ارائه پایان نامه / پایان نامه شما

ارائه پایان نامه / پایان نامه شما

ارائه پایان نامه / پایان نامه شما ، ارسال پایان نامه/پایان نامه نهایی باید ظرف 60 روز پس از امتحان نهایی باشد. دانش آموزانی که مهلت ارسال 60 روزه را از دست می دهند، در شرایط آتی نمی توانند ثبت نام کنند.

پس از تصویب پایان نامه در دانشگاه و تکمیل پایان نامه تاریخ دفاع خود را تعیین نمایید. کمیته ی دفاع از پایان نامه با توجه به مقطع ارشد یا دکترا و قوانین هر دانشگاه یک یا چند استاد داور دارد.

دفاع پایان نامه مسلما مهم ترین گام در فرآیند پایان نامه است. هرچند که ممکن است فرآیندی استرس زا باشد، اما جلسه دفاع فرصتی برای شما فراهم می کند که نتایج تحقیق و زحمات علمی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچین در دفاع به شما این فرصت داده می شود که یافته ها و تلاش های خود را در یک محیط مناسب و حمایتی به نمایش بگذارید.

ارائه پایان نامه / پایان نامه شما
ارائه پایان نامه / پایان نامه شما – تزیسمی

فهرست مطالب

پایان نامه چیست؟- ارائه پایان نامه / پایان نامه شما

پایان نامه یک مقاله طولانی است که معمولاً به عنوان پروژه نهایی برای یک مدرک دانشگاهی عمل می کند. ارائه پایان نامه عموماً برای تکمیل مدارک فوق لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا الزامی است. پایان نامه ها بسیار طولانی هستند و ممکن است شامل صدها صفحه باشند. آنها همچنین ماهیت علمی دارند و به دانش آموزان اجازه می دهد تا تحقیقات ارزشمندی را در زمینه تحصیلی خود انجام دهند.

مراحل ارسال ProQues

برای تکمیل فرآیند ارسال، باید موارد زیر را داشته باشید:

. یک فایل PDF از پایان نامه یا پایان نامه شما
. چکیده شما
. مواد تکمیلی
. گواهی تکمیل SED

مرحله 1: فرآیند ارسال را آغاز کنید

دانشجویان کارشناسی ارشد به سایت Cornell Master’s ProQuest می روند، دانشجویان دکترا به سایت Cornell Doctoral ProQuest می روند. بر روی دکمه “ثبت نام و شروع امروز” کلیک کنید و دستورالعمل ها را برای شروع فرآیند ارسال دنبال کنید.

فرآیند ارسال: مراحل ارسال در منوی سمت چپ مشخص شده است. با پیشروی در مراحل ارسال، موارد بررسی شده را مشاهده خواهید کرد. شما باید روی «ذخیره و ادامه» در پایین هر صفحه کلیک کنید، حتی صفحاتی که هیچ اطلاعاتی در آنها وارد نمی کنید. با استفاده از منوی سمت چپ می توانید به هر صفحه ای بازگردید و تغییرات را تا زمان ارسال نهایی انجام دهید.

مرحله 2: گزینه های انتشار

انتشارات سنتی: “انتشارات سنتی” به طور خودکار انتخاب می شود و در هزینه های بایگانی پایان نامه و پایان نامه کرنل لحاظ می شود.

انتشار تاخیری: ProQuest تحریم های شش ماهه و یک و دو ساله را ارائه می دهد. دانشکده تحصیلات تکمیلی توصیه می کند که گزینه های انتشار را با مشاور خود در میان بگذارید. اگر مشاور شما در دسترس نیست یا نظری ندارد، رویکرد محافظه کارانه این است که یک تحریم دو ساله را انتخاب کنید.

مرحله 3: خواندن و موافقت با ProQuest و مجوز توزیع دانشگاه

هر دو مجوز توزیع ProQuest و Cornell University برای پذیرش شما ارائه می شود.

مرحله 4: اطلاعات پایان نامه/پایان نامه را وارد کنید

علاوه بر اطلاعات اجباری مانند عنوان و چکیده، شما این فرصت را خواهید داشت تا حداکثر سه دسته (حوزه موضوعی) و شش کلمه کلیدی را انتخاب کنید که ETD شما را توصیف می کند. این اطلاعات باعث می‌شود که دیگران کار شما را هنگام جستجو در وب آسان‌تر پیدا کنند.

مرحله 5: فایل های PDF و تکمیلی را آپلود کنید

آپلود PDF: چه از ابزار تبدیل PDF ارائه شده توسط ProQuest استفاده کنید و چه خودتان سند خود را به PDF تبدیل کنید، PDF خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که قالب بندی شما پس از تبدیل همانطور که می خواهید باقی می ماند.

مطالب تکمیلی: اگر مطالب تکمیلی – مانند صوت، ویدئو و صفحات گسترده – بخشی جدایی ناپذیر از ETD شما هستند، می توانید آنها را به عنوان فایل تکمیلی در طول فرآیند ارسال آنلاین ارسال کنید.

مرحله 6: اسناد مورد نیاز را بارگذاری کنید

گواهی تکمیل SED اگر دکترا هستید. نامزد برای ارسال به ProQuest مورد نیاز است.

مرحله 7: ثبت نام برای کپی رایت

شما می توانید این فرآیند را از طریق ProQuest با پرداخت هزینه تکمیل کنید، یا این فرآیند را به طور مستقل از طریق اداره حق نسخه برداری ایالات متحده تکمیل کنید.

مرحله 8: سفارش کپی ها

اگر می‌خواهید نسخه‌های دیگری از پایان‌نامه/پایان‌نامه خود را برای خود، رشته یا اعضای کمیته‌تان خریداری کنید، می‌توانید نسخه‌های صحافی شده را از طریق ProQuest (صفحه سفارش نسخه‌ها) سفارش دهید. نسخه آرشیوی صحافی شده لازم برای کتابخانه به طور خودکار برای شما سفارش داده می شود و در هزینه های بایگانی پایان نامه و پایان نامه کرنل گنجانده می شود.

اگر نمی‌خواهید کپی‌های اضافی سفارش دهید، گزینه «رد – سفارش نکنید» را انتخاب کنید.

مرحله 9: بررسی و ارسال

هنگامی که ویراستار پایان نامه قالب بندی پایان نامه/پایان نامه شما را بررسی کرد، ایمیلی دریافت خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد که آیا اصلاحات لازم است یا خیر. سپس پنج روز فرصت دارید تا تغییرات را اعمال کنید و PDF اصلاح شده را بارگذاری کنید. تا زمانی که فرمت ETD شما به طور کامل توسط دانشکده تحصیلات تکمیلی تایید نشده باشد، برای فارغ التحصیلی گواهی نخواهید داشت. یک ایمیل تأیید پذیرش نهایی دریافت خواهید کرد.

مرحله 10: ارسال PDF اصلاح شده (در صورت نیاز)

ایمیلی دریافت خواهید کرد که تغییرات قالب‌بندی مورد نیاز را به همراه دستورالعمل‌ها و پیوندی برای ارسال مجدد توضیح می‌دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *