انجام امور پایان نامه

از لحاظ اهمیت همیشه انجام امور پایان نامه مهم تلقی شده است. چه در زمان کارشناسی ارشد و چه در زمان دکتری مهم است . حال مهم آن جاست وقتی نمی توانیم خودمان از پسش برآییم چکار کنیم؟ موسسه های زیادی در این زمینه کار می کنند ولی هیچکدام تخصصی نیستند. تزیسمی با دانش خود برآن است که بتواند تیم تخصصی مدیریت را برای انجام پایان نامه دور هم جمع کند.

 

موضوع پایان نامه

از مهم ترین بخش های یک پایان نامه انتخاب موضوع صحیح است. بسیار پیش آمده است که دانشجویان با انتخاب غلط موضوع پایان نامه خود به مشکل خورده اند. بنابراین در این بخش راهنمای انتخاب موضوع پایان نامه برای دانشجویان وجود دارد. موسسه تزیسمی می تواند جدیدترین موضوع های پایان نامه را به دانشجویان ارائه دهد.

انتخاب استاد راهنما و انتخاب موضوع و نوشتن پروپوزال

 • پس از گرفتن درس پایان نامه جهت تعیین موضوع، نوشتن پروپوزال و انتخاب استاد راهنما می توانید با استادان گروه آموزشی رشته خود ارتباط برقرار کنید تا به شما موضوعی متناسب با علاقمندی ها و تخصص شما پیشنهاد دهند.
 • چنانچه استاد راهنمای خود را انتخاب کرده اید می توانید  با جستجو در ژورنال های معتبر و مقالات علمی، موضوع مناسبی را به همراه مقالات مرتبط با آن به استاد راهنمای خود پیشنهاد دهید. این کار را می تواند به صورت حضوری یا از طریق ایمیل با استاد راهنمای خود دنبال کنید.

ساختار کلی پروپوزال به شرح زیر می باشد

 • عنوان تحقیق
 • مقدمه
 • بیان مساله
 • اهمیت و ضرورت تحقیق
 • پیشینه تحقیق
 • اهداف تحقیق (شامل کلی و جزئی)
 • سئوالات تحقیق
 • فرضیه تحقیق
 • تعاریف مفهومی و عملیاتی متغیرها
 • روش اجرای تحقیق (روش تحقیق، جامعه، نمونه و حجم آن، روش نمونه گیری،ابزار های اندازه گیری  و روشهای آماری)
 • محدودیت های  احتمالی اجرای  تحقیق
 • نتیجه‌گیری
 • منابع

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه ارشد و دکتری تفاوت هایی با هم دارند. در سطح ارشد معمولا از دانشجو نوآوری پژوهش قوی مطالبه نمی شود. البته این به سخت گیری دانشگاه نیز بستگی دارد. به همین دلیل است که تعیین موضوع پایان نامه ارشد معمولا از رساله دکتری آسان تر است. یکی از زمینه های مهم فعالیت های تزیسمی در زمینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد می باشد. در این بخش دانشجویان محترم می توانند از خدمات موسسه ما در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد بهره مند شوند.

انجام پایان نامه ی دکتری

گروه تخصصی نوین پروژه با بهره گیری از کادر آموزشی و مشاوره ای توانمند در راه پایان نامه ی شما ، در مقطع دکترا ، دکتری تخصصی، همواره همراه شما خواهد بود، از پروپوزال تا روز دفاع پایان نامه ، تمامی آموزش های لازم درخصوص انجام پایان نامه ، مشاوره های انجام پایان نامه ، گرد اوری ، صحت سنجی و تحلیل داده ها را نیز به شما خواهیم آموخت و همراهی خواهیم کرد.

سفارش موضوع پایان نامه

در صورتی که با جستجو و مشورت با اساتید راهنما و مشاور به موضوعات مدنظر دست پیدا نکردید می توانید از خدمات تعیین و پیشنهاد موضوع گروه تحقیقاتی تزیسمی بصورت رایگان بهره مند شوید. برای این کار کافی ست در پایین همین پست کامنت بگذارید یا درخواست خود را از صفحه تماس با ما ارسال بفرمایید.

مدت زمان انجام پایان نامه ارشد و دکتری

زمان مناسب انجام صفر تا صد پایان نامه از انتخاب موضوع تا دفاع پایان نامه حداقل شش ماه و حداکثر دو سال می باشد. برای انتخاب موضوع پایان نامه که مسئله ای چالش برانگیز برای داشنجویان می باشد، گاهی تا چند ماه وقت دانشجو را خواهد گرفت. زمان معمول برای پیدا کردن موضوع مناسب در سطح ارشد دو هفته و برای مقطع دکتری یک ماه می باشد.

برای نگارش یک پایان نامه ارشد با جمع آوری داه ها معمولا حدود شش ماه زمان نیاز هست. برای نگارش رساله دکتری معمولا یک سال زمان مناسبی است. لازم به ذکر است زمان مذکور برای حالت معمول می باشد و گاهی اوقات کمتر یا بیشتر می تواند باشد.

انواع پایان نامه

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، در انتهای دوران تحصیلات تکمیلی انجام پایان نامه یکی از کارهای اساسی برای اخذ مدارک مورد نظر است. تا زمانی که از طرح پژوهشی خود دفاع نکنید، نمی‌توانید نسبت به دریافت مدرک خود اقدام کنید. در برخی از رشته های علوم پزشکی، با توجه به مقطع تحصیلی دانشجویان پایان نامه ها در سه دسته بندی مختلف قرار می‌گیرند. علوم پایه، بالینی و تخصصی از شاخه های این دسته هستند. سایر رشته های تحصیلی نیز که مربوط به گروه های علوم انسانی می‌شوند، باید مرحله‌ی مرسوم نگارش و دفاع از پایان نامه را در مقطع ارشد و دکتری طی کنند. ما در این مجموعه سوابق درخشانی در زمینه انجام انواع پایان نامه داریم.

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

مجموعه ی پژوهشی ما علی‌رغم به کارگیری افراد با تجربه و دارای سوابق علمی درخشان تا حد امکان کمترین هزینه را برای انجام کارهای تحقیقی در نظر می‌گیرد. زیرا ما به درستی از دغدغه ها و مشکلات دانشجویان و هزینه های پیش روی آن‌ها باخبریم. تعیین قیمت کارهای پژوهشی مقطع کارشناسی ارشد با توجه به ویژگی های مدنظر دانشجو در نگارش پایان نامه و مقاله متغیر خواهد بود.

 

انجام پایان‌نامه چیست؟

انجام پایان‌نامه یا تز در دوران ارشد و دکتری پایان‌بخش مقطع تحصیلی است و بخشی از واحدهای تحصیلی آن ها به‌حساب می‌آید. پایان‌نامه در دوران ارشد 6 واحد و در مقطع دکتری 18 واحد می‌باشد. در پایان‌نامه دانشجو یک موضوع یا سؤالی را از روش‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد و پاسخی منطقی را برای آن می‌یابد.

پایان‌نامه‌ها نباید موضوع تکراری داشته باشند، در غیر این صورت موضوع آن پذیرفته نمی‌شود. این حساسیت در پایان‌نامه‌های مقطع دکتری بیشتر است و دانشجو دکتری باید یک موضوع کاملاً جدید را مورد بررسی قرار دهد.

پایان‌نامه‌ها باید از لحاظ نگارشی نیز کامل باشد و تمام استانداردهای آن رعایت شده باشد، در غیر این صورت ایرادات زیادی از طرف اساتید به آن وارد می‌شود.

قیمت انجام پایان نامه دکتری

شاید هزینه انجام پایان نامه دکتری برایتان سوال باشد. تزیسمی با ارائه انواع خدمات پژوهشی مرتبط با مقطع دکتری تا اخذ مدرک همراه شماست. برای اطلاع دقیق از هزینه های مربوط به انجام پایان نامه دکتری، نگارش مقاله و اخذ گواهی چاپ شرایط شما نیاز به بررسی دارد. زیرا قیمت انجام پژوهش تا حد زیادی به عواملی مثل رشته و گرایش تحصیلی دانشجو، موضوع و زمان پیشنهادی بستگی دارد. برخی از پژوهش ها به دلیل انجام کارهای میدانی مستلزم صرف هزینه ی بیشتری هستند. مخصوصا در مقطع دکتری که دروس تخصصی تر و توقعات اساتید بالاتر است، این هزینه ها افزایش پیدا می‌کنند. اگر موضوع مدنظر پژوهش شما در زمره‌ی موضوعات کارگاهی و آزمایشگاهی است باید بودجه ی بیشتری را به آن اختصاص دهید.