خودداری کنید.

کلید واژه ها

کلمات کلیدی بخش ضروری تولید مقاله ژورنالی هستند. هنگام نوشتن مقاله ژورنالی باید کلمات کلیدی را انتخاب کنید که دوست دارید مقاله شما برای آنها رتبه بندی شود.

کلمات کلیدی به خوانندگان بالقوه کمک می کنند تا مقاله شما را هنگام انجام تحقیقات با استفاده از موتورهای جستجو کشف کنند.

چکیده

هدف از چکیده  بعد از انجام پایان نامه شما بیان نکات کلیدی تحقیق به صورت واضح و مختصر است. یک چکیده همیشه باید به خوبی در نظر گرفته شود، زیرا این عنصر اصلی کار شما است که خوانندگان با آن مواجه خواهند شد.

چکیده باید یک پاراگراف کوتاه (حدود 300 کلمه) باشد که یافته های مقاله مجله شما را خلاصه کند. به طور معمول یک چکیده شامل موارد زیر خواهد بود:

تحقیق شما در مورد چیست
چه روش هایی استفاده شده است
یافته های اصلی شما چیست؟

سپاسگزاریها در انجام مقاله و انجام پایان نامه

قدردانی می تواند جنبه کوچکی از مقاله مجله شما باشد، اما همچنان مهم است. این جایی است که شما از افرادی که واجد شرایط نوشتن مشترک نیستند، اما از نظر فکری، مالی یا به شیوه‌ای دیگر در مقاله شما مشارکت داشته‌اند، قدردانی می‌کنید.

وقتی کسی را در متون دانشگاهی خود تصدیق می کنید، به شما به عنوان یک نویسنده صداقت بیشتری می بخشد، زیرا نشان می دهد که ایده های دانشگاهیان دیگر را به عنوان مالکیت معنوی خود نمی دانید. همچنین می تواند به خوانندگان شما در سفرهای تحقیقاتی خود کمک کند.

مقدمه

مقدمه بخش مهمی از فرآیند مقاله نویسی است. یک مقدمه نه تنها موضوع شما و موضع شما را در مورد موضوع معرفی می کند، بلکه استدلال شما را در زمینه آکادمیک گسترده تر نیز (موقعیت می دهد/مطابق می کند).

بدنه اصلی

بدنه اصلی جایی است که استدلال های اصلی و شواهد شما در آن قرار دارند. هر پاراگراف مفهوم متفاوتی را در بر می گیرد و پیوند واضحی بین هر پاراگراف وجود خواهد داشت.

نتیجه

نتیجه گیری شما باید تفسیری از نتایج شما باشد، جایی که تمام مفاهیمی را که در متن اصلی معرفی کرده اید به ترتیب از بیشترین تا کم اهمیت ترین خلاصه می کنید. هیچ مفهوم جدیدی در این بخش معرفی نمی شود.

مراجع و استنادها

مراجع و استنادها باید به خوبی متعادل، جاری و مرتبط باشند. اگرچه هر رشته متفاوت است، اما در صورت امکان باید به منابعی اشاره کنید که بیش از 10 سال قدمت ندارند. مطالعاتی که ذکر می کنید باید به شدت با سوال تحقیق شما مرتبط باشد.

انجام مقاله و انجام مقاله پژوهشی فارسی و انگلیسی 

انجام مقاله  نیز بعد از انجام پایان نامه بر اساس کاربرد مقاله و تحقیق، نوع مقاله و روش تحقیق (متود) متفاوت می باشد. نوشتن مقاله دانشجویی شامل مقاله کلاسی و تکلیف پایان ترم، مقاله جهت چاپ در مجلات داخلی و بین المللی، مقاله کنفرانسی و همایشی و از نظر نوع مقاله نیز سفارش مقاله علمی پژوهشی، نوشتن مقاله مروری یا علمی ترویجی، نگارش مقاله ISI و سایر مقالات دانشجویی می باشد. انجام مقاله و تحقیق در تزیسمی در کلیه مقاطع و رشته های تحصیلی پذیرفته می شود.

انجام مقاله isi

نویسنده مقاله بعد از انجام پایان نامه قصد دارد خوانندگان را به ایده ای مبتنی بر شواهد ترغیب کند. آغاز مقاله اولین قدم اساسی در این روند است. برای جذب خوانندگان و ایجاد اقتدار ، ابتدای مقاله شما باید تجارت خاصی را انجام دهد. شروع شما باید مقاله را معرفی کند، آن را متمرکز کرده و خوانندگان را جهت دهد.

مقاله را معرفی کنید.

ابتدا به خوانندگان شما اجازه می دهد تا بدانند مقاله در مورد چه موضوعی است. موضوع مقاله در خلا وجود ندارد، بخشی از این که خوانندگان بدانند مقاله شما چیست، به معنای ایجاد متن مقاله است ، چارچوبی که در آن به موضوع خود نزدیک می شوید.

تمرکز بر مقاله.

فراتر از معرفی موضوع شما ، شروع شما همچنین باید به خوانندگان اطلاع دهد که مسئله اصلی چیست. به چه سوال یا مشکلی فکر خواهید کرد؟ شما می توانید سوالی را مطرح کنید که منجر به ایده شما شود (در این صورت ، ایده شما پاسخ سوال شما خواهد بود) ، یا می توانید یک بیانیه پایان نامه ارائه دهید. یا می توانید هر دو را انجام دهید: می توانید سوالی بپرسید و فوراً پاسخی را ارائه دهید كه در مقاله شما بحث خواهد شد.

کامل بودن ایده شما تا نتیجه گیری شما ظهور نخواهد کرد،

اما شروع شما باید به روشنی نشان دهد که ایده شما چه هدفی را طی خواهد کرد ، باید مقاله شما را در آن راه تنظیم کند. و خواه مقاله خود را با طرح یک سوال ، بیان پایان نامه یا ترکیب این رویکردها متمرکز کنید ، تا پایان ابتدای کار ، خوانندگان باید بدانند که درباره چه می نویسید ، و چرا – و چرا ممکن است بخواهند ادامه مطلب را بخوانند.

سوالات طول و ترتیب. آغاز باید چه مدت باشد؟

طول باید متناسب با طول و پیچیدگی کل مقاله باشد. به عنوان مثال ، اگر در حال نوشتن مقاله ای پنج صفحه ای بعد از انجام پایان نامه برای تحلیل یک متن هستید ، شروع شما باید مختصر باشد ، بیش از یک یا دو پاراگراف. از طرف دیگر ، تنظیم یک صفحه 10 صفحه ای ممکن است طول بکشد